10. janvāris, 2017

Samsung nodrošinās iOS saderību ar jaunākajām nēsājamām ierīcēm

Drīzumā Samsung nēsājamās ierīces – viedpulksteņus Gear S2 un un viedaproci Gear Fit2 – varēs lietot savienojumā ar iOS ierīcēm.
viedpulkstenis-gear-s3-classic
iOS mobilo telefonu lietotāji* varēs sasinhronizēt ar saderīgo Samsung viedpulksteni vai viedaproci, lejuplādējot S (Gear S2 vai ierīcēm) vai Samsung Gear Fit (Gear Fit2 ierīcei) programmu Apple App Store vai vietnē apps.samsung.com/gear.
viedaproce-gear-fit2
Lai gan funkcijas katrā ierīcē atšķiras, iOS lietotāji Latvijā jau no janvāra vidus, kad šeit būs pieejams S3 viedpulkstenis, varēs izbaudīt tā klasisko un sportisko versiju, IP68 standartam atbilstošu izturību pret ūdeni un putekļiem, kā arī iebūvētās GPS, altimetra/barometra un spidometra lietojumprogrammas. Tas būs pieejams divos modeļos – frontier radīts aktīva dzīvesveida piekritējiem un piedzīvojumu meklētājiem, savukārt Gear S3 classic veidots elegantā un luksusa rokas pulkstenim atbilstošā dizainā.
Samsung gudro pulksteņu saderība ar iOS būs pieejama valstīs, kur nopērkamas ierīces. Lai iegūtu papildinformāciju par produktu, apmeklējiet vietni http://www.samsungmobilepress.com vai news.samsung.com/galaxy.
*Saderīgās ierīces: iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 6, iPhone 6+, iPhone 6S, iPhone 6S+, iPhone 7, iPhone 7+ un iPhone SE (iOS 9.0 un jaunākas versijas).

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda