5. februāris, 2016

WhatsApp WEB nu darbojas arī Microsoft Edge tīmekļa pārlūka

Droši vien lielākā daļa no viedtālruņu lietotājiem kaut reizi būs izmēģinājuši vai ikdienā lieto saziņas aplikāciju, kas ļauj čatot, sūtīt attēlus, video, kā arī balss paziņojumus un veikt balss zvanus.
Pirms kāda laika aplikācija tika papildināta ar iespēju, lietot to no tīmekļa pārlūku, tajā brīdī pārlūku atbalsts bija visnotaļ minimāls. WEB aplikācija spēj sinhronizēt kontaktus un ar viedtālruņa aplikāciju, turklāt teju bez nekādas aiztures. Jāatzīst, ka atrodoties pie datora, čatot ir ērtāk, izmantojot tieši WEB aplikāciju.
Lai arī tīmekļa pārlūka atbalsts tika solīts jau pagājušajā gada augustā, tas pie lietotājiem nonācis vien vakar. Lai izmantotu WhatsApp WEB pārlūkā, jāveic tāda pati procedūra, kā ar citiem pārlūkiem. Dodies uz https://web.whatsapp.com/, viedtālrunī, WhatsApp aplikācijā atver WEB sadaļu un ieskenē datora ekrānā attēloto QR kodu. Sinhronizācija notiks automātiski.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for BaseFook
BaseFook - 5. februāris, 2016 Atbildēt

Bezjēdzīga aplikācija.

  Avatar for ...
  ... - 6. februāris, 2016 Atbildēt

  Bezjēdzīgs komentārs.

   Avatar for asd
   asd - 6. februāris, 2016 Atbildēt

   bezjēdzīga atbilde

    Avatar for daq
    daq - 6. februāris, 2016 Atbildēt

    Saturīga diskusija, paldies!

     Avatar for qwe
     qwe - 6. februāris, 2016 Atbildēt

     Bezjēdzīga pateicība.

     Avatar for rty
     rty - 6. februāris, 2016 Atbildēt

     Bezjēdzīgs turpinājums.

Avatar for jkl
jkl - 7. februāris, 2016 Atbildēt

Bezjēdzīgi izsviests laiks

  Avatar for Mr.Obvious
  Mr.Obvious - 8. februāris, 2016 Atbildēt

  Bezjēdzīgi izteikts viedoklis

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

 • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
 • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
 • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

 • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda