28. jūnijs, 2016

Sieviete no Microsoft piedzen 10 tūkstošus ASV dolāru, saistībā ar uzspiestu Windows 10 instalēšanu

Ja esi 7 vai Windows 8 lietotājs un neizmanto kādu no programmām, kas likvidē paziņojumus par jaunināšanu uz operētājsistēmu, tad, visticamāk, uzbāzība būs jau piegriezusies.

Windows_10
Nereti nākas dzirdēt par gadījumiem, kuros operētājsistēma uzinstalēta bez lietotāja piekrišanas. Tā gadījies kādai lietotājai ASV, kas pēc piespiedu  instalācijas, iesūdzējusi tiesā. Kā norāda Terija Goldšteina, tad viņa nav apstiprinājusi, ka vēlas savu datoru jaunināt uz 10, tomēr tas noticis. Pēc jaunināšanas palicis nestabils un bieži uzkāries. Ņemot vērā, ka viņa datoru izmanto darba vajadzībām, tas viņai radījis zaudējumus.
Goldšteina izšķīrusies par lēmumu iesūdzēt tehnoloģiju gigantu tiesā, lai piedzītu zaudējumus, kā arī jauna datora iegādes izmaksas. Kā par brīnumu sievietei izdevās uzvarēt miljardu kompāniju, tiesa lēma par kompensāciju 10 tūkstošu ASV dolāru apmērā un Microsoft šo lēmumu nepārsūdzēja.
Microsoft ļoti agresīvi cenšas saviem patērētājiem piedāvāt operētājsistēmu, tiesa viņiem tas izdodas diezgan rezultatīvi. 2016. gada martā 10 darbināja 300 miljonus datoru visā pasaulē.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Avatar for Joske
Joske - 28. jūnijs, 2016

Redz kā Goldšmites kundze gudri darbojas! Izredzētā…

lvLatviešu valoda