Sākums Programmatūra “Microsoft” atrāda jauno un uzlaboto “Windows 10” dizainu

“Microsoft” atrāda jauno un uzlaboto “Windows 10” dizainu

1 minūtes lasīšanai

Vai jau sen gaidīji kādu jaunumu no Windows? Varbūt bija jau apnicis vecais dizains? Nupat internetā ir parādījies Windows 10 jaunais dizains, un, mūsuprāt, tas izskatās pat ļoti labi.

Microsoft pašlaik strādā pie interfeisa Windows 10 dizaina uzlabošanas. Uzņēmuma iekšienē šī inovācija tiek saukta par Project Neon. Jaunajā dizainā būšot vairāk animāciju un difūzo elementu. Arī sistēmā būs instruments ar nosaukumu Acrylic, kas izstrādātājiem ļauj pielāgot programmas izskatu to vispārējiem piemērojumiem.

Kā ziņo MSPowerUser, jaunajā Windows 10 būs pievienoti vairāki jauni vizuālie efekti, piemēram, spēja izcelt dažādus interfeisa elementus, kustinot pār tiem peli, kā arī mainīt interfeisa pārredzamību. Uzņēmums arī plāno īstenot vairākus instrumentus, kas izpludinās fonu un sānu navigācijas joslu. Šāds efekts jau ir īstenots Groove Music pieteikumā.

Kopumā Microsoft jaunajā dizainā akcentē minimālismu, kas tiks atspoguļots arī uzdevumu panelī, kur daži no elementiem pazudīs no paziņojumu apgabala un lietojumprogrammu ikonas būs mazākas.

Tomēr kas zina, kāds beigu beigās izrādīsies jaunais dizains. Varbūt no minimālisma nebūs ne miņas, un jaunais dizains būs krasi atšķirīgs no iepriekšējiem. To mēs redzēsim.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Programmatūra
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…