14. februāris, 2017

3D printeris spēj radīt perfektas saulesbrilles

Lai arī cik ērtas saulesbrilles mūsdienās tiktu ražotas, perfektas saulesbrilles atrast ir ārkārtīgi grūti. Ņemot vērā, ka cilvēku galvas formas ir ļoti dažādas, attiecīgi atrast maksimāli komfortablas ir grūts uzdevums. Protams, daudzi izvēlēsies skaistākās brilles, un, ja tās radīs nelielu diskomfortu, to, visdrīzāk, pacietīs.
Briļļu ražotājs Skelmet nodarbojas ar modernu saulesbriļļu izstrādi. Tās netiek veidotas ar vecmodīgiem paņēmieniem, bet gan izprintētas speciālos printeros. Skelmet vispirms izmanto īpašu skeneri, kas noskenē 86 galvas punktus. Potenciālais briļļu nēsātājs pats var veikt skenēšanas procesu, to izdarot sava viedtālruņa Skelmet aplikācijā. Uzņēmuma Rains Vangs gan norāda, ka šāda veida skenēšana nav 100% uzticama un labāk to izdarīt Skelmet sadarbības partneru veikalos.
Uzņēmuma radīto saulesbriļļu Falcon rāmja printēšanai tiek izmantots plastisks neilona pulveris, kas veido grūti salaužamu, elastīgu un izturīgu materiālu. Kopā ar lēcām sver 17 gramus. Jāpiebilst, ka tās ir pasaulē vieglākās brilles, kas ir par 30% vieglākas par Oakley Flak Jacket brillēm.
Resursi: http://www.digitaltrends.com/

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda