Sākums Programmatūra Sieviete no Microsoft piedzen 10 tūkstošus ASV dolāru, saistībā ar uzspiestu Windows 10 instalēšanu

Sieviete no Microsoft piedzen 10 tūkstošus ASV dolāru, saistībā ar uzspiestu Windows 10 instalēšanu

1 minūtes lasīšanai

Ja esi 7 vai Windows 8 lietotājs un neizmanto kādu no programmām, kas likvidē paziņojumus par jaunināšanu uz operētājsistēmu, tad, visticamāk, uzbāzība būs jau piegriezusies.

Windows_10
Nereti nākas dzirdēt par gadījumiem, kuros Windows 10 uzinstalēta bez lietotāja piekrišanas. Tā gadījies kādai lietotājai , kas pēc piespiedu Windows 10 instalācijas, iesūdzējusi Microsoft tiesā. Kā norāda Terija Goldšteina, tad viņa nav apstiprinājusi, ka vēlas savu datoru jaunināt uz Windows 10, tomēr tas noticis. Pēc jaunināšanas palicis nestabils un bieži uzkāries. Ņemot vērā, ka viņa datoru izmanto darba vajadzībām, tas viņai radījis zaudējumus.
Goldšteina izšķīrusies par lēmumu iesūdzēt tehnoloģiju gigantu tiesā, lai piedzītu zaudējumus, kā arī jauna datora iegādes izmaksas. Kā par brīnumu sievietei izdevās uzvarēt miljardu kompāniju, tiesa lēma par kompensāciju 10 tūkstošu ASV dolāru apmērā un Microsoft šo lēmumu nepārsūdzēja.
Microsoft ļoti agresīvi cenšas saviem patērētājiem piedāvāt Windows 10 operētājsistēmu, tiesa viņiem tas izdodas diezgan rezultatīvi. . gada martā Windows 10 darbināja 300 miljonus datoru visā pasaulē.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Programmatūra
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tet līdz 2030. gadam plāno pāriet uz atjaunīgās elektroenerģijas izmantošanu pašpatēriņam

tet 2023. gadā sasniedzis uzņēmumam uzstādītos ilgtspējas mērķus – ir uzlabota digitālās v…