8. marts, 2019

Gurushots – sliktākais fotokonkurss

gurushots

Gurushots.com sliktākais fotokonkurss ir iesācēju konkurss. Ja izvēlēsities izmēģināt balsošanu, jūs būsit šausmās un sarūgtināts. Lielākā daļa jaunpienācēju ievieto daļu amatieru zemas kvalitātes fotoattēlu, veic vēl dažas darbības un aizbrauc, nekad neatgriežas.

Tajā pašā laikā iesācēju konkurencē ir viegli nokļūt Visu zvaigžņu līmenī, lai gan tajā esošie fotoattēli savāc maz balsu.

Drīzāk pievienojieties citām sacensībām. Protams, nav arī visas bildes ideālas, taču vienmēr varat atrast labus piemērus.

Bet iesācēju konkurencē jūs noteikti iegūsit savu pirmo līmeni.

Tomēr ir vēl viens tikpat šausmīgs konkursu veids – tie, kur jums fotoattēlā ir jāparāda humora izjūta. Pēc dalības šādā konkursā jūs varat pilnībā zaudēt ticību cilvēcei.

Bet tajā pašā laikā Gurushots organizē daudz labu konkursu, kuros ir ko apbrīnot. Paskaties pats!

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda