4. decembris, 2017

Pasaulslavenas zvaigznes piedalās ''Huawei Mate 10'' reklāmā (VIDEO)

Novembra beigās Latvijā ir prezentējis uzņēmuma vēsturē pirmo reklāmas kampaņu, kurā piedalās vairākas pasaulē atpazīstamas un iedvesmojošas personības. Kampaņas pamatā ir ideja par  sapņu sasniegšanu, kur kā uzticams palīgs ir Huawei sērijas viedtālrunis, kas ir spējīgs pielāgoties straujajam dzīves ritmam, sniedzot unikālu pieredzi un ļaujot sapņiem pārtapt par īstenību. Kampaņas ir apskatāms šeit.
sērijas ierīču reklāmas kampaņā piedalījās tādi pasaulē atpazīstami kā ungāru olimpiskā čempione peldēšanā Katinka Hošsū (Katinka Hosszu), poļu futbolists Roberts Levandovskis (Robert Lewandowski), profesionāls Leica fotogrāfs, austrietis Manfreds Baumans (Manfred Baumann) un rumāņu supermodele Katrinele Mengia (Catrinel Menghia), kā arī citas atpazīstamas un iedvesmojošas personības.
„Pirmo reizi pastāvēšanas vēsturē mums ir izdevies sapulcēt vienā kampaņā tik daudz iedvesmojošus cilvēkus. Kampaņu caurstrāvo ideja par neatlaidību un smagu darbu, kas ir jāiegulda, lai Tavi mērķi un sapņi vainagotos ar panākumiem. Esmu lepns, ka šīs talantīgās personības ir vienojušies kopīgas idejas vārdā un palīdzēs iedvesmot katru no mums jaunu sasniegumu radīšanai, gluži tāpat kā to dara Huawei,” atklāj Consumer Business Group Baltijā Fabio Jans.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda