Sākums Internets ”YouTube” samazinājusi kanāla abonentu skaitu, kas nepieciešams, lai veidotu tiešraides

”YouTube” samazinājusi kanāla abonentu skaitu, kas nepieciešams, lai veidotu tiešraides

1 minūtes lasīšanai

Šā gada februārī pasaulē lielākais video straumēšanas serviss YouTube ieviesa tiešraižu veidošanas iespēju. Šāda privilēģija nebija pieejama visiem, tikai tiem YouTube lietotājiem, kuriem bija vismaz 10 tūkstoši kanāla abonentu.

Šodien YouTube krietni samazināja limitu, kas jāsasniedz, lai varētu veidot tiešraides. Tagad to var paveikt tie, kam ir vismaz tūkstoš abonentu. Youtube pēdējā laikā veltījusi daudz pūles, lai modernizētu tiešraides savā servisā.

Klasiski tiešraides var veidot ar Creator Studio palīdzību, kas kļūst pieejams, kad YouTube lietotāja konts tiek apstiprināts kā tiesīgs tiešraižu veidotājs. Nesen YouTube iekļāva Super Chat funkciju, ar kuras palīdzību tiešraides autors var iekasēt naudu. Proti, cilvēki var piespraust savus komentārus pašā augšā, par to samaksājot. Jo vairāk tu maksā, jo tavs komentārs augstāk atrodas.

Tāpat ņemot vērā Partneru programmas nosacījumus, lietotāji nevar saviem video pievienot reklāmas, ja nav sasniegti 10 tūkstoši kanāla skatījumu.

Izmantotie resursi: https://www.theverge.com

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Internets

One Comment

  1. Avatar for Mārtiņš Pušpurs

    Mārtiņš Pušpurs

    19. aprīlis, 2017 at 21:12

    Jebkurš var sākt tiešraidi, veicot mazāko meklēšanu iekš YouTube, var redzēt, ka tiešraides notiek arī kontos kur ir pat mazāk nekā 100 abonenti. Raksta autor – lūdzu, pārlasi oriģinālo rakstu, tur ir skaidri minēts, ka tas ir tikai uz mobilajām ierīcēm. “YouTube launched MOBILE live-streaming in February”. Ja netaisat savus rakstus, tad vismaz iztulkot precīzi vajadzētu.

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…