31. marts, 2014

Dropbox cīnās pret pirātismu, izveidojot automatizētu skenēšanas sistēmu

Failu uzglabāšanas īpaši piestrādā, lai cīnītos autortiesībām aizsargātu failu nelikumīgu izplatīšanu. Tagad serviss ir izveidojis īpašu automatizētu sistēmu, kas pirātiskos failus atklāj un bloķē.

Kā liecina jaunākā informācija, skenē failus, lai izvairītos no autortiesību pārkāpumiem un cīnītos pirātismu. Te gan ir jāmin fakts, ka skenēšana tiek uzsākta tikai brīdī, kad lietotājs dalās ar attiecīgā faila saiti. Pārējos gadījumos skenēšana netiek uzsākta.

Turklāt brīdī, kad uztver, ka pieejamais fails ir aizsargāts ar autortiesībām, nevis to dzēš, bet liedz ar to dalīties, ierobežojot pirātismu.

pārstāvji oficiālajā paziņojumā norāda, ka ik pa laikam saņem aicinājumus bloķēt vairākus saites, kas ļauj dalīties ar autortiesībām aizsargātiem failiem. Serviss, protams, pakļaujas un rīkojas atbilstoši likumam. ir ieviesis pat automatizētu sistēmu, lai noteiktu un atklātu autortiesībām aizsargātu saturu. Vienlaikus gan tiek uzsvērts, ka kompānija neapskata lietotāju personīgo failu un datņu saturu.

dropbox_logo

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Avatar for Andris Jansons
Andris Jansons - 31. marts, 2014

Un kādu informāciju vēl skenē un meklē? :)))

Avatar for Вася.
Вася. - 31. marts, 2014

Dropbox dod 50GB free uz diviem gadiem,bet Yandex Disk iedeva 200GB…labojot kādu pašu kļūdu,kā morālo kompensāciju.Tagad man ir Yandex 🙂

Avatar for Kārlis K.
Kārlis K. - 31. marts, 2014

http://mega.co.nz toties dod 50Gb par brīvu bez ierobežojumiem – hoķ 1x 50Gb failu augšupielādē

Avatar for Random Bot
Random Bot - 1. aprīlis, 2014

Vispār, lai automātiski varētu detektēt pirātisko saturu vajag uzturēt svaigas kopijas no visu populārāko torrent trakeru šā brīža aktuālajiem failiem (vai arī to hešiem). Citādi nebūs ar ko salīdzināt.

lvLatviešu valoda