23. novembris, 2015

Aizmirsti par tintes kasetnēm – Brother nāk klajā ar pirmajiem InkBenefit Plus sērijas printeriem

Drukas risinājumu ražotājs Brother ir nācis klajā ar InkBenefit Plus sērijas printeriem, no kuriem daudzfunkciju tintes printeru duets – DCP-T300 un DCP-T500W, ar atkārtoti uzpildāmām tintes tvertnēm, ir pieejams arī Latvijā.
brother
Radīti ar mērķi ievērojami samazināt drukas darbu izmaksas, šie printeru modeļi ir aprīkoti ar uzpildāmām tintes tvertnēm, kas paredz to atkārtotu uzpildi, izmantojot tintes pudelītes, kas nozīmē, ka iegādāties tintes kasetnes vairs nebūs nepieciešams.
Katras tintes krāsa (melna, ciāna, fuksīna, dzeltena) var tikt papildināta atsevišķi, izmantojot Brother oriģinālās tintes pudelītes, kas paredzētas tintes papildināšanai. Komplektā esošās tintes pudelītes nodrošina aptuveni 6000 melnbaltu un 5000 krāsainu izdruku, tādējādi ievērojami samazinot drukas darbu izmaksas.
Krišjānis Ozoliņš, Brother tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs, skaidro, ka uzņēmumi ir ļoti atjautīgi, kad runa ir par drukas darbu izmaksu samazināšanu. Iepazīstinot klientus ar jauno InkBenefit Plus tintes printeru sēriju, kas ir mūsu pirmie printeri ar vairākkārtēji uzpildāmām tintes tvertnēm, vēlamies demonstrēt ieguvumus, kas šajā gadījumā ir zemās drukas izmaksas apvienojumā ar pavisam ērtu un parocīgu tintes uzpildes sistēmu.
Brother InkBenefit Plus daudzfunkciju tintes printeri (DCP-T300, DCP-T500W) nodrošina zemākās kopējās lietošanas izmaksas (TCO), kas ir zem €0.002 par vienu izdruku*.
InkBenefit Plus sērijas DCP-T500W modelim ir bezvadu tīkla savienojums un to var izmantot ar Brother bezmaksas iPrint&Scan aplikāciju – vienkāršai lietošanai ar viedtālruņiem un planšetdatoriem.
Abi modeļi ir ar ENERGY Star biroja tehnikas energoefektivitātes un Blue Angel eko marķējuma zīmēm, kas nozīmē, ka produktiem ir zems piesārņojošo vielu emisijas līmenis, zems elektroenerģijas patēriņš un otreizēja papīra pārstrādes iespēja.
Inkbenefit Plus daudzfunkciju tintes printeri ir pieejami par šādām cenām:

  • DCP-T300 – € 189,00 (ar PVN)
  • DCP-T500W – € 209,00 (ar PVN)

Pieejamas četras InkBenefit Plus tintes uzpildes pudeles: BT6000 BK melna (102.6ml), BT5000 CMY ciāna, fuksīna un dzeltena (krāsu tintes ir pa 39.7ml katra).
* Vienas izdrukas izmaksas aprēķinas, ņemot par pamatu izejmateriālu cenu (BT6000 melnas tintes pudele) – 9.99, izdrukājot 6000 lapas.
Vairāk informāciju meklējiet:
http://www.inkbenefitplus.eu/lv/

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for Kur zemūdens akmeņi?
Kur zemūdens akmeņi? - 24. novembris, 2015 Atbildēt

Kāpēc lai ražotājs sevi šitā aplaupītu?Uz ko tad pelnīs?Varbūt ir kādas detaļas, kas periodiski jāmaina?Vai kas cits uz ko nopelnīt!?

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda