17. maijs, 2016

Apple izlaiž OS X, iOS, watchOS, kā arī tvOS jauninājumus

Tehnoloģiju gigants nācis klajā ar jauninājumiem savu ierīču operētājsistēmām.
izlaiduši .3.2, OS X 10.11.5, watchOS 2.2.1, kā arī tvOS 9.2.1 operētājsistēmu versijas.
apple-logo-640x359
Jaunākā OS X versija daļēji novērš problēmu ar datoru uzkāršanos,  par ko atbalsta forumos, sūdzējušies daudzi lietotāji. Tāpat iekļauti citi kļūdu labojumi un drošības ielāpi.
iOS 9.3.2 iekļauts Bluetooth savienojuma kļūdas ielāps jaunākajam SE viedtālrunim, tāpat arī Night Shift režīms darbosies arī tad, ja ierīce ir akumulatora enerģijas taupības režīmā.
Kā zināms, tad jūnijā norisināsies WWDC konference, kurā sagaidāms, ka tiks izrādītas operētājsistēmu jaunākās versijas.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for as
as - 17. maijs, 2016 Atbildēt

Kā tas ir daļēji novērš datoru uzkāršanos? Tomēr kārsies, bet drusku retāk?
varu pateikt, ka diemžēl nebrīnos, ka pēc šonakts iOS 9.3.2 update manā 4S nekas nemainījās – tas turpina būt lēns un appi karas, bremzē un met ārā. Tas, ka task managerī ir tikai viena aktīvā aplikācija, protams, arī nelīdz:(

  Avatar for geek
  geek - 17. maijs, 2016 Atbildēt

  4S?! Vai tev vēl vecāks dzelzis nebija pieejams? iOS 9 ir stipri par smagu tam 5-gadīgajam večukam.

   Avatar for abc
   abc - 18. maijs, 2016 Atbildēt

   Noteikti, ka par smagu, bet kāpēc tad Apple to izlaiž šim modelim? Izskatās pēc apzinātas vēlmes piespiest lietotāju iegādāties jaunāku iPhone. Skumji…

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

 • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
 • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
 • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

 • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda