6. janvāris, 2017

"Microsoft" atrāda jauno un uzlaboto "Windows 10" dizainu

Vai jau sen gaidīji kādu jaunumu no ? Varbūt bija jau apnicis vecais dizains? Nupat internetā ir parādījies jaunais dizains, un, mūsuprāt, tas izskatās pat ļoti labi.

pašlaik strādā pie interfeisa dizaina uzlabošanas. Uzņēmuma iekšienē šī inovācija tiek saukta par Project Neon. Jaunajā dizainā būšot vairāk animāciju un difūzo elementu. Arī sistēmā būs instruments ar nosaukumu Acrylic, kas izstrādātājiem ļauj pielāgot programmas izskatu to vispārējiem piemērojumiem.

Kā ziņo MSPowerUser, jaunajā būs pievienoti vairāki jauni vizuālie efekti, piemēram, spēja izcelt dažādus interfeisa elementus, kustinot pār tiem peli, kā arī mainīt interfeisa pārredzamību. arī plāno īstenot vairākus instrumentus, kas izpludinās fonu un sānu navigācijas joslu. Šāds efekts jau ir īstenots Groove Music pieteikumā.

Kopumā jaunajā dizainā akcentē minimālismu, kas tiks atspoguļots arī uzdevumu panelī, kur daži no elementiem pazudīs no paziņojumu apgabala un lietojumprogrammu ikonas būs mazākas.

Tomēr kas zina, kāds beigu beigās izrādīsies jaunais dizains. Varbūt no minimālisma nebūs ne miņas, un jaunais dizains būs krasi atšķirīgs no iepriekšējiem. To mēs redzēsim.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda