Sākums Programmatūra ”Intel” izziņo jauno ”Core X” procesoru sēriju priekš ”i5”, ”i7” un ”i9”

”Intel” izziņo jauno ”Core X” procesoru sēriju priekš ”i5”, ”i7” un ”i9”

1 minūtes lasīšanai

Datoru procesoru ražotājs “Intel” oficiāli paziņojis par jaunas procesoru sērijas izveidi. Tās nosaukums ir “Core X” un tiks integrēta līdz šim abos jaudīgākajos “Intel i5” un “Intel i7” procesoru modeļos, kā arī jaunajā “Intel i9”.

“Core X” ir veidots specifiskiem datoru lietotājiem, piemēram, aktīviem datorspēļu spēlētājiem vai tiem, kuri veido dažādus projektus, piemēram, mūziku, filmas, utt. Šādiem nolūkiem nepieciešams dators ar spēcīgām un augstvērtīgām specifikācijām, ko “Core X” spēj nodrošināt.

“Core X” modeļi sāksies no procesoriem ar četriem kodoliem, beidzot ar vienu no jaudīgākajiem”Intel” procesoriem “i9”, kas saņems 16 kodolus, 36 pavedienus un maksās atbilstoši sniegtajām iespējām – teju pusotru tūkstoti eiro. “i9” būs četras versijas, no kurām lētākā 12 kodolu un 24 pavedienu versija maksās tūkstots eiro.

Vājākais “Core X” sērijas procesors būs “Core i5-7640X”, kas saņems četrus kodolus, četrus pavedienus un maksās 235 eiro. “i7” sērija savukārt sāksies no četru kodolu un astoņu pavedienu 330 eiro modeļa līdz gandrīz 600 eiro vērtajam 10 kodolu un 20 pavedienu procesoram.

Visi procesori būs saderīgi ar “Intel X299” mātesplati un tirdzniecībā nonāks tuvāko nedēļu laikā. Jaunajos procesors būs iestrādāta arī “Turbo Boost Max 3.0″, kas uzlabos ”multitasking” darbības.

Tāpat “Intel” plāno laist klajā arī “i9 Extreme” versiju, kas savukārt saņems 18 kodolus un 36 pavedienus, kļūstot par uzņēmuma jaudīgāko procesoru.

Izmantotie resursi: https://www.theverge.com

 

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Programmatūra

One Comment

  1. Avatar photo

    marsinsh

    30. maijs, 2017 at 15:03

    Njeee … Viss jau ir baigi forši, bet kurš softs sapratīs to kvantumu ar corēm…
    I5 gan nespēj neko labāku piedāvāt jau cik gadus …

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Krāpnieki LMT vārdā izsūta viltus ziņas

Aktivizējušies krāpnieki, kas mobilo sakaru operatora SIA “Latvijas mobilais telefon…