19. aprīlis, 2017

”YouTube” samazinājusi kanāla abonentu skaitu, kas nepieciešams, lai veidotu tiešraides

Šā gada februārī pasaulē lielākais straumēšanas serviss ieviesa tiešraižu veidošanas iespēju. Šāda privilēģija nebija pieejama visiem, tikai tiem lietotājiem, kuriem bija vismaz 10 tūkstoši kanāla abonentu.

Šodien krietni samazināja limitu, kas jāsasniedz, lai varētu veidot tiešraides. Tagad to var paveikt tie, kam ir vismaz tūkstoš abonentu. pēdējā laikā veltījusi daudz pūles, lai modernizētu tiešraides savā servisā.

Klasiski tiešraides var veidot ar Creator Studio palīdzību, kas kļūst pieejams, kad lietotāja konts tiek apstiprināts kā tiesīgs tiešraižu veidotājs. Nesen iekļāva Super Chat funkciju, ar kuras palīdzību tiešraides autors var iekasēt naudu. Proti, var piespraust savus komentārus pašā augšā, par to samaksājot. Jo vairāk tu maksā, jo tavs komentārs augstāk atrodas.

Tāpat ņemot vērā Partneru programmas nosacījumus, lietotāji nevar saviem pievienot reklāmas, ja nav sasniegti 10 tūkstoši kanāla skatījumu.

Izmantotie resursi: https://www.theverge.com

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Avatar for Mārtiņš Pušpurs
Mārtiņš Pušpurs - 19. aprīlis, 2017

Jebkurš var sākt tiešraidi, veicot mazāko meklēšanu iekš YouTube, var redzēt, ka tiešraides notiek arī kontos kur ir pat mazāk nekā 100 abonenti. Raksta autor – lūdzu, pārlasi oriģinālo rakstu, tur ir skaidri minēts, ka tas ir tikai uz mobilajām ierīcēm. “YouTube launched MOBILE live-streaming in February”. Ja netaisat savus rakstus, tad vismaz iztulkot precīzi vajadzētu.

Komentāri ir slēgti

lvLatviešu valoda