19. janvāris, 2017

“Tele2” un “Vodafone” turpmāk sadarbosies

AB” grupa un “Vodafone” paziņo par jaunu vienošanos, kuras ietvaros abi ir uzsākuši sadarbību pakalpojumu sniegšanā globālām un starptautiska mēroga kompānijām Zviedrijā, Latvijā un Lietuvā.

Jaunā vienošanās paredz, ka “Tele2” nodrošinās “Vodafone” ar savu sakaru tīklu un pakalpojumiem Latvijā, Lietuvā un Zviedrijā. “Tele2” sniegs arī klientu attiecību vadības pakalpojumus “Vodafone” starptautiskajiem korporatīvajiem klientiem, kuru galvenā mītne vai filiāles atrodas Zviedrijā, Latvijā un Lietuvā – valstīs, kur “Tele2” ir izveidotas ciešas attiecības ar uzņēmuma klientiem. Jaunās partnerības ietvaros “Tele2” nodrošinās arī saviem starptautiska mēroga korporatīvajiem klientiem Latvijā, Lietuvā un Zviedrijā pieeju dažādiem “ Global Enterprise” sniegtajiem pakalpojumiem.

Plaša starptautiska saziņa mūsdienās ir nozīmīga daudziem sekmīgiem uzņēmumiem. Partnerība ar “Vodafone” ļaus mums sadarboties starptautisko korporatīvo klientu apkalpošanā, kur mēs nodrošināsim “Vodafone” ar pakalpojumiem mūsu tirgos Zviedrijā, Latvijā un Lietuvā, tai pat laikā sniedzot iespēju saviem klientiem izmantot arī “Vodafone” globālos pakalpojumus. Šī ir sadarbība, kuru vēlamies attīstīt,” stāsta Alisone Kirkbī (Allison Kirkby), “ AB” grupas vadītāja.

“Priecājos, ka “ AB” Grupa un “Vodafone” uzsāk sadarbību, kuras ietvaros “Vodafone” starptautiskajiem korporatīvajiem klientiem Latvijā būs pieejami “Tele2” pakalpojumi un Latvijā labākā un modernākā mobilo sakaru tīkla priekšrocības. Šī sadarbība paver iespējas “Tele2” pakalpojumu attīstībai, izmantojot partneru plašo starptautisko infrastruktūru, saka “Tele2” Latvijā valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

“Sadarbība ar “Tele2” nodrošinās mūsu globālajiem korporatīvajiem klientiem no Zviedrijas, Latvijas un Lietuvas piekļuvi mūsu ekspertīzei un “ Global Enterprises” produktiem un pakalpojumiem. Esmu gandarīts par “Tele2” pievienošanos mūsu Partneru tirgu ģimenei un ļoti pozitīvi raugos uz mūsu attiecību attīstību nākotnē, piebilst Djego Massidda (Diego Massidda), “Vodafone Partneru tirgus izpilddirektors.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda