19. aprīlis, 2017

”YouTube” samazinājusi kanāla abonentu skaitu, kas nepieciešams, lai veidotu tiešraides

Šā gada februārī pasaulē lielākais straumēšanas serviss ieviesa tiešraižu veidošanas iespēju. Šāda privilēģija nebija pieejama visiem, tikai tiem lietotājiem, kuriem bija vismaz 10 tūkstoši kanāla abonentu.

Šodien krietni samazināja limitu, kas jāsasniedz, lai varētu veidot tiešraides. Tagad to var paveikt tie, kam ir vismaz tūkstoš abonentu. pēdējā laikā veltījusi daudz pūles, lai modernizētu tiešraides savā servisā.

Klasiski tiešraides var veidot ar Creator Studio palīdzību, kas kļūst pieejams, kad lietotāja konts tiek apstiprināts kā tiesīgs tiešraižu veidotājs. Nesen iekļāva Super Chat funkciju, ar kuras palīdzību tiešraides autors var iekasēt naudu. Proti, var piespraust savus komentārus pašā augšā, par to samaksājot. Jo vairāk tu maksā, jo tavs komentārs augstāk atrodas.

Tāpat ņemot vērā Partneru programmas nosacījumus, lietotāji nevar saviem pievienot reklāmas, ja nav sasniegti 10 tūkstoši kanāla skatījumu.

Izmantotie resursi: https://www.theverge.com

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for Mārtiņš Pušpurs
Mārtiņš Pušpurs - 19. aprīlis, 2017 Atbildēt

Jebkurš var sākt tiešraidi, veicot mazāko meklēšanu iekš YouTube, var redzēt, ka tiešraides notiek arī kontos kur ir pat mazāk nekā 100 abonenti. Raksta autor – lūdzu, pārlasi oriģinālo rakstu, tur ir skaidri minēts, ka tas ir tikai uz mobilajām ierīcēm. “YouTube launched MOBILE live-streaming in February”. Ja netaisat savus rakstus, tad vismaz iztulkot precīzi vajadzētu.

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda