28. jūnijs, 2016

Microsoft samaksā klientei 10 000 ASV dolāru par Windows 10 automātisko lejuplādi

Kompānija kādai sievietei no Kalifornijas samaksāja 10 000 dolārus lielu kompensāciju, kad automātiskā 10 lejuplāde padarīja datoru par vairs nelietojamu.

Automātiskā update dēļ ceļojumu aģentes Teras Goldsteinas esot atteicies strādāt, un sieviete apgalvo, ka viņa pati šo procesu neesot autorizējusi. Šī situācija esot ierobežojusi klientes spēju turpmāk strādāt, jo šo problēmu neesot varējis atrisināt.

Pēc kompānijas iesūdzēšanas tiesā Tera esot saņēmusi kompensāciju no Microsoft par radītajiem zaudējumiem. klientei samaksāja, lai novērstu turpmākas tiesu izmaksas, taču noliedz jebkādas nelikumīgas darbības.

2015.gada jūlijā Microsoft uzsāka operētājsistēmas 10 darbību 190 valstīs un jau dažu dienu laikā jauno operētājsistēmu bija nolādējuši vairāk nekā 14 miljoni cilvēku.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda