Sākums Sakaru pakalpojumi Tele2 “Galerija centrs” atver jaunā koncepta klientu apkalpošanas centru

Tele2 “Galerija centrs” atver jaunā koncepta klientu apkalpošanas centru

1 minūtes lasīšanai

Mobilo sakaru operators “” ir atvēris jaunā koncepta klientu apkalpošanas centru Rīgā, t/c “Galerija Centrs” telpās, Audēju ielā 16. Ieguldot 29 000 eiro, “Tele2” jau esošo klientu apkalpošanas centru ir pilnībā pārbūvējis, ieviešot jauno dizainu un tehnoloģiski to aprīkojot, vienlaikus nodrošinot arī plašāko jaunāko mobilo ierīču un aksesuāru sortimentu.

Jaunatvērtais klientu apkalpošanas centrs īpaši priecēs “” fanus un jaunāko ierīču entuziastus – īpašā stendā var aplūkot jaunākās “Huawei” mobilās , tajā skaitā arī tādas, kas pārdošanā būs tikai tuvākajā laikā.

““Tele2” izstrādātais klientu apkalpošanas centru koncepts ir viens no modernākajiem Latvijā, un šobrīd Rīgā strādā jau četrpadsmit “Tele2” jaunā koncepta klientu apkalpošanas centri. Esam Rīgā izveidojuši plašu iedzīvotājiem ērti pieejamu klientu apkalpošanas tīklu, un mēs turpināsim ieviest jauno konceptu esošajos Rīgas klientu apkalpošanas centros, lai visi iedzīvotāji varētu saņemt vēl ātrāku un individuālāku apkalpošanu moderna interjera telpās,” saka “Tele2” mazumtirdzniecības departamenta direktore Dace Škrabe.

“Tele2” jaunā koncepta klientu apkalpošanas centra ir gaidīti katru dienu no plkst. 10:00 – 21:00. Atvēršanas nedēļā “Tele2” ir sarūpējis apmeklētājiem dāvaniņas un citus pārsteigumus.

“Tele2” klientu apkalpošanas centru koncepts ir radīts “Tele2 AB” grupas uzņēmumā Zviedrijā un vēlāk pieskaņots Latvijas tirgum. “Tele2” sāka vērienīgo klientu apkalpošanas centru pārveides projektu Latvijā pirms diviem gadiem, un šobrīd koncepts ir veiksmīgi ieviests jau 24 klientu apkalpošanas centros Cēsīs, Daugavpilī, Dobelē, Jēkabpilī, Liepājā, Rīgā, Valmierā un Ventspilī. Kopumā Latvijā darbojas 39 “Tele2” klientu apkalpošanas centri 21 pilsētā.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Sakaru pakalpojumi

2 komentārs

 1. Avatar for lool

  lool

  1. decembris, 2015 at 15:23

  Kāda šķirba? Pensionāriem(kuri lieto šo šmaukļu kantori) pietiktu arī filiāles Maskačkas rajona kāpņutelpā….
  Bet jā…. dēļ šādām investīcijām Mele2 nākas krāpties ar reiķiniem un slēpt reiķinu patiesās izmaksas līdz brīdim, ka tev atsūta reiķinu! ”labs” ieguldījums!

 2. Avatar for Matizs

  Matizs

  2. decembris, 2015 at 11:58

  @lool ko Tu pīpē, es kādus 8 gadus biju Tele2 klients, bez stapgadijumiem. Tagad pārgāju uz Lmt ,j ojaunajā mājvietā nebija zonas, bet tā viss bija legit ar Tele2!

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tet līdz 2030. gadam plāno pāriet uz atjaunīgās elektroenerģijas izmantošanu pašpatēriņam

tet 2023. gadā sasniedzis uzņēmumam uzstādītos ilgtspējas mērķus – ir uzlabota digitālās v…