31. jūlijs, 2017

”MS Paint” tomēr nepazudīs pilnībā un nokļūs ”Windows” veikalā

Aizvadītajā nedēļā ”Microsoft” paziņoja, ka pārtrauks leģendārā ”MS Paint” atbalstu jaunākajās ” 10” operētājsistēmas versijās. Rudenī iznāks jauns ” Creators” un tajā ”Paint” vairs nebūs atrodams kā oriģināli iestrādāta aplikācija.

Tomēr pēcāk ”Microsoft” paziņoja, ka, ņemot vērā lielo ”Windows” operētājsistēmas lietotāju sašutumu, ”Paint” tomēr netiks likvidēts pilnībā. Primitīvo attēlu apstrādes aplikāciju jebkurš varēs lejupielādēt atsevišķi ”Windows” veikalā, tādējādi nomierinot satrauktoss prātus, kuri ”Paint” izmanto ikdienas attēlu apstrādei.

”Microsoft” menedžeris Megans Sonderss atzina, ka ”Paint” tomēr netiks likvidēts un tas vienkārši drīzumā ”iegūs jaunas mājas” ”Windows” veikalā, kur būs pieejams bez maksas.

Kā ”Paint” aizstājējs kalpos ”Paint 3D”, kas jau šobrīd ir pieejams jaunāko ”Windows” operētājsistēmu lietotājiem un ir apveltīts ar jaunām iespējām.

Izmantotie resursi: https://www.theverge.com

 

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda