23. novembris, 2015

Kā svētku laikā pa telefonu runāt daudz un lēti

Vairums cilvēku ir vienisprātis, ka savstarpējās attiecībās galvenais ir komunikācija un saruna ar otru cilvēku. Diemžēl ir situācijas, kad dažādu iemeslu dēļ nespēj tikties klātienē un arī visiem labi zināmās sarunas skaipā nav pieejamas. Par to, kādus pakalpojumus izmantot, ja rodas vēlēšanās piezvanīt draugam uz ārzemēm un papļāpāt ar viņu daudz un lēti, neskatoties pulkstenī, savos iespaidos dalās ceļotājs Ivars Jakovels.

1. Mobilā aplikācija Viber

To šobrīd kā parasto tālsarunu alternatīvu popularizē vairāki telekomunikāciju operatori, taču, lai sarunātos tiešām lēti, aplikācija ir jāizmanto abiem sarunas dalībniekiem. Saziņa notiek, izmantojot interneta signālu. Tāpēc gadījumos, kad interneta nav vai tas ir nestabils, nekāda saruna īsti nesanāks.

2. Mobilā aplikācija WhatsApp

Aplikācija pēc savas būtības ir ļoti līdzīga Viber. Taču tai ir viena nelaime. Tā ātri nosēdina telefona akumulatoru. Līdz ar to – visus draugus apzvanīt nesanāks. Savukārt aplikācijas pluss ir tās papildu funkcijas – čata iespējas un failu apmaiņa.

3. Mobilā aplikācija Skype

Pakalpojums kā sen zināms un sen iecienīts. Taču diemžēl tikai datorā. Mobilā aplikācija prasa gana lielus telefona jaudas resursus, tāpēc telefonā ne tuvu nav tik populāra kā datorā. Sakarus nodrošina interneta signāls.

4. Zerozvans

Salīdzinoši sens pakalpojums, taču joprojām nepārspēts savā vienkāršībā. Zerozvans ļauj par ievērojami lētākām cenām zvanīt uz daudzām ārvalstīm. Savukārt sarunas ar ASV vai atsevišķiem Krievijas operatoriem vispār sanāk bezmaksas. Pakalpojumu nodrošina Triatel, izmantojot tradicionālās telefonijas , tāpēc tas no sarunas dalībniekiem neprasa interneta pieejamību.

5. Megatel

sakarus nodrošina tīklā. Bez maksas gan te nekas nav. Taču zvani uz ārzemēm ir ievērojami lētāki nekā “lielo operatoru” standartizmaksas. Piemēram, ar ASV var sarunāties par aptuveni 13 centiem minūtē, bet ar Krieviju – par aptuveni 16 centiem minūtē. Arī šis pakalpojums neprasa interneta pieejamību.

6. Telepele

Pakalpojums par zemām izmaksām ļauj zvanīt tīklā. Tā piemēram saruna ar Krieviju izmaksās 12 centus, bet saruna ar ASV – 15 centus. Arī šim pakalpojumam nav nepieciešams .

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Avatar for as
as - 23. novembris, 2015

Vajadzēja sākt apskatu ar letiņu izgudrojumu Roamer! Ir lietots, strādā, tik jāpiešaujas. Nav bez maksas, ja nav interneta, bet vispār interesanti aprakstītas aplikācijas – katrai pieminēts kas cits. Varēja tabulas veidā, jo lielāko daļu vieno internets, izmaksas un vai pretejai pusei jābūt tai pat app

Avatar for as
as - 23. novembris, 2015

links roamerapp com

Komentāri ir slēgti