Sākums Sakaru pakalpojumi “Tele2” un “Vodafone” turpmāk sadarbosies

“Tele2” un “Vodafone” turpmāk sadarbosies

3 minūtes lasīšanai

AB” grupa un “Vodafone” paziņo par jaunu vienošanos, kuras ietvaros abi mobilo sakaru operatori ir uzsākuši sadarbību pakalpojumu sniegšanā globālām un starptautiska mēroga kompānijām Zviedrijā, Latvijā un Lietuvā.

Jaunā vienošanās paredz, ka “Tele2” nodrošinās “Vodafone” ar savu sakaru tīklu un pakalpojumiem Latvijā, Lietuvā un Zviedrijā. “Tele2” sniegs arī klientu attiecību vadības pakalpojumus “Vodafone” starptautiskajiem korporatīvajiem klientiem, kuru galvenā mītne vai filiāles atrodas Zviedrijā, Latvijā un Lietuvā – valstīs, kur “Tele2” ir izveidotas ciešas attiecības ar uzņēmuma klientiem. Jaunās partnerības ietvaros “Tele2” nodrošinās arī saviem starptautiska mēroga korporatīvajiem klientiem Latvijā, Lietuvā un Zviedrijā pieeju dažādiem “Vodafone Global Enterprise” sniegtajiem pakalpojumiem.

Plaša starptautiska saziņa mūsdienās ir nozīmīga daudziem sekmīgiem uzņēmumiem. Partnerība ar “Vodafone” ļaus mums sadarboties starptautisko korporatīvo klientu apkalpošanā, kur mēs nodrošināsim “Vodafone” ar pakalpojumiem mūsu tirgos Zviedrijā, Latvijā un Lietuvā, tai pat laikā sniedzot iespēju saviem klientiem izmantot arī “Vodafone” globālos pakalpojumus. Šī ir sadarbība, kuru vēlamies attīstīt,” stāsta Alisone Kirkbī (Allison Kirkby), “Tele2 AB” grupas vadītāja.

“Priecājos, ka “Tele2 AB” Grupa un “Vodafone” uzsāk sadarbību, kuras ietvaros “Vodafone” starptautiskajiem korporatīvajiem klientiem Latvijā būs pieejami “Tele2” pakalpojumi un Latvijā labākā un modernākā mobilo sakaru tīkla priekšrocības. Šī sadarbība paver iespējas “Tele2” pakalpojumu attīstībai, izmantojot partneru plašo starptautisko infrastruktūru, saka “Tele2” Latvijā valdes priekšsēdētājs .

“Sadarbība ar “Tele2” nodrošinās mūsu globālajiem korporatīvajiem klientiem no Zviedrijas, Latvijas un Lietuvas piekļuvi mūsu ekspertīzei un “Vodafone Global Enterprises” produktiem un pakalpojumiem. Esmu gandarīts par “Tele2” pievienošanos mūsu Partneru tirgu ģimenei un ļoti pozitīvi raugos uz mūsu attiecību attīstību nākotnē, piebilst Djego Massidda (Diego Massidda), “Vodafone Partneru tirgus izpilddirektors.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Sakaru pakalpojumi
Comments are closed.

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Revolut laiž klajā Robo digitālo padomu platformu Latvijā, lai automatizētu ieguldījumus

revolut ir laidusi klajā savu Robo digitālās padomu platformas pakalpojumu Latvijā. Jaunai…