Sākums Programmatūra Dropbox cīnās pret pirātismu, izveidojot automatizētu skenēšanas sistēmu

Dropbox cīnās pret pirātismu, izveidojot automatizētu skenēšanas sistēmu

1 minūtes lasīšanai

Failu uzglabāšanas īpaši piestrādā, lai cīnītos autortiesībām aizsargātu failu nelikumīgu izplatīšanu. Tagad serviss ir izveidojis īpašu automatizētu sistēmu, kas pirātiskos failus atklāj un bloķē.

Kā liecina jaunākā , Dropbox skenē failus, lai izvairītos no autortiesību pārkāpumiem un cīnītos pret pirātismu. Te gan ir jāmin fakts, ka skenēšana tiek uzsākta tikai brīdī, kad lietotājs dalās ar attiecīgā faila saiti. Pārējos gadījumos skenēšana netiek uzsākta.

Turklāt brīdī, kad Dropbox uztver, ka pieejamais fails ir aizsargāts ar autortiesībām, serviss nevis to dzēš, bet liedz ar to dalīties, ierobežojot pirātismu.

Dropbox pārstāvji oficiālajā paziņojumā norāda, ka serviss ik pa laikam saņem aicinājumus bloķēt vairākus saites, kas ļauj dalīties ar autortiesībām aizsargātiem failiem. Serviss, protams, pakļaujas un rīkojas atbilstoši likumam. Dropbox ir ieviesis pat automatizētu sistēmu, lai noteiktu un atklātu autortiesībām aizsargātu saturu. Vienlaikus gan tiek uzsvērts, ka kompānija neapskata lietotāju personīgo failu un datņu saturu.

dropbox_logo

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Programmatūra
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Veikalu tīkla Sky vārdā patlaban uzdarbojas krāpnieki

Veikalu tīkla “Sky” vārdā patlaban uzdarbojas krāpnieki, kas pārpublicē uzņēmuma saturu so…