6. maijs, 2016

Sākot no 30. jūlija Windows 7 un 8.1 jaunināšana uz Windows 10 izmaksās 119 ASV dolārus

10 tika izlaista pagājušā gada 29. jūlijā. Pagaidām tā tiek piedāvāta kā jauninājums 7 un Windows 8.1 lietotājiem. 

Microsoft jau izlaišanas brīdī solīja, ka bezmaksas jaunināšana būs iespējama gada garumā, pēc kā 10 būs maksas. Vakar atgādinājis, ka tuvojas 30. jūlijs sākot no kura, Microsoft sāks iekasēt maksu par jaunināšanu. 10 Home versijas cena būs 119 dolāri.
Ja lieto 7 un Windows 8.1, tad klāt ir pēdējie mēneši, lai, vismaz izmēģinātu Microsoft jaunāko operētājsistēmu bez maksas. Kā zināms, tad mēneša laikā kopš jaunināšanas uz Windows 10, iespējams pāriet atpakaļ uz veco operētājsistēmu.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for arty
arty - 6. maijs, 2016 Atbildēt

Vakar uzņēmums atgādinājis, ka tuvojas 30. jūlijas sākot no kura, Microsoft sāks iekasēt maksu par jaunināšanu.
Tad jau atjaunināšana būs ilgmūžīga, jo labi, ka nav “jūlijas” mēneša!

Avatar for khm
khm - 6. maijs, 2016 Atbildēt

Kaut kā nebija vēlmes atjaunot bez maksas uz “”webservisa” OS platformu, par maksu… nu tad tur jābūt galvā jocīgam.

Avatar for Tas pats Jānis
Tas pats Jānis - 6. maijs, 2016 Atbildēt

Cerēsim vismaz, ka pēc tā 30. jūlija tie tērētie pārtrauks piedāvāt to jauninājumu un uzspiest. Jau apriebušies tik ļoti, ka uzdzen drebuļus!

Avatar for lupo
lupo - 13. maijs, 2016 Atbildēt

Viss jau ir jaunināts.Viss labi iet uz W10.
Kāpēc vienmēr norāda WHome cenu?Starp citu patreiz cena 1a.lv ir 115Eur
Ja gribas pilnvērtīgo Pro OS kur galvenā vērtība ir iebūvētais Remote Desktop tad cena ir pavisam cita (224 Eur) un droši vien tāda arī paliks pēc kritiskā datuma.

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda