Sākums Programmatūra ”Google” plāno integrēt reklāmu bloķēšanas opciju ”Chrome” pārlūkā

”Google” plāno integrēt reklāmu bloķēšanas opciju ”Chrome” pārlūkā

1 minūtes lasīšanai

Tehnoloģiju gigants ”Google” savā interneta pārlūkā ”Chrome” vēlas jau automātiski iestrādāt reklāmu bloķēšanas iespēju. Līdz šim, lai bloķētu reklāmas, bija nepieciešams instalēt papildinājumus, kurus lejupielādēt turmpāk, visticamāk, nebūs nepieciešams.

Lai neļautu interneta pārlūkam demonstrēt uzbāzīgas reklāmas, uznirstošos logus un videoklipus, kas tiek atskaņoti automātiski, nākas izmantot papildus programmas. Šajā ziņā interneta lietotāju labākie draugi ir “AdBlock” un “AdBlock Plus”, kas ērti un vienkārši iznīcina reklāmas.

Vēl nav skaidrs, kā darbosies reklāmu bloķēšana “Chrome” pārlūkā. Tiek pieļauta iespēja, ka, ja mājaslapā būs redzama kaut viena agresīva vai nelegāla satura reklāma, automātiski tiks bloķētas visas pārējās. Ticamākais variants gan ir tāds, ka bloķēšanas opcija darbosies līdzīgi kā “AdBlock”.

Google vēlas, lai cilvēki vairs neizmantotu trešās puses reklāmu bloķēšanas papildinājumus. Jaunā “Chrome” versija ar reklāmu bloķētāju būs pieejama gan datora, gan mobilajās Android un iOS versijās.
Izmantotie resursi: http://www.theverge.com

 

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Programmatūra

One Comment

  1. Avatar for simbiods3

    simbiods3

    23. aprīlis, 2017 at 18:08

    neticu. google driizaak grib paraadiit suuda reklaamas!

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…