Sākums Aksesuāri 3D printeris spēj radīt perfektas saulesbrilles

3D printeris spēj radīt perfektas saulesbrilles

1 minūtes lasīšanai

Lai arī cik ērtas saulesbrilles mūsdienās tiktu ražotas, perfektas saulesbrilles atrast ir ārkārtīgi grūti. Ņemot vērā, ka cilvēku galvas formas ir ļoti dažādas, attiecīgi atrast maksimāli komfortablas brilles ir grūts uzdevums. Protams, daudzi cilvēki izvēlēsies skaistākās brilles, un, ja tās radīs nelielu diskomfortu, to, visdrīzāk, pacietīs.
Briļļu ražotājs Skelmet nodarbojas ar modernu saulesbriļļu izstrādi. Tās netiek veidotas ar vecmodīgiem paņēmieniem, bet gan izprintētas speciālos 3D printeros. Skelmet vispirms izmanto īpašu skeneri, kas noskenē 86 galvas punktus. Potenciālais briļļu nēsātājs pats var veikt skenēšanas procesu, to izdarot sava viedtālruņa Skelmet aplikācijā. Uzņēmuma vadītājs Rains Vangs gan norāda, ka šāda veida skenēšana nav 100% uzticama un labāk to izdarīt Skelmet sadarbības partneru veikalos.
Uzņēmuma radīto saulesbriļļu Falcon rāmja printēšanai tiek izmantots plastisks neilona pulveris, kas veido grūti salaužamu, elastīgu un izturīgu materiālu. Kopā ar lēcām brilles sver 17 gramus. Jāpiebilst, ka tās ir pasaulē vieglākās brilles, kas ir par 30% vieglākas par Oakley Flak Jacket brillēm.
Resursi: http://www.digitaltrends.com/

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Aksesuāri
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…