Sākums Sakaru pakalpojumi Kā svētku laikā pa telefonu runāt daudz un lēti

Kā svētku laikā pa telefonu runāt daudz un lēti

2 minūtes lasīšanai

Vairums cilvēku ir vienisprātis, ka savstarpējās attiecībās galvenais ir un saruna ar otru cilvēku. Diemžēl ir situācijas, kad dažādu iemeslu dēļ nespēj tikties klātienē un arī visiem labi zināmās sarunas skaipā nav pieejamas. Par to, kādus pakalpojumus izmantot, ja rodas vēlēšanās piezvanīt draugam uz ārzemēm un papļāpāt ar viņu daudz un lēti, neskatoties pulkstenī, savos iespaidos dalās ceļotājs Ivars Jakovels.

1. Mobilā aplikācija Viber

To šobrīd kā parasto tālsarunu alternatīvu popularizē vairāki telekomunikāciju operatori, taču, lai sarunātos tiešām lēti, aplikācija ir jāizmanto abiem sarunas dalībniekiem. Saziņa notiek, izmantojot interneta signā. Tāpēc gadījumos, kad interneta nav vai tas ir nestabils, nekāda saruna īsti nesanāks.

2. Mobilā aplikācija WhatsApp

Aplikācija pēc savas būtības ir ļoti līdzīga Viber. Taču tai ir viena nelaime. Tā ātri nosēdina telefona akumulatoru. Līdz ar to – visus draugus apzvanīt nesanāks. Savukārt pluss ir tās papildu funkcijas – čata iespējas un failu apmaiņa.

3. Mobilā aplikācija Skype

Pakalpojums it kā sen zināms un sen iecienīts. Taču diemžēl tikai datorā. Mobilā aplikācija prasa gana lielus telefona jaudas resursus, tāpēc telefonā ne tuvu nav tik populāra kā datorā. Sakarus nodrošina interneta signāls.

4. Zerozvans

Salīdzinoši sens pakalpojums, taču joprojām nepārspēts savā vienkāršībā. Zerozvans ļauj par ievērojami lētākām cenām zvanīt uz daudzām ārvalstīm. Savukārt sarunas ar ASV vai atsevišķiem Krievijas operatoriem vispār sanāk bezmaksas. Pakalpojumu nodrošina Triatel, izmantojot tradicionālās telefonijas , tāpēc tas no sarunas dalībniekiem neprasa interneta pieejamību.

5. Megatel

sakarus nodrošina tīklā. Bez maksas gan te nekas nav. Taču zvani uz ārzemēm ir ievērojami lētāki nekā “lielo operatoru” standartizmaksas. Piemēram, ar ASV var sarunāties par aptuveni 13 centiem minūtē, bet ar Krieviju – par aptuveni 16 centiem minūtē. Arī šis pakalpojums neprasa interneta pieejamību.

6. Telepele

Pakalpojums par zemām izmaksām ļauj zvanīt tīklā. Tā piemēram saruna ar Krieviju izmaksās 12 centus, bet saruna ar ASV – 15 centus. Arī šim pakalpojumam nav nepieciešams .

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Sakaru pakalpojumi

2 komentārs

 1. Avatar for as

  as

  23. novembris, 2015 at 11:17

  Vajadzēja sākt apskatu ar letiņu izgudrojumu Roamer! Ir lietots, strādā, tik jāpiešaujas. Nav bez maksas, ja nav interneta, bet vispār interesanti aprakstītas aplikācijas – katrai pieminēts kas cits. Varēja tabulas veidā, jo lielāko daļu vieno internets, izmaksas un vai pretejai pusei jābūt tai pat app

 2. Avatar for as

  as

  23. novembris, 2015 at 11:21

  links roamerapp com

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tet līdz 2030. gadam plāno pāriet uz atjaunīgās elektroenerģijas izmantošanu pašpatēriņam

tet 2023. gadā sasniedzis uzņēmumam uzstādītos ilgtspējas mērķus – ir uzlabota digitālās v…