3. marts, 2019

Gurushots – Vai balsot par vājām fotogrāfijām?

gurushots

Varbūt Gurushots.com patiešām ir paredzēts to darīt, bet to nedarīšu. Un tāpēc.

Padomu krāpties un balsot par vājām fotogrāfijām var atrast šeit: http://www.katcerina.ru/2018/10/kak-prokachat-akkaunt-na-gurushots.html

Visi pārējie šīs saites padomi ir noderīgi, ar visu, ko man izdevās pārbaudīt, piekrītu, bet ar šo padomu – nē.

Konkursā vienlaikus balso vairāki tūkstoši cilvēku. Daži nezina šo “noslēpumu”, citi nav labi pārzinājuši mākslu un izvēlas gandrīz jebko, citi ir principiāli, tāpat kā es, un godīgi meklē spēcīgas fotogrāfijas. Kamēr esat iesācējs, jūsu svars ir 1 balss, un pat pēdējās balsošanas minūtēs jūs neko daudz nemainīsit.Lielākā daļa lietotāju balso godīgi – mēģiniet ievietot vāju un spēcīgu fotoattēlu, pārvietojiet tos un sekojiet viņiem, un jūs skaidri redzēsit, ka tas tā ir.

Balsošana par vājām fotogrāfijām diskreditē pašu ideju un var izraisīt noteikumu maiņu. Runājot par to, parasti noteikumi mainās uz sliktāko pusi. Jūs nevēlaties, lai viņi kļūst stingrāki?

Viena no visnoderīgākajām laba vai augoša fotogrāfa supervarām ir redzēšana. Spēja ātri un precīzi atlasīt labāko no simtiem savu un citu attēlu. Objektivitāte. Un, īpaši izceļot sliktākas fotogrāfijas, jūs sevi pārkvalificējat un nodarāt sev pāri.

Labi, ja jūs nevarat iztikt bez krāpšanās kaut kur pēdējos posmos, tad balsojiet bez peering. Lielākā daļa fotoattēlu, kurus nejauši izdurat ar peli, būs vāji. Spēle,

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda