Sākums Biroja tehnika Aizmirsti par tintes kasetnēm – Brother nāk klajā ar pirmajiem InkBenefit Plus sērijas printeriem

Aizmirsti par tintes kasetnēm – Brother nāk klajā ar pirmajiem InkBenefit Plus sērijas printeriem

2 minūtes lasīšanai

Drukas risinājumu ražotājs ir nācis klajā ar InkBenefit Plus sērijas printeriem, no kuriem daudzfunkciju tintes printeru duets – DCP-T300 un DCP-T500W, ar atkārtoti uzpildāmām tintes tvertnēm, ir pieejams arī Latvijā.
brother
Radīti ar mērķi ievērojami samazināt drukas darbu izmaksas, šie printeru modeļi ir aprīkoti ar uzpildāmām tintes tvertnēm, kas paredz to atkārtotu uzpildi, izmantojot tintes pudelītes, kas nozīmē, ka iegādāties tintes kasetnes vairs nebūs nepieciešams.
Katras tintes krāsa (melna, ciāna, fuksīna, dzeltena) var tikt papildināta atsevišķi, izmantojot Brother oriģinālās tintes pudelītes, kas paredzētas tintes papildināšanai. Komplektā esošās tintes pudelītes nodrošina aptuveni 6000 melnbaltu un 5000 krāsainu izdruku, tādējādi ievērojami samazinot drukas darbu izmaksas.
Krišjānis Ozoliņš, Brother tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs, skaidro, ka uzņēmumi ir ļoti atjautīgi, kad runa ir par drukas darbu izmaksu samazināšanu. Iepazīstinot klientus ar jauno InkBenefit Plus tintes printeru sēriju, kas ir mūsu pirmie printeri ar vairākkārtēji uzpildāmām tintes tvertnēm, vēlamies demonstrēt ieguvumus, kas šajā gadījumā ir zemās drukas izmaksas apvienojumā ar pavisam ē un parocīgu tintes uzpildes sistēmu.
Brother InkBenefit Plus daudzfunkciju tintes printeri (DCP-T300, DCP-T500W) nodrošina zemākās kopējās lietošanas izmaksas (TCO), kas ir zem €0.002 par vienu izdruku*.
InkBenefit Plus sērijas DCP-T500W modelim ir bezvadu tīkla un to var izmantot ar Brother bezmaksas iPrint&Scan aplikāciju – vienkāršai lietošanai ar viedtālruņiem un planšetdatoriem.
Abi modeļi ir ar ENERGY Star biroja tehnikas energoefektivitātes un Blue Angel eko marķējuma zīmēm, kas nozīmē, ka produktiem ir zems piesārņojošo vielu emisijas līmenis, zems elektroenerģijas patēriņš un otreizēja papīra pārstrādes iespēja.
Inkbenefit Plus daudzfunkciju tintes printeri ir pieejami par šādām cenām:

  • DCP-T300 – € 189,00 (ar PVN)
  • DCP-T500W – € 209,00 (ar PVN)

Pieejamas četras InkBenefit Plus tintes uzpildes pudeles: BT6000 BK melna (102.6ml), BT5000 CMY ciāna, fuksīna un dzeltena (krāsu tintes ir pa 39.7ml katra).
* Vienas izdrukas izmaksas aprēķinas, ņemot par pamatu izejmateriā cenu (BT6000 melnas tintes pudele) – 9.99, izdrukājot 6000 lapas.
Vairāk informāciju meklējiet:
http://www.inkbenefitplus.eu/lv/

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Biroja tehnika
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Tele2 līdz 2025. gadam pakāpeniski atteiksies no 3G tehnoloģijas

Multipakalpojumu uzņēmums “Tele2” līdz 2025. gadam plāno pakāpeniski atteikties no 3G tehn…