28. jūnijs, 2016

Sieviete no Microsoft piedzen 10 tūkstošus ASV dolāru, saistībā ar uzspiestu Windows 10 instalēšanu

Ja esi 7 vai Windows 8 lietotājs un neizmanto kādu no programmām, kas likvidē paziņojumus par jaunināšanu uz operētājsistēmu, tad, visticamāk, uzbāzība būs jau piegriezusies.

Windows_10
Nereti nākas dzirdēt par gadījumiem, kuros operētājsistēma uzinstalēta bez lietotāja piekrišanas. Tā gadījies kādai lietotājai ASV, kas pēc piespiedu  instalācijas, iesūdzējusi tiesā. Kā norāda Terija Goldšteina, tad viņa nav apstiprinājusi, ka vēlas savu datoru jaunināt uz Windows 10, tomēr tas noticis. Pēc jaunināšanas dators palicis nestabils un bieži uzkāries. Ņemot vērā, ka viņa datoru izmanto darba vajadzībām, tas viņai radījis zaudējumus.
Goldšteina izšķīrusies par lēmumu iesūdzēt tehnoloģiju gigantu tiesā, lai piedzītu zaudējumus, kā arī jauna datora iegādes izmaksas. Kā par brīnumu sievietei izdevās uzvarēt miljardu kompāniju, tiesa lēma par kompensāciju 10 tūkstošu dolāru apmērā un šo lēmumu nepārsūdzēja.
ļoti agresīvi cenšas saviem patērētājiem piedāvāt operētājsistēmu, tiesa viņiem tas izdodas diezgan rezultatīvi. 2016. gada martā Windows 10 darbināja 300 miljonus datoru visā pasaulē.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for Joske
Joske - 28. jūnijs, 2016 Atbildēt

Redz kā Goldšmites kundze gudri darbojas! Izredzētā…

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda