1. decembris, 2015

Microsoft pilnveido Office 365 vēl efektīvākam kopdarbam un sapulcēm

Microsoft pilnveidojis Office 365 pakalpojumu, iekļaujot būtiskus uzlabojumus produktīvam komandas kopdarbam, kā arī attīstot drošības un analītikas iespējas. Office 365 platformā iekļautas jaunas Skype for Business iespējas, kas būtiski atvieglo sapulču organizēšanu gan uzņēmumam kopumā, gan katram darbiniekam individuāli.

Mūsdienās darbinieki pavada aptuveni 30% sava darba laika sapulcēs, bet tikai 18% no uzņēmumu darbiniekiem izmanto konferenču rīkus sapulču laikā. Neverbālā komunikācija veido 90% no satura, ko vēlamies nodot saziņas procesā, tāpēc sapulce būs krietni efektīvāka, ja tās dalībnieki redzēs gan materiālu, pie kura tiek kopā strādāts, gan viens otru.

Andrejs Juščenko, Microsoft Office produktu grupas vadītājs Baltijā: “Komunikācija ir neatņemams mūsdienu darba vides elements. Tas, cik efektīvi mēs sazināmies un sadarbojamies, ietekmē mūsu produktivitāti gan individuālā, gan visa uzņēmuma līmenī. Tāpēc Microsoft nepārtraukti pilnveido Office 365 pakalpojumu, lai nodrošinātu tā lietotājiem vismodernākās un visaptverošākās iespējas efektīvam un produktīvam darbam no jebkuras ierīces un vietas. Atbalstot pieaugušo vajadzību pēc mobilitātes, Office 365 tai pašā laikā saglabā uzņēmumiem kontroles un datu aizsardzības iespējas”.

Skype for Business jaunās iespējas iekļauj:

 • Iespēju ar Skype Meeting Broadcast ērti organizēt lielas virtuālās sapulces – līdz pat 10 000 dalībniekiem. Tie var viegli pievienoties sapulcei neatkarīgi no izmantotās ierīces un savas atrašanās vietas;

 • Iespēju aizvietot esošās tālruņu centrāles uzņēmumā ar mākontehnoloģijās balstītu pakalpojumu Cloud PBX un nodrošināt ierastās telefonijas funkcionalitātes (piem., zvanu saņemšanu, veikšanu, pāradresēšanu, u.t.t.) dažādās ierīcēs neatkarīgi no darbinieka atrašanās vietas. Cloud PBX piedāvā būtisku izmaksu samazināšanas iespēju, atsakoties no tradicionālo iestāžu telefonijas sistēmu uzturēšanas un modernizēšanas izmaksām;

 • Kvalitatīvu un nepārtrauktu balss un video datu pārraidi, kuru nodrošina Microsoft globālie datu centri, kas izvietoti vairāk nekā 40 valstīs visā pasaulē;

 • Izmaksu konsolidāciju uzņēmumā. Skype for Business Cloud PBX centrāles uzturēšanas izmaksas veido 30%-50% no esošās telekomunikāciju centrāles izmaksām. Sistēmu maiņa ļaus ietaupīt līdz pat 20% jau pirmajos trīs gados;

 • Skype integrācija Office paredz tūlītēju ziņojumapmaiņu, ekrānšāviņu koplietošanu, sarunas un video tieši izvēlētajā dokumentā.

Office 365 papildinājumi drošības un analītikas jomā paredz:

 • Delve Analytics rīku, kas, izmantojot vizuālos informācijas paneļus (Dashboards), palīdz analizēt darba laika izmantošanu, līdz ar to veikt efektīvāku plānošanu, prioritizēšanu un fokusēties uz uzdevumiem, kā arī pilnveidot kopdarbību labāku rezultātu sasniegšanai;

 • Power BI rīku, ar kura palīdzību var izveidot interaktīvas atskaites un iespaidīgas vizualizācijas daudz ātrāk un efektīvāk;

 • Customer Lockbox iespēju, kas nodrošina līdz šim nebijušu pārskatāmību un caurspīdīgumu, kā arī vienlaikus – unikālu kontroles līmeni datiem, kas tiek glabāti mākoņkrātuvē. Klients kontrolē un apstiprina piekļuves tiesības tajos retajos gadījumos, kad Microsoft tehnoloģiju speciālistam nepieciešams ieiet sistēmā, lai sniegtu tehnisko atbalstu;

 • Office 365 Advanced eDiscovery, kas izmanto mašīnmācīšanos un tekstu analītiku, tādējādi ļaujot samazināt izmaksas un riskus, kas saistīti ar liela datu apjoma pārvaldīšanu;

 • Advanced Threat Protection iespēju, kas, izmantojot analītikas rīkus, aizsargā pret nepazīstamām ļaunprogrammām un vīrusiem, ļaujot identificēt tādus e-pastu pielikumus un saites, kam ir augstāks iespējamu apdraudējumu risks.

Jaunās Skype for Business, kā arī drošības un analītikas iespējas pieejamas Office 365 E5 versijā, kas ir visaptverošākā un pilnīgākā šobrīd pieejamā Office 365 versija.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for janculis
janculis - 1. decembris, 2015 Atbildēt

Man nav vajadzīgi pilnveidojumi. Nafig tie, ja esošās lietas nemaz nestrādā, piemēram, Onedrive for Business. Pašu primāro lietu, kas tam mēslam būtu jādara – failu sinhronizēšanu. Vienas vienīgas kļūdas un nespējas. Gadi iet, un MS nespēj sataisīt, lai tas darbotos tādā līmenī, kādu to nodrošina, piem., Dropbox.
Tad man rodas jautājums, priekš kam man tāds pakalpojums?

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

 • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
 • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
 • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

 • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda