22. augusts, 2017

''Samsung Bixby'' balss vadības funkcijas nonāk arī līdz Latvijai

Bixby balss vadības iespējas tagad ir pieejamas Latvijā un vēl vairāk nekā 200 valstīs un teritorijās visā pasaulē. Tādējādi miljoniem iedzīvotāju rīcībā ir viedākas funkcijas darbam ar savu tālruni, kas ļaus daudzas lietas paveikt ātrāk un ērtāk.
 Bixby balss vadība pašlaik darbojas amerikāņu angļu valodā un korejiešu valodā. Tā uzlabotā ātro komandu (Quick Commands) funkcija ļauj ērti izveidot pielāgotu balss komandu, kas izmantojama vienas vai vairāku komandu vietā. Piemēram, ar komandu “good night” (Arlabunakti!) var aizstāt vairāku darbību virkni: “Turn on Do-not-disturb mode, set an alarm for 6:00 AM and turn on blue light filter” (Ieslēgt “netraucēt” režīmu, iestatīt modinātāju uz plkst. 6.00 un ieslēgt zilās gaismas filtru).
Bixby arī saprot, kā cilvēki dabiski runā, uzdod jautājumus un izsaka lūgumus. Piemēram, uzņemot un pēc tam sakot Bixby: “send the picture just taken to Mom” (tikko uzņemto bildi nosūti mammai), Bixby sapratīs, ka komanda attiecas uz vairākām aplikācijām, zinās, tieši par kuru foto ir runa, un nosūtīs to īsziņā mammai. Tas, ka saprot dabisko valodu, palīdz vieglāk un intuitīvāk darboties ar to. Turklāt, izmantojot vairākkārtējo dziļās mācīšanās tehnoloģiju, Bixby ar laiku pilnveidojas, atpazīstot lietotāja personiskās izvēles un runas veidu.
Bixby unikalitāte slēpjas tajā, ka tā nav vienkārši savrupa lietotne. Ja kāda cita aplikācija tiek pielāgota izmantošanai kopā ar Bixby, tad Bixby atbalsta praktiski jebkuru uzdevumu, ko šī aplikācija spēj veikt, izmantojot balsi, skārienus vai tekstu. Ar Bixby iespējams pārvaldīt arī viedtālruņa iestatījumus – iestatīt ekrāna taimautu vai visu paziņojumu rādīšanu. Turklāt to var izdarīt, nepārtraucot to, kas tiek darīts paralēli.
plāno turpināt Bixby balss vadības iespēju paplašināšanu, ietverot vairāk valstu, valodu, ierīču, funkciju un trešo personu lietotņu. “Bixby balss iespēju paplašināšana ir tikai sākums pastāvīgajā Bixby funkcionalitātes papildināšanā. Nākotnē Bixby mācīšanās spējas piedāvās vēl vairāk inteliģentu un personalizētu iespēju, kā arī savienojamību ar plašāku ierīču klāstu,” stāsta Māris Ķikāns, Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju vadītājs.
Turpmāk un S8+ lietotāji var aktivizēt Bixby balss vadību, nospiežot Bixby pogu vai vienkārši pasakot “Hi, Bixby” (Sveiks, Bixby).
Plašāka informācija par to, kā darboties ar Bixby, pieejama šeit: https://news.samsung.com/global/how-to-get-more-done-in-your-day-with-bixby
* Bixby balss komandas atpazīst amerikāņu angļu un korejiešu valodu. Ne visi akcenti, dialekti un izteicieni tiek atpazīti. Pakalpojuma izmantošanas iespējamība dažādās valstīs vai pie dažādiem operatoriem var atšķirties. Tas, ka Bixby saprot dabisko valodu, ļauj pastāvīgi uzlabot tā spēju interpretēt reģionālos dialektus. Taču, tā kā Bixby ātrāk iemācās biežāk izmantotos komandu terminus, tam ilgāku laiku prasīs pilnībā saprast reģionālos dialektus, ko lieto retāk.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda