27. janvāris, 2017

“Kaspersky Lab”aizsardzības simulācijas interaktīvās mācības tagad tiešsaistē

Kaspersky Lab informē, ka ir pieejamas mācības Kaspersky Interactive Protection Simulation Online (KIPS Online). Tās ir vērtīgs papildinājums iepriekš pieejamajām un augstu novērtētajām kiberdrošības mācībām bezsaistē KIPS Live. Gan Live, gan Online versija piedāvā praktiskas drošības informācijas apguvi uzņēmumu augstākā līmeņa vadītājiem visā pasaulē.

Tā nav parasta «Monopoly» stila spēlīte

KIPS Online sniedz izpratni par kiberdrošību un īstu, praktisku ieskatu tiem, kam tas ir vajadzīgs visvairāk: lielu uzņēmumu augstākā līmeņa vadībai. Balstoties uz Kaspersky Lab 20 gadu kiberdrošības pieredzi, Kaspersky Interactive Protection Simulation atrisina divas svarīgākās augstākās vadības informētības problēmas: nepieciešamību būt gatavībā ātrai augsta līmeņa reakcijai uz kiberdrošības incidentiem un laika trūkumu.

Kaspersky Lab informētības programmu drošības jautājumos vadītājs Vjačeslavs Boriļins komentē: «Uzņēmuma vispārīgā informētība drošības jautājumos ietver zināšanas par apdraudējumiem, uzbrukumu shēmām un līdzekļiem, lai izvairītos no ielaušanās. Savukārt visaugstākajā vadības līmenī svarīgākais risinājums sekmīgai reaģēšanai uz incidentu un tā ietekmes mazināšanai ir komandas darbs. Mēs to ņēmām vērā, kad sākām izstrādāt KIPS, izvēloties nestandarta veidu — izmantojot izklaidējošas, bet ļoti piemērotas un saturīgas spēles, kas parasti ilgst tikai divas stundas. Mērķis nav likt vadītājiem apgūt apdraudējumu vidi — mēs negribam aizstāt drošības dienesta darbiniekus. Mērķis, ko sasniedz KIPS, ir palīdzēt vadītājiem labāk sadarboties kiberdrošības apdraudējuma gadījumā un samazināt atkopšanas izmaksas pēc incidenta. Ar KIPS Online mēs nodrošinām mācību procesam tik ļoti nepieciešamo elastību, kā arī spēju iesaistīt lielu starptautisko korporāciju augstāko vadību.»

Kopīgi pūliņi samazina atkopšanas izmaksas

Saskaņā ar Kaspersky Lab uzņēmumu IT drošības risku aptauju 51 % uzņēmumu atzina, ka ir grūti pierādīt ieguldījumu atdevi, kad ir runa par drošību. Ātra un saskaņota rīcība augstākās vadības līmenī palīdz ietaupīt IT drošības izmaksas, un viens no KIPS Live un KIPS Online galvenajiem mērķiem ir parādīt šo iespēju. Mācību gaitā dalībnieku uzdevums ir vadīt interaktīvu objektu, un dažādu grupu mērķis ir saglabāt finansiālo stabilitāti, vienlaikus risinot kiberdrošības problēmas. Spēles scenārijs ietver reālās dzīves problēmas, kas sniedzas tālāk par jautājumiem, ar ko saskaras interaktīvie operatori.

KIPS ziemas turnīrs: izprieca tiek nodota kritiskam vērtējumam

Pirms galīgās izlaišanas 2016. gada decembrī Kaspersky Lab sarīkoja KIPS Online pasaules turnīru, uzaicinot piedalīties uzņēmuma klientus un plašsaziņas līdzekļus no visas pasaules. Kopumā spēlē piedalījās 270 komandas no 40 valstīm. Tas bija KIPS Online platformas galvenais tests, kas izrādījās ļoti sekmīgs. Turklāt KIPS Winter Series sekmīgi pierādīja KIPS Online spēju iesaistīt lielas grupas (līdz pat vairākiem simtiem dalībnieku). Kaspersky Lab mērķis ir izplatīt zināšanas, tāpēc drošības pakalpojumu sniedzējiem un citām institūcijām ir pieejami īpaši komplekti patstāvīgai mācību noturēšanai.

Pieejamība

KIPS Online un KIPS Live ietilpst Kaspersky Lab informētības drošības jautājumos mācību pakalpojumu klāstā, un tos var pieprasīt no Kaspersky Lab un tā tālākpārdevējiem visā pasaulē. Lai uzzinātu vairāk par Kaspersky Interactive Protection Simulation, apmeklējiet mūsu uzņēmuma mājaslapu vai skatiet detalizētu aprakstu mūsu žurnālā. Par turnīru KIPS Winter Series var vairāk uzzināt no Jevgeņija Kasperska raksta.

Par Kaspersky Lab

Kaspersky Lab ir starptautisks kiberdrošības uzņēmums, kas dibināts 1997. gadā. Kaspersky Lab dziļā draudu pazīšana un drošības zināšanas nepārtraukti pārtop drošības risinājumos un pakalpojumos, lai aizsargātu uzņēmumus, izšķirīgi svarīgas infrastruktūras, valdības un patērētājus visā pasaulē. Uzņēmuma visaptverošajā drošības portfelī ietilpst vadošā galiekārtu aizsardzība un vairāki specializēti drošības risinājumi un pakalpojumi cīņai ar sarežģītiem un mainīgiem digitālajiem draudiem. Vairāk nekā 400 miljonu lietotāju ir aizsargāti ar Kaspersky Lab tehnoloģijām, un mēs palīdzam 270 tūkstošiem korporatīvo klientu aizsargāt to, kas viņiem ir vissvarīgākais.

 

Papildu informācija:    www.kaspersky.com

Papildu par risinājumiem Latvijā ir pieejama izplatītāja mājaslapā kaspersky.lv.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda