Sākums Programmatūra ALSO vienkāršo mākoņu migrēšanu un rentabilitāti ar SkyKick

ALSO vienkāršo mākoņu migrēšanu un rentabilitāti ar SkyKick

2 minūtes lasīšanai

ALSO pievieno SkyKick mākoņošanas pārvaldības programmatūru Marketplace IT risinājumu nodrošinātājiem, lai vienkāršotu migrēšanu, dublējumkopiju un mākoņošanas klientu pārvaldību. SkyKick automatizētās migrēšanas pakotnes izmanto tūkstošiem partneru pasaulē, lai pārvietotu desmitiem tūkstošu uzņēmumu uz . ALSO Cloud Marketplace ir pirmais mākoņošanas tirgus Eiropā, kas ievieš migrēšanu un mākoņošanas dublējumkopiju (Cloud Backup) pakalpojumus visos automatizētas piegādes procesa posmos.
“Daudzi uzņēmumi vēlas pāriet uz mākoni, lai strādātu daudz produktīvāk, efektīvāk un elastīgāk. Integrēti publiski mākoņošanas risinājumi, piemēram, Microsoft Office 365 padara to iespējamu. Ar SkyKick mēs piedāvājam ideā risinājumu mūsu klientiem, lai viegli migrētu uz Office 365, tostarp iekļaujot jaunāko Cloud Backup papildinājumu. Tas palīdzēs mūsu kanālu partneriem palielināt pārdošanas ātrumu, samazināt projektu riskus, kā arī projektu migrēšanas sarežģītību”, saka Aleksi Partanens (Aleksi Partanen), vecākais ALSO Holding AG digitālo pakalpojumu viceprezidents.
“Mēs esam ļoti priecīgi sadarboties ar vadošo Eiropas bizness biznesam (B2B) tirgu ALSO. Visu veidu partneri meklē veidus, lai paātrinātu Microsoft Office 365 un Azure pārdošanu un patēriņu. Nodrošinot pieejamos SkyKick pakotnes mākoņošanas pārvaldības risinājumus, ALSO Marketplace var palīdzēt viņiem sasniegt šo mērķi. Mums ir kopēja vīzija un pieeja, lai palīdzētu partneriem apzināt un veidot rentablus mākoņošanas uzņēmumus ar partneru orientēto dizaina un automatizācijas palīdzību”, saka SkyKick International viceprezidents Ēriks Dževets (Eric Jewett).
SkyKick atvieglo soļus uz Microsoft Office 365, automatizējot klientu e-pastu, kalendāru un daudz kā cita migrēšanu uz mākoni. SkyKick Cloud Backup nodrošina dublējumu kopēšanu no mākoņa uz mākoni, neierobežotu krātuvi un zaudēto Office 365 datu atjaunošanu ar vienu klikšķi. SkyKick API nodrošina ciešu integrāciju ar ALSO Cloud Marketplace, uzlabojot ar pasūtījumiem saistītus procesus, piegādi un apmaksu par SkyKick migrēšanu un dublējumkopiju produktiem.
SkyKick mākoņošanas pārvaldības risinājumi ir pieejami ALSO Cloud Marketplace visās 15 valstīs ar tūlītēju efektu.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Programmatūra
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Notikuši modernizācijas darbi Tele2 tīklā

“Tele2”, īstenojot vērienīgus tīkla attīstības projektus, pēdējo divu gadu laikā palielinā…