14. februāris, 2017

3D printeris spēj radīt perfektas saulesbrilles

Lai arī cik ērtas saulesbrilles mūsdienās tiktu ražotas, perfektas saulesbrilles atrast ir ārkārtīgi grūti. Ņemot vērā, ka cilvēku galvas formas ir ļoti dažādas, attiecīgi atrast maksimāli komfortablas ir grūts uzdevums. Protams, daudzi izvēlēsies skaistākās brilles, un, ja tās radīs nelielu diskomfortu, to, visdrīzāk, pacietīs.
Briļļu ražotājs Skelmet nodarbojas ar modernu saulesbriļļu izstrādi. Tās netiek veidotas ar vecmodīgiem paņēmieniem, bet gan izprintētas speciālos printeros. Skelmet vispirms izmanto īpašu skeneri, kas noskenē 86 galvas punktus. Potenciālais briļļu nēsātājs pats var veikt skenēšanas procesu, to izdarot sava viedtālruņa Skelmet aplikācijā. Uzņēmuma Rains Vangs gan norāda, ka šāda veida skenēšana nav 100% uzticama un labāk to izdarīt Skelmet sadarbības partneru veikalos.
Uzņēmuma radīto saulesbriļļu Falcon rāmja printēšanai tiek izmantots plastisks neilona pulveris, kas veido grūti salaužamu, elastīgu un izturīgu materiālu. Kopā ar lēcām sver 17 gramus. Jāpiebilst, ka tās ir pasaulē vieglākās brilles, kas ir par 30% vieglākas par Oakley Flak Jacket brillēm.
Resursi: http://www.digitaltrends.com/

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda