4. decembris, 2017

Pasaulslavenas zvaigznes piedalās ''Huawei Mate 10'' reklāmā (VIDEO)

Novembra beigās Latvijā ir prezentējis uzņēmuma vēsturē pirmo reklāmas kampaņu, kurā piedalās vairākas pasaulē atpazīstamas un iedvesmojošas personības. Kampaņas pamatā ir ideja par  sapņu sasniegšanu, kur kā uzticams palīgs ir Mate 10 sērijas viedtālrunis, kas ir spējīgs pielāgoties straujajam dzīves ritmam, sniedzot unikālu pieredzi un ļaujot sapņiem pārtapt par īstenību. Kampaņas ir apskatāms šeit.
Mate 10 sērijas ierīču reklāmas kampaņā piedalījās tādi pasaulē atpazīstami kā ungāru olimpiskā čempione peldēšanā Katinka Hošsū (Katinka Hosszu), poļu futbolists Roberts Levandovskis (Robert Lewandowski), profesionāls Leica fotogrāfs, austrietis Manfreds Baumans (Manfred Baumann) un rumāņu supermodele Katrinele Mengia (Catrinel Menghia), kā arī citas atpazīstamas un iedvesmojošas personības.
„Pirmo reizi pastāvēšanas vēsturē mums ir izdevies sapulcēt vienā kampaņā tik daudz iedvesmojošus cilvēkus. Kampaņu caurstrāvo ideja par neatlaidību un smagu darbu, kas ir jāiegulda, lai Tavi mērķi un sapņi vainagotos ar panākumiem. Esmu lepns, ka šīs talantīgās personības ir vienojušies kopīgas idejas vārdā un palīdzēs iedvesmot katru no mums jaunu sasniegumu radīšanai, gluži tāpat kā to dara Huawei,” atklāj Consumer Business Group Baltijā vadītājs Fabio Jans.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda