6. janvāris, 2017

"Microsoft" atrāda jauno un uzlaboto "Windows 10" dizainu

Vai jau sen gaidīji kādu jaunumu no ? Varbūt bija jau apnicis vecais dizains? Nupat internetā ir parādījies 10 jaunais dizains, un, mūsuprāt, tas izskatās pat ļoti labi.

pašlaik strādā pie interfeisa 10 dizaina uzlabošanas. Uzņēmuma iekšienē šī tiek saukta par Project Neon. Jaunajā dizainā būšot vairāk animāciju un difūzo elementu. Arī sistēmā būs instruments ar nosaukumu Acrylic, kas izstrādātājiem ļauj pielāgot programmas izskatu to vispārējiem piemērojumiem.

Kā ziņo MSPowerUser, jaunajā 10 būs pievienoti vairāki jauni vizuālie efekti, piemēram, spēja izcelt dažādus interfeisa elementus, kustinot pār tiem peli, kā arī mainīt interfeisa pārredzamību. Uzņēmums arī plāno īstenot vairākus instrumentus, kas izpludinās fonu un sānu navigācijas joslu. Šāds efekts jau ir īstenots Groove Music pieteikumā.

Kopumā jaunajā dizainā akcentē minimālismu, kas tiks atspoguļots arī uzdevumu panelī, kur daži no elementiem pazudīs no paziņojumu apgabala un lietojumprogrammu ikonas būs mazākas.

Tomēr kas zina, kāds beigu beigās izrādīsies jaunais dizains. Varbūt no minimālisma nebūs ne miņas, un jaunais būs krasi atšķirīgs no iepriekšējiem. To mēs redzēsim.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda