29. septembris, 2016

Prezentē bezmaksas tehnoloģiju “”Skype” klasei”

Šodien tiks prezentētas tehnoloģijas “”Skype” klasei” iespējas 21.gadsimta kompetenču attīstīšanai un sākts bezmaksas virtuālo mācību kurss “Datu analīze ar “Power BI””, informē “Microsoft” pārstāvji.

Pirmā “”Skype” klasei” stunda sāksies plkst. 11:00 “Microsoft Latvia” telpās Zaļajā ielā 1, Rīgā, un tajā piedalīsies Talsu 2.vidusskolas 10.klases un Rīgas Angļu ģimnāzijas 11.klases skolēni.

Pasākuma laikā būs iespējams uzzināt, kas ir “”Skype” klasei” un kā tas var palīdzēt īstenot iecerētās vērienīgās pārmaiņas Latvijas izglītības sistēmā – ieviest kompetenču pieejā balstītu izglītību, tiks sniegts ieskats virtuālajā kursā “Datu analīze ar “Power BI””, kas būs pirmais “”Skype” klasei” pieejamais tiešsaistes kurss latviešu valodā, ņemot vērā to, ka datu analīze un vizualizācija kļūst par vienu no pieprasītākajām 21.gadsimta kompetencēm gan IKT, gan ikvienā citā nozarē, kā arī iespēja tikties ar jauno “Microsoft Latvia” vadītāju Renāti Strazdiņu, kas sniegs ieskatu uzņēmuma mērķos un iecerēs veicināt tehnoloģiju pieejamību un to jēgpilnu izmantojumu mācību procesā.

for Classroom” ir tiešsaistes kopiena un sadarbības platforma, kas ļauj īstenot uz skolēnu orientētu un uz kompetenču apgūšanu vērstu mācību procesu. Tā ir iespēja veidot kontaktus un sadarboties ar skolām visā pasaulē, virtuāli iepazīties ar dažādām organizācijām vai pētījumu projektiem, gūt jaunas idejas un īstenot daudzveidīgus, radošus mācību projektus.

ASV tehnoloģiju uzņēmuma “Microsoft” Latvijas filiāle SIA “Microsoft Latvia” dibināta 1999.gadā. 2014.gadā apgrozīja 4,132 miljonus eiro, bet nopelnīja 466 337 eiro.

Informācija: BNS

Publicitātes

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda