26. maijs, 2016

Baltcom: mūsu apgalvojumam par ātrāko internetu ir pamats

Telekomunikāciju , kas saviem klientiem piedāvā gan interneta, gan televīzijas pakalpojumus, ir neizpratnē par PTAC lēmumu liegt uzņēmumam reklāmas materiālos atsaukties uz Baltcom saņemto Speedtest apbalvojumu kā ātrākajam interneta pakalpojumu sniedzējam Latvijā.

Baltcom apzinās, ka interneta ātrumu var mērīt un definēt dažādos veidos, izmantojot arī citas metodoloģijas. Tomēr Speedtest.net ir starptautiski atzīts pasaulē vadošais interneta ātruma mērījumu , kurš izmanto Ookla izstrādāto tehnoloģiju, kuru oficiāli atzīst un izmanto virkne pasaules valstu un starptautisku organizāciju, piemēram, Eiropas Elektronisko komunikāciju regulators (BEREC) un sabiedrisko pakalpojumu regulatori Kanādā, Singapūrā, ālijā, Portugālē, Īrijā, Dānijā un citviet. Mērījumus veic paši lietotāji un rīku visā pasaulē izmanto vairāk nekā 3000 serveru, nodrošinot mērījumu precizitāti neatkarīgi no lietotāja atrašanās vietas.

Baltcom

“Acīmredzot noteikumi visiem tirgus dalībniekiem nav vienādi. Bijušais telekomunikāciju monopolists, reaģējot uz Baltcom saņemto apbalvojumu, arī uzsācis masīvu kampaņu, apgalvojot, ka tas piedāvā ātrāko internetu Latvijā. Diemžēl, atsauces, kas pamatotu šo apgalvojumu, nav, taču neesmu redzējis, ka kāds viņiem liegtu šo kampaņu turpināt,” norāda Baltcom valdes priekšsēdētājs Nikolā Buasēns (Nicolas Boissin), piebilstot, ka “saņemtais apbalvojums ir pēdējā gada laikā paveiktā darba rezultāts, kad interneta tīkla infrastruktūras paplašināšanā un modernizēšanā novirzījām lielāko investīciju daļu.

Ir nepatīkami, ka PTAC lēmis liegt mums lepoties ar starptautiskā līmenī sasniegtu atzinību, taču šo lēmumu respektējam. Līdzšinējās reklāmas aktivitātes tiks pakāpeniski pārtrauktas. Ņemot vērā mūsu rīcībā esošo kvalitātes apstiprinājumu, domāsim par alternatīviem veidiem, kā šo ziņu nodot mūsu klientiem un sabiedrībai.”

Saskaņā ar Ookla bezmaksas interneta ātruma mērījumu rīka Speedtest.net 2015. gadā veiktajiem mērījumiem, Baltcom interneta vidējais lejupielādes ātrums ir 149,26 megabiti sekundē (Mbps), savukārt vidējais augšupielādes ātrums sasniedz 142,60 Mbps.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Avatar for wOOt
wOOt - 26. maijs, 2016

Da kāds pamats, ka Jūs savā datucentrā mērījāt ar skriptiem? Tas ir pamats?? Tas pats murgs kā Bitei. Bite vienkārši panāca to ar p2p izravēšanu un lieo strīmotāju bloķēšanu. Protams, tad tests turēsies. Piemēram citi operatori, pakalpojumu snedzēji necenšas tā atslogot tīklu, viņiem pajāt, viņi ļauj izmantot interneta pilno potenciālu, nu cik tur katrs klients spēj, tas ir cits jautājums.

  Avatar for Pēcis
  Pēcis - 26. maijs, 2016

  Juri Gulbi, tevi vajadzētu izbanot no šenienes….

   Avatar for Kāpēcis:)
   Kāpēcis:) - 27. maijs, 2016

   Domā, ka viņam ir daļas gar šitādu niecīgu rakstu mazā lapiņā?:) Kāda jēga no ātruma, ja to tāpat ierobežo wifi + cik min dienā Tu izmanto Internetu ar pilnu jaudu?:)

Avatar for Tofiks
Tofiks - 26. maijs, 2016

Interesanta atbilde:D

Avatar for Siers
Siers - 27. maijs, 2016

Viss ok, lai lepotos ar titulu kur tiek pieminēta Latvija, savs pakalpojums ir jāpiedāvā visā Latvijā.

Komentāri ir slēgti