Sākums Foto Gurushots Gurushots – Vai balsot par vājām fotogrāfijām?

Gurushots – Vai balsot par vājām fotogrāfijām?

1 minūtes lasīšanai
gurushots

Varbūt Gurushots.com patiešām ir paredzēts to darīt, bet es to nedarīšu. Un tāpēc.

Padomu krāpties un balsot par vājām fotogrāfijām var atrast šeit: http://www.katcerina.ru/2018/10/kak-prokachat-akkaunt-na-gurushots.html

Visi pārējie šīs saites padomi ir noderīgi, ar visu, ko man izdevās pārbaudīt, es piekrītu, bet ar šo padomu – nē.

Konkursā vienlaikus balso vairāki tūkstoši cilvēku. Daži nezina šo “noslēpumu”, citi nav labi pārzinājuši fotogrāfijas mākslu un izvēlas gandrīz jebko, citi ir principiāli, tāpat kā es, un godīgi meklē spēcīgas fotogrāfijas. Kamēr esat iesācējs, jūsu svars ir 1 balss, un pat pēdējās balsošanas minūtēs jūs neko daudz nemainīsit.Lielākā daļa lietotāju balso godīgi – mēģiniet ievietot vāju un spēcīgu fotoattēlu, pārvietojiet tos un sekojiet viņiem, un jūs skaidri redzēsit, ka tas tā ir.

Balsošana par vājām fotogrāfijām diskreditē pašu spēles ideju un var izraisīt noteikumu maiņu. Runājot par to, parasti noteikumi mainās uz sliktāko pusi. Jūs nevēlaties, lai viņi kļūst stingrāki?

Viena no visnoderīgākajām laba vai augoša fotogrāfa supervarām ir redzēšana. Spēja ātri un precīzi atlasīt labāko no simtiem savu un citu attēlu. Objektivitāte. Un, īpaši izceļot sliktākas fotogrāfijas, jūs sevi pārkvalificējat un nodarāt sev pāri.

Labi, ja jūs nevarat iztikt bez krāpšanās kaut kur pēdējos posmos, tad balsojiet bez peering. Lielākā daļa fotoattēlu, kurus nejauši izdurat ar peli, būs vāji. Spēle,

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Gurushots
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…