24. marts, 2019

Gurushots – Trennējos uz kaķiem

gurushots

turpinu runāt par jautro un noderīgo spēļu platformu fotogrāfiem amatieriem Gurushots. Viņa solīja dalīties ar pirmajiem rezultātiem, un šeit viņi ir.

5 dienu laikā izturēju pusi no līmeņiem, sākot no “Iesācējs” līdz “Veterāns”, un tagad esmu ceļa vidū:

Patiesībā visu nepieciešamo ieguvu pat mazāk laika – trīs dienās un vēl divās dienās es gaidīju visu 15 ilgstošo konkursu beigas, kurās es pacēlos līdz vajadzīgajam līmenim. Kamēr konkurss nav beidzies, sasniegums netiek parādīts jūsu cūciņa bankā.Atgādināšu, ka sāku no cita Gurushots dalībnieka līmeņa, amatiera ar bezcerīgi sliktām fotogrāfijām, kurš aktīvi spēlēja 15 mēnešus un sasniedza arī “Veterānu”.

Dosimies no otras puses un apskatīsim profesionāla fotogrāfa gaitu Gurushots:

savu dalību sistēmā sāku 2017. gada vasarā. Apmēram 2 mēnešu laikā sasniegts Challenger statuss. Šis ir trešais solis no iesācēja – Newbie (kopā ir 9 soļi, un pēdējais ir Guru). Tad es atteicos no šīs spēles …

2017. gada laikā saskāros ar dažādiem darba projektiem (fotografēšana ar pārtiku, nekustamo īpašumu fotografēšana, kā arī fotografēšana ar fotoattēliem pārdošanai) savā ziņā bagātināja savas prasmes fotogrāfijā, arī nolēmu attīstīt un studēt fotogrāfiju ārzemju skolā.

Viņiem 2018. gada martā izdevās iekļūt labāko 90 pasaules konceptuālo fotogrāfu skaitā ikgadējā starptautiskajā fotogrāfu balvā 35A Award (viņu balsošanas sistēmā ļoti līdzīga GuruShots). gribēju attīstīties tālāk un parādīt savu darbu, un es atkal atcerējos par GuruShots.

Galu galā šī ir lieliska metode, lai parādītu savu darbu, kas nofilmēts gada laikā, kā arī ideāla metode savas radošās izaugsmes novērtēšanai. atkal sāku piedalīties izaicinājumos 2018. gada augustā, bet ar jaunām fotogrāfijām.

Rezultāts nebija ilgs, lai atnāktu, tikai mēneša laikā man izdevās nokārtot vēl 4 soļus un es saņēmu čempiona statusu (šis ir 7. solis, priekšpēdējais). Viņam izdevās iegūt tādas kā Guru’s Pick, Top 10% rangu, Top 100 rangu un pat atrasties 15. rindā konkurencē starp 20 000 fotogrāfijām. Lai gan pirms gada tas man šķita nepieejams! (profesionāla fotogrāfe Katcerina un nekavējoties izveidojiet saiti uz viņas profilu vietnē Gurushots, lai jūs varētu orientēties līmenī).

(Interesanti, ka profilā ir tikai 32 fotoattēli, tas ir rūpīgi sakopts, palikušas tikai labākās bildes, kuras par Gurushots saņēmušas augstas balvas, kaut arī uz punktu pazušanas rēķina, kas viņai ir palicis salīdzinoši maz. Es iešu sekot šim piemēram un sakārtot savu profilu. )

Atgriešanās pie maniem sasniegumiem: patiesībā visi mani pārņemtie līmeņi ir izglītojoši un saistoši. Pat vissarežģītākā balva – labākos 30% (nevis tikai no miljona fotogrāfu vai fotogrāfiju konkursā, bet gan no visu zvaigžņu augstākā līmeņa) var nopelnīt ne tik izcili, kā ar aktīvu balsošanu un pārdomātām darbībām. 5 dienu laikā man jau ir izdevies divreiz ieņemt Top30%. Bet, lai paceltos augstāk un pārvērstos par “ekspertu”, man ir nepieciešams Top20%, un tas ir grūtāk – kamēr es tur nokļuvu, lai cik smagi es mēģinātu!

Lai sasniegtu reālus panākumus Gurushots, ar kuriem varat lepoties un uzrādīt citiem, jums jāsasniedz vismaz 7. līmenis – “Čempions”. Ko es tagad darīšu. Izmēģiniet arī to!

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda