14. februāris, 2017

''Mac'' īpašnieki iepazīstas sociālajos tīklos biežāk

Gatavojoties Valentīndienai, ir noteicis romantiskas uzvedības īpatnības sociālajos tīklos. Izrādās, lietotāji, kas galvenokārt piekļūst internetam no datoriem, sociālajos tīklos izceļas ar ievērojamākām iemīlēšanās izpausmēm.
Attiecības sākas ar iepazīšanos. Saskaņā ar aptauju datoru lietotāji šajā jomā ir neapstrīdami līderi dažādu ierīču lietotāju vidū: 14 % no viņiem atzīst, ka izmanto sociālos tīklus, lai iepazītos, savukārt 11 % izmanto šādas vietnes, lai meklētu seksuālos partnerus. Tas ir divreiz vairāk nekā visu respondentu vidējais rādītājs (attiecīgi 8 % un 5 %). Tāpēc nepārsteidz, ka, lai sasniegtu savus mērķus, cienītāji sociālo tīklu vietnēs biežāk atklāj savu attiecību statusu (83 % salīdzinājumā ar 63 %) un seksuālo orientāciju (70 % salīdzinājumā ar 44 %).
Turklāt lietotāji sociālajos tīklos biežāk runā par savām romantiskajām aktivitātēm — trešdaļa (31 %) ir norādījusi, ka labprāt to darītu. Šī parametra vidējais rādītājs nedaudz pārsniedz 16 %.
ietekmē to lietotāju personīgo dzīvi, kam jau ir partneris? Gandrīz puse respondentu (46 %) sacīja, ka sociālo tīklu ietekmē viņu attiecības ir uzlabojušās. lietotāji arī šajā ziņā ir vislaimīgākie — viņu vidū šis rādītājs sasniedz 68 %. Iespējams, tas ir tāpēc, ka Mac lietotāji saziņai ar partneriem labprāt izmanto sociālos tīklus: 45 % no viņiem saziņai ar mīļotajiem izvēlas šo veidu, bet visu respondentu vidējais rādītājs bija tikai 36 %.
«Mēs vairs nepamanām, kā virtuālās aktivitātes ir sākušas ietekmēt mūsu dzīvi, tostarp attiecības ar mīļotajiem. Protams, noteiktos apstākļos ir īsta svētība, ļaujot mums vairāk sazināties ar tiem, kas ne vienmēr var fiziski būt kopā ar mums. Taču mēs nedrīkstam aizmirst par šāda veida komunikācijas riskiem: sociālie tīkli var sabojāt vai pat izjaukt attiecības, tāpēc mums ir jābūt ļoti uzmanīgiem, kādā informācijā mēs dalāmies ar draugiem un kā tā var ietekmēt viņus,» saka patērētāju komercijas vadītājs Andrejs Mohoļa.
Lai izvairītos no inficēšanās ar kaut ko bīstamāku par mīlas drudzi, eksperti iesaka vienmēr izmantot drošu aizsardzību. Digitālajā vidē, piemēram, Apple cienītāji var izmantot Kaspersky Internet Security for Mac.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda