13. novembris, 2015

Windows 10 saņem savu pirmo lielo jauninājumu

Microsoft sagatavojuši labas ziņas tiem 110 miljoniem datoru saimnieku, kuru darbina operētājsistēma. Uzņēmums uzsācis pirmā lielā 10 jauninājuma izlaišanu.
Start10_windows10style-640x360
Microsoft norāda, ka ar šo jauninājumu ir tādā stāvoklī, lai lielās organizācijas varētu bez problēmām jaunināt visus savus datorus uz 10. Jauninājumā līdz ar virkni kļūdu labojumiem iekļauti arī ātrdarbības un funkcionalitātes uzlabojumi. Kā norāda autori, tad šobrīd startēšanās ir par gandrīz 30 procentiem ātrāks, salīdzinājumā ar 7 operētājsistēmu uz identiskas ierīces. Plašāku informāciju par jauninājumu var iegūt Windows blogā.
tiek izlaists pakāpeniski un drīzumā tam vajadzētu būt pieejamam visiem lietotājiem.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for pfff
pfff - 14. novembris, 2015 Atbildēt

tas atjauninājums man sajāja opencl.dll…

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda