1. decembris, 2015

Dell nāk klajā ar Inspiron 24 7000 all-in-one datoru

papildinājuši savu datoru piedāvājumu ar Inspiron 24 7000 ierīci.
Dell-Inspiron-24-7000
ir aprīkots ar skārienjutīgu 24 collu 1920 x 1080 pikseļu izšķirtspējas IPS displeju. Windows 10 Home 64 bitu operētājsistēmu darbina 2.3 gigahercu Core i5-6300HQ četru kodolu centrālais procesors, 12 gigabaitu DDR4 operatīvā atmiņa, savukārt par grafiku atbild Nvidia GeForce 940M grafiskā karte, kurai ir četru gigabaitu atmiņa. Dators aprīkots ar 32 gigabaitu mSATA SSD disku, kā arī viena terabaita klasisko cieto disku.
Ierīcei ir RealSense tīmekļkamera, karšu lasītājs, četras USB 3.0 pieslēgvietas, kā arī HDMI izeja un ieeja,
Šobrīd datoru ir iespējams iepriekšpasūtīt,  Inspiron 24 7000 cena ir 2000 ASV dolāri.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for Specialists
Specialists - 1. decembris, 2015 Atbildēt

pa 2k nav diezko spidos piedavajums, domaju lielaka dala izvelesies imac shii vietaa

Avatar for Suns
Suns - 1. decembris, 2015 Atbildēt

Lai nu kā, bet cena stipri par augstu + uz 24” nebūtu slikti, ja būtu virs FullHD!

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda