7. jūlijs, 2016

ALSO vienkāršo mākoņu migrēšanu un rentabilitāti ar SkyKick

ALSO pievieno SkyKick mākoņošanas pārvaldības programmatūru Marketplace IT risinājumu nodrošinātājiem, lai vienkāršotu migrēšanu, dublējumkopiju un mākoņošanas klientu pārvaldību. SkyKick automatizētās migrēšanas pakotnes izmanto tūkstošiem partneru visa pasaulē, lai pārvietotu desmitiem tūkstošu uzņēmumu uz Office 365. ALSO Marketplace ir pirmais mākoņošanas tirgus Eiropā, kas ievieš migrēšanu un mākoņošanas dublējumkopiju (Cloud Backup) pakalpojumus visos automatizētas piegādes procesa posmos.
“Daudzi vēlas pāriet uz mākoni, lai strādātu daudz produktīvāk, efektīvāk un elastīgāk. Integrēti publiski mākoņošanas risinājumi, piemēram, Office 365 padara to iespējamu. Ar SkyKick mēs piedāvājam ideālu risinājumu mūsu klientiem, lai viegli migrētu uz Office 365, tostarp iekļaujot jaunāko Backup papildinājumu. Tas palīdzēs mūsu kanālu partneriem palielināt pārdošanas ātrumu, samazināt projektu riskus, kā arī projektu migrēšanas sarežģītību”, saka Aleksi Partanens (Aleksi Partanen), vecākais ALSO Holding AG digitālo pakalpojumu viceprezidents.
“Mēs esam ļoti priecīgi sadarboties ar vadošo Eiropas biznesam (B2B) tirgu ALSO. Visu veidu partneri meklē veidus, lai paātrinātu Office 365 un Azure pārdošanu un patēriņu. Nodrošinot pieejamos SkyKick pakotnes mākoņošanas pārvaldības risinājumus, ALSO Marketplace var palīdzēt viņiem sasniegt šo mērķi. Mums ir kopēja vīzija un pieeja, lai palīdzētu partneriem apzināt un veidot rentablus mākoņošanas uzņēmumus ar partneru orientēto dizaina un automatizācijas palīdzību”, saka SkyKick International viceprezidents Ēriks Dževets (Eric Jewett).
SkyKick atvieglo soļus uz Office 365, automatizējot klientu e-pastu, kalendāru un daudz kā cita migrēšanu uz mākoni. SkyKick Backup nodrošina dublējumu kopēšanu no mākoņa uz mākoni, neierobežotu krātuvi un zaudēto Office 365 datu atjaunošanu ar vienu klikšķi. SkyKick API nodrošina ciešu integrāciju ar ALSO Cloud Marketplace, uzlabojot ar pasūtījumiem saistītus procesus, piegādi un apmaksu par SkyKick migrēšanu un dublējumkopiju produktiem.
SkyKick mākoņošanas pārvaldības risinājumi ir pieejami ALSO Cloud Marketplace visās 15 valstīs ar tūlītēju efektu.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda