Sākums Stacionārie datori, monitori Dell Vostro un Inspiron saimes ir papildinātas ar jauniem izstrādājumiem

Dell Vostro un Inspiron saimes ir papildinātas ar jauniem izstrādājumiem

8 minūtes lasīšanai

Dell iepazīstina ar populāro Vostro un Inspiron izstrādājumu sēriju jaunumiem.
Vostro 3000. sērijas galddatori — klasiskais Vostro galddators ir atgriezies

Vostro galddators ir kā uzticams darba zirgs lietošanai mājās vai darbā — tas nodrošina jaudu un savienojumu iespējas, strādājot vairākuzdevumu režīmā.

 • Intel® HD grafika ļauj izveidot dinamiskas prezentācijas un košus uzskates materiālus.
 • Vostro galddatoram (3900) ir 500 GB krātuve.
 • Vostro galddatoru (Intel®) 3000. sērija ir veidota, domājot par izturību un iespēju strādāt jebkurā darba vidē; to izturība ir pārbaudīta un novērtēta.
 • Turklāt Dell piedāvā apkopes un atbalsta pakalpojumus, tostarp ProSupport visaptverošam IT atbalstam 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

5000. sērijas klēpjdators Vostro 14 — pārnēsājamas ērtības un plāns dizains
Jaunos 5000. sērijas (5459) klēpjdatorus Vostro 14 raksturo uzlabota veiktspēja un viegli lietojamas drošības funkcijas plānā korpusā.

 • Skārienekrāns, kura darbību nodrošina energoefektīvi Intel® Skylake procesori, un diskrētās grafikas kartes ar ietilpību līdz pat 4 GB ļauj vienā nelielā ierīcē sniegt jums nepieciešamo produktivitāti un veiktspēju.
 • 18,45 mm plānais 5000. sērijas dators Vostro 14, kura minimālais svars ir 1,66 kg, var doties jums līdzi it visur.
 • sērijas dators Vostro 14 ar 256 GB cietvielu cieto disku un papildu 1 TB cieto disku, kurā pietiek vietas visiem jums svarīgajiem datiem, tiek palaists dažās sekundēs.
 • Papildu 14 collu HD TrueLife skāriendisplejs nodrošina vienmērīgu skārienžestu lietošanu.
 • Uzlabotā stereo skaņa ar Waves MaxxAudio® Pro palielina skaņas dzidrumu, klēpjdators nodrošina arī svarīgāko, kas nepieciešams, lai izveidotu savienojumus — trīs USB 3.0 portus (vienu no tiem — ar PowerShare), kā arī HDMI portu digitālo un perifērijas ierīču pievienošanai.
 • Tā pievilcīgais matēta alumīnija pārsegs ir pieejams krāsu toņos Era Grey vai Jingle Gold, turklāt modeļa Vostro 14 stila papildināšanai ir pieejams arī vēss alumīnija plaukstas balsts.
 • Tā kā drošība ir būtisks apsvērums uzņēmumu īpašniekiem, lietotāji var pieteikties ātri un droši, izmantojot nevis paroli, bet papildu iebūvēto pirkstu nospiedumu lasītāju un Windows 10 biometriskās atpazīšanas līdzekli Hello. Esiet drošs, ka jūsu dati un sistēma ir efektīvi aizsargāti pret ļaunprogrammatūru un kiberapdraudējumiem, pateicoties Windows 10 un sākotnēji ielādētajiem drošības programmatūras risinājumiem.

Esošie Inspiron modeļi arī ir jaunināti ar ļoti gaidīto Intel® Skylake procesoru. Šis jaunais procesors garantē vēl ātrāku darbību un uzlabotu veiktspēju visos Inspiron modeļos, un šodien Dell iepazīstina ar 7000. sērijas piezīmjdatoru Inspiron 15 — jaudīgu sub-1” izklaides un spēļu sistēmu, kas ir radīta īpaši aizrautīgiem lietotājiem un kas Inspiron modeļu vidū var lepoties ar vislabāko veiktspēju.

 1. sērijas modelis Inspiron 15 — iepazīstinām ar visjaudīgāko Inspiron klēpjdatoru

Izklaides un multivides satura entuziastus iepriecinās jaunais 7000. sērijas (7559) klēpjdators Inspiron 15, kas nodrošina vissarežģītāko veiktspējas konstrukciju un komponentus visā Inspiron klēpjdatoru saimē.

 • Intel® Core 6. paaudzes četrkodolu procesori un NVIDIA® jaunākās diskrētās grafikas kartes GeForce® GTX 960M ar 4 GB ar satriecoši ātru GDDR5 atmiņu, un līdz pat 1 TB tradicionālo vai duālo diskdzini M.2 128 GB un 1 TB cietā diska krātuves konfigurāciju — ar 7000. sērijas klēpjdatoru Inspiron 15 var viegli profesionālā līmenī rediģēt videomateriālus un fotoattēlus un spēlēt spēles.
 • Bezatspīduma IPS platleņķa FHD displejs vai izcilais 4K UHD skāriendisplejs ar tehnoloģiju Truelife patiesi atdzīvina spēles, televīzijas seriālus un videoklipus.
 • Darbību papildina bagātīgā skaņa, savukārt paildzinātās darbības 74 Wh akumulators ļauj spēlēt spēles vai skatīties filmas daudz ilgāk.
 • Klēpjdatoram Inspiron 15 tāpat kā citiem 7000. sērijas izstrādājumiem piemīt kvalitātes sajūta, kas pārspēj citas dārgākas ierīces.

Inspiron galddatoru saime — atklājiet iespēju pasauli
Inspiron 5459
Jaunās konstrukcijas dizaina Inspiron galddatorus raksturo jaunākie Intel® procesori, augstas ietilpības cietais disks līdz pat 2 TB un augstas veiktspējas grafikas karte kā papildiespēja.

 • Inspiron minitorņkonfigurācijas galddatoram (3650) ir raksturīga novatoriska konstrukcija, kas galddatora lielumu samazina par vairāk nekā 45 procentiem salīdzinājumā ar tā priekšgājējiem, tomēr tam ir pietiekami daudz paplašināšanas slotu un papildu nodalījumu turpmākiem jauninājumiem. Jaunās konstrukcijas Inspiron galddators ietaupa daudz vietas, neko nezaudējot no darbības jaudas.

Inspiron 3650
Inspiron vienkorpusa galddatori — pievilcīgs dizains, vienkārša lietošana un augsta veiktspēja

 • Nelielajam sērijas (3052/3059) vienkorpusa datoram Inspiron 20 ir 19,5 collu HD+ displejs, ātrdarbīgs Intel® procesors, iebūvēti skaļruņi un tīmekļa kamera — to visu apvienojot pievilcīgi plānā dizainā ar molberta tipa statīvu. Tam ir jaunākie Intel® Skylake procesori (līdz pat 6. paaudzes Core® i5) un papildu AMD Radeon™ R sērijas diskrētās grafikas kartes stabilai veiktspējai un aizraujošam vizuālajam attēlojumam, kas padara jebkuru multivides saturu daudz patīkamāku. Turklāt šim vienkorpusa galddatoram ir cietais disks ar ietilpību līdz 1 TB, papildu optiskā diska diskdzinis, 4 USB porti, “četri vienā” MCR un iebūvēta platekrāna HD tīmekļa kamera.
 • Jauno sērijas (3452/3459) vienkorpusa datoru Inspiron 24 raksturo 23,8 collu Full HD platleņķa displejs ar IPS tehnoloģiju, kas ietverts modernā, plānā korpusā melnā vai baltā krāsā. Vienkorpusa datoram Inspiron 24 ir ne tikai pieņemama cena, bet arī jaunākais AMD paātrinātais četrkodolu procesors līdz pat A8 vai Intel® procesors, papildu AMD Radeon™ R sērijas grafikas karte veiktspējas un attēla kvalitātes uzlabošanai. Jaunākā plaša darbības diapazona 802.11 ac bezvadu tehnoloģija, cietais disks ar ietilpību līdz 1 TB, vairāki USB porti, kā arī iebūvētā HD tīmekļa kamera un studijas skaļruņi nodrošina nepārspējamu vērtību.
 • sērijas (5459) vienkorpusa galddators Inspiron 24 ir multivides izklaides epicentrs. Tas nodrošina jaudīgu veiktspēju ar plašām multivides funkcijām, ieskaitot Skylake procesorus un DDR3L atmiņas atbalstu līdz pat 16 GB. Funkcijas, kas sniedz nepārspētu multivides baudījumu: nevainojams vizuālais atveidojums 23,8 collu FHD platleņķa displejā ar visa ekrāna skārienjutīgumu, 4 GB diskrētās grafikas kartes atbalsts, plāns panelis, kas ietver 2 TB cieto disku un iebūvētu optisko diskdzini, izcili stereo skaļruņi un vairāki ievades/izvades porti.
 • Piedāvājot jaunāko tehnoloģiju izmērus, īpaši plānais 23,8 collu sērijas (7459) vienkorpusa galddators Inspiron 24, kas ir Inspiron vienkorpusa datora labākais paraugs, var lepoties ar 3D kameru un Intel® tehnoloģiju RealSense™, kā arī biometriskās atpazīšanas līdzekli Windows Hello, kas paredzēts intuitīvākai un visaptverošākai lietošanai. Šis jaudīgais vienorpusa dators piedāvā jaunākos Intel 6. paaudzes procesorus (līdz pat Core i7 veiktspējai), diskrētās grafikas kartes NVIDIA® Geforce ar 4 GB atmiņu, visa platleņķa 23,8 collu IPS ekrāna skārienjutīgumu un nodrošina intuitīvu, dabisku un visaptverošu lietošanu. Statīvs ar locīklsavienojumu ļauj ekrānu sasvērt 65 grādu leņķī vai pat novietot horizontāli, lai iegūtu ērtāko skatīšanās leņķi.

Inspiron 5000. sērija: moderna datorlietošana slaidā korpusā ar lieliskām funkcijām
Jaunie Inspiron 5000. sērijas 15 un 17 collu klēpjdatori (5559 un 5759) piedāvā plašu standarta funkciju un papildiespēju klāstu, tostarp Intel® Skylake procesorus — šāda kombinācija rada klēpjdatoru, kas ir viegli lietojams un paredzēts ilgam darbmūžam. Izmantojot skāriendispleju, var vienkārši darboties ar ekrānā redzamajiem objektiem, ko nodrošina 10 pirkstu kapacitīvie skārieni ērtai tālummaiņai, ritināšanai un pieskārieniem. Turklāt atmiņa, kuras ietilpība ir līdz 16 GB, lieliski noder lietotājiem, kas vienlaikus izmanto vairākas lietojumprogrammas, jo šie klēpjdatori turpina ātri darboties un reaģēt. Jaunākie procesori un grafikas kartes viegli tiek galā ar mūsdienu programmatūras uzdevumiem — tie nodrošina ātru un reaģētspējīgu veiktspēju gan pārlūkojot tīmekli, gan rakstot referātu, kā arī rediģējot videoklipus vai tērzējot tīmeklī.

 • sērijas (Intel®) modelī Inspiron 15 ar skārienekrānu ir Intel® RealSense™ kamera ar dziļuma noteikšanas tehnoloģiju, tādējādi var skenēt 3D objektus, izmantot žestus sistēmas vadībai vai spēļu spēlēšanai, kā arī datorā izveidot reālai tērzēšanai līdzīgu vidi. Inspiron 15 ir teicami piemērots ģimenēm, kur klēpjdatoru kopīgi lieto dažādi lietotāji ar dažādām prasībām, piemēram, vecāki aprēķina ģimenes budžetu, strādā pie darba projektiem, bet bērni pilda mājasdarbus vai skatās filmas garāka ceļojuma laikā.
 • Un visbeidzot — 5000. sērijas klēpjdators Inspiron 17 ir lielisks galddatora aizstājējs. Tas samazina tradicionālā stacionārā datora radīto jucekli, vajadzības gadījumā tas ļauj paņemt projektus līdzi ceļā (uz viesistabu vai pludmali) un nodrošina plašu 17,3 collu ekrānu, kas ir nevainojami piemērots darbam ar lieliem projektiem vai lai skatītos filmu ar draugiem.
Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Stacionārie datori, monitori
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…