Sākums Programmatūra Kaspersky Lab izlaižas bezmaksas skenerus OS X darbinātiem datoriem

Kaspersky Lab izlaižas bezmaksas skenerus OS X darbinātiem datoriem

3 minūtes lasīšanai

iepazīstina ar jaunu risinājumu OS X pārvaldītiem datoriem — Kaspersky Virus Scanner for Mac. Bezmaksas skeneris ātri un efektīvi pārbauda ierīces, vai tajās nav ļaunprogrammatūru. Risinājuma maksas versija Pro var arī likvidēt dažādus draudus, ko tā atrod ierīcē. Abi risinājumi ir paredzēti Apple datoru lietotājiem, kuri vēlas aizsargāt savu privāto dzīvi un ierīcēs saglabātos datus.

kvs-mac-cluster-en

2014. gadā Kaspersky Lab izstrādājumi bloķēja vairāk nekā 3,6 miljonus mēģinājumu inficēt OS X pārvaldītus datorus. Gada gaitā uzņēmuma eksperti konstatēja 1499 jaunas šai platformai domātas ļaunprogrammatūras. Protams, šis skaitlis ir ievērojami mazāks par tai pašā periodā Windows vai Android pārvaldītām ierīcēm paredzēto ļaunprogrammatūru apjomu, tomēr mūsu nesenā patērētāju riska aptauja atklāja, ka tikai puse OS X pārvaldītu datoru ir aizsargāti — tātad pašlaik ir apdraudēti miljoniem lietotāju visā pasaulē.

Ar Kaspersky Virus Scanner for Mac lietotāji var pārbaudīt savus datorus, meklējot iespējamos apdraudējumus, pat tad, ja ierīcē jau ir instalēts cits drošības risinājums. Šīs programmas meklē ļaunprogrammatūru pēdas datorā (pieejamās iespējas ir pilna, ātra un pielāgota pārbaude), sniedz lietotājiem detalizētu informāciju par rezultātiem un piedāvā atbilstošu risinājumu konstatētajām problēmām.

Turklāt Kaspersky Virus Scanner Pro for Mac var likvidēt dažādas bīstamas programmas. Šī skenera versija var arī automātiski pārbaudīt katru jaunu lietotāja lejupielādēto datni, lai noteiktu, vai tā nesatur ļaundabīgu kodu.

Programmas abu versiju antivīrusu datubāzes tiek regulāri atjauninātas, lai nodrošinātu aizsardzību pat pret visjaunākajām kibernoziedznieku izstrādēm. Turklāt abas programmas «ķer» ne tikai OS X, bet arī Windows un Android OS domātas ļaunprogrammatūras. Lai gan parasti programmas, kas ir domātas citām operētājsistēmām, nav bīstamas Mac sistēmām, tās var slēpties datorā, līdz rodas iespēja inficēt saderīgu ierīci, piemēram, kad datnes tiek kopētas noņemamā datu nesējā.

«Pat ja jums nešķiet, ka jums un jūsu Mac saglabātajiem datiem būtu vajadzīga aizsardzība, kā ir ar jūsu un kolēģiem, kurus var ietekmēt jūsu datorā nonākusi ? Piemēram, viņi var zaudēt naudu, noklikšķinot uz ļaundabīgas saites, ko no jūsu konta ir nosūtījusi ļaunprogrammatūra, vai zaudēt vērtīgas datnes pēc Trojas zirga saņemšanas no jums ar USB ierīci vai pa kabeli. Šo iemeslu dēļ ir svarīgi regulāri pārbaudīt visas ierīces, vai tajās nav kiberdraudu, neatkarīgi no tā, vai tās pārvalda OS X, Windows vai Android operētājsistēma,» sacīja Kaspersky Lab izstrādājumu un tehnoloģiju tirdzniecības viceprezidents Vladimirs Zapoļanskis.

Šie skeneri jau ir pieejami lejupielādei App Store deviņās valodās. Jūs varat uzzināt vairāk par Kaspersky Lab bezmaksas risinājumiem šeit.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Programmatūra
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tet līdz 2030. gadam plāno pāriet uz atjaunīgās elektroenerģijas izmantošanu pašpatēriņam

tet 2023. gadā sasniedzis uzņēmumam uzstādītos ilgtspējas mērķus – ir uzlabota digitālās v…