14. marts, 2019

Gurushots – deviņi mazie balsošanas noslēpumi fotokonkursā

gurushots

1) Balsošanas laikā vietnē Gurushots.com mērītājs atpaliek no reālajiem rādītājiem, īpaši beigām. Saglabājiet balsojumu un atsvaidziniet lapu. Varbūt adata jau ir maksimāla.

2) Jo ilgāk balsojat, jo sliktāk tiks atlasītas piedāvātās fotogrāfijas. Saglabājiet balsošanas rezultātus un noklikšķiniet uz pogas “Turpināt” – jums tiks piedāvāts cits komplekts, un kvalitāte būs labāka.

3) Balsojot par sev tīkamo fotoattēlu, mēģiniet katru reizi apzināties un skaidri pateikt, kāpēc to izvēlējāties. (Nevienam tas nav vajadzīgs, kā vien jums.)

Labi noķēru gaismu
Neparasts leņķis
Sižets nav tāds kā visi pārējie
Esiet radošs
Interesanta tehnikas kombinācija
Netriviāla apstrāde
Izgatavots sarežģītos apstākļos
Papildiniet un mainiet pēc garšas4) Nepalieliniet katru fotoattēlu. Puse no viņiem ir mobilie. Ja priekšskatījums skaidri nesaprot, kas tiek parādīts vai cik labs ir attēls, izlaidiet to. Vai arī balsojiet “jā”, bet netērējiet papildu laiku. Jūs neesat pēdējā iespēja fotogrāfa pēdējā spriedumā, nekas traģisks nenotiks. Jūsu personīgais laiks un palielināmais stikls stūrī – tikai tām fotogrāfijām, kuras jums patika, pārsteidza, var iemācīt kaut ko jaunu.

5) Ja vēlaties apskatīt labas fotogrāfijas, tās ir tehniski sarežģītos vai šauri tematiskos konkursos.

6) Un guru kontos. Dodieties tur, lai pārtrauktu vizuālos gružus.

7) Nebalsojiet par glītu meiteni, jauku bērniņu ar kucēnu, ģeniālu arhitektu, ielas izpildītāju un Dieva pasaules skaistumu. Balso par fotogrāfa darbu. Tas ir svarīgi kontrolēt. Ja sirds prasa, jūs varat novirzīties no šī noteikuma, bet vienreizējs.
Šeit mums ir iztēle un dizainera darbs. Bet nav fotogrāfa darba
Šeit mums ir iztēle un dizainera darbs. Bet nav fotogrāfa darba

8) Negaidiet Rodčenko vai Magnum Press līmeņa šedevrus – tas joprojām ir masīvs fotogrāfiju konkurss. Balsojiet par visiem laba līmeņa fotoattēliem, pretējā gadījumā jums būs laiks kļūt pelēks, pārtinot lenti, bet jūs nepārcelsities uz izcilo attēlu.

9) Vissvarīgākais: apstāties laikā. Kā jebkurā spēlē. Izmēģini pats!

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda