17. janvāris, 2017

Jaunais 40 collu Philips monitors — lielākais 4K izliektais monitors tirgū

Vadošais tehnoloģiju uzņēmums un Philips monitoru zīmola licencēšanas partneris MMD paziņo par BDM4037UW — 40 collu Philips Brilliance 4K Ultra HD LCD displeju ar MultiView funkciju. Šis ekrāns ir lielākais šobrīd tirgū pieejamais 4K izliektais datora monitors ar Ultra Wide Color tehnoloģiju, kas nodrošina plašāku krāsu spektru reālistiskam attēlam.
Skaidri, krāsaini attēli
BDM4037UW displejs ir aprīkots ar augstas veiktspējas paneli, lai nodrošinātu UltraClear, 4K UHD (3840 x 2160) izšķirtspējas attēlus. Turklāt šis Philips displejs ietver mūsdienīgu vairāku domēnu vertikālās izlīdzināšanas tehnoloģiju, kas nodrošina ļoti lielus statisku kontrastu koeficientus īpaši spilgtiem un gaišiem attēliem. Pateicoties optimizētajai pikseļu pārvaldības tehnoloģijai, displejs nodrošina īpaši plašu 178/178 grādu skatīšanās leņķi.
Atbalstot plašāku krāsu gammu — 85 % no NTSC gammas pretstatā ierastajiem 72 % — Ultra Wide Color tehnoloģija rada reālistiskākus attēlus. Atšķirībā no uzlabojumiem, kas darbojas, mainot programmatūras iestatījumus, lai pielāgotu krāsu balansu, Ultra Wide Color ir aparatūras uzlabojums.
Philips 4K monitors
Paveiciet vairāk bez grūtībām
Uzņēmuma MMD Philips monitoru produktu menedžeris Eiropā Artjoms Homenko stāsta: „Mēs esam apņēmušies sniegt lietotājiem uzlabotu skatīšanās pieredzi. Jaunais modelis ar izliekto displeju, kurā apvienotas 4K un Ultra Wide Color tehnoloģijas, nodrošina lielisku dzidrumu un milzīgu telpu darbībai vairākuzdevumu režīmā. To atbalsta arī Philips MultiView funkcija.”
MultiView funkcija
MultiView funkcija ļauj vienā ekrānā parādīt logus no četriem dažādiem ievades avotiem — ikvienu no tiem Full HD izšķirtspējā. Attēlus var sakārtot divos dažādos režīmos: 1) režīmā „Attēls pie attēla”, kas noder izmantošanai vadības telpās vai vairāku ierīču, piemēram, piezīmjdatoru, izmantošanai līdzās, lai nodrošinātu produktīvāku sadarbību. Šajā režīmā ekrāns tiek sadalīts vairākos nodalījumos; 2) režīmā „Attēls attēlā”, piemēram, lai skatītu jaunumu plūsmu mazā lodziņā, kamēr strādājat pārējā ekrānā.
Lai novērstu mirgoņu un līdz ar to acu nogurumu, ko daži lietotāji var piedzīvot, izmantojot LED izgaismotus ekrānus, monitors ir aprīkots ar Philips Flicker-Free tehnoloģiju.
Ņemot vērā visu minēto, neatkarīgi no tā, vai esat prasīgs profesionālis, kuram ir nepieciešami ļoti detalizēti attēli datorizētās projektēšanas (CAD) risinājumiem vai kurš izmanto 3D grafiskās lietotnes, vai strādā ar milzīgām izklājlapām, šis monitors liks jūsu attēliem un grafikām „atdzīvoties”.
Jaunais Philips BDM4037UW displejs ir pieejams jau tagad. Tā ieteiktā mazumtirdzniecības cena ir 749 €.
Par MMD
Uzņēmums MMD pilnībā pieder sabiedrībai TPV, un tas tika dibināts 2009. gadā, izmantojot zīmola licences līgumu ar Philips. MMD visā pasaulē reklamē un pārdod tikai Philips zīmola LCD displejus. Apvienojot daudzsološo Philips zīmolu ar TPV displeju ražošanas pieredzi, MMD ātri un koncentrēti piedāvā tirgum inovatīvus produktus. MMD apkalpo Rietumeiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas tirgus no sava galvenā biroja Amsterdamā, savukārt vietējais Prāgā apkalpo Austrumeiropas un NVS tirgu. Izmantojot lokālo pārdošanas komandu tīklu, MMD strādā ar visiem lielākajiem IT izplatītājiem un tālākpārdevējiem. Uzņēmuma izstrādes un attīstības centrs atrodas Taivānā. www.mmd-p.com.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda