Sākums Programmatūra Jauns pakalpojuma vietu un veikalu portāls Hallo.lv

Jauns pakalpojuma vietu un veikalu portāls Hallo.lv

2 minūtes lasīšanai

Rūpes par jaunu klientu piesaistīšanu un attiecību uzturēšanu ar esošajiem, kā arī pārdošanas rezultātu uzlabošana ir nozīmīgākais ikviena uzņēmuma darbībā. Te palīdzēs Hallo.lv, kurā vienuviet būs pieejamas ikdienā nepieciešamās Latvijas pakalpojuma vietas un veikali.

Tas ir pirmais interneta portāls, e-platforma Latvijā, kurā ik viens uzņēmējs pats publicē savas pakalpojuma vietas vai veikala profilu, pats popularizē savas mārketinga aktivitātes un sazinās ar klientiem, izmantojot e-vides sniegtās iespējas. Hallo.lv ir pirmais portāls, kurā, lai ievietotu sava uzņēmuma aktualitātes ir vienkārši jāienāk portālā un tās jāpublicē, nav nepieciešams tērēt laiku ar kādu tiekoties, sarakstoties vai saskaņojot savas vēlmes.

“Esam gandarīti Latvijas uzņēmējiem piedāvāt inovatīvu interneta platformu – portālu Hallo.lv ar kura palīdzību ikviens uzņēmējs pats var popularizēt savas preces un pakalpojumus. Esam pieejami 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā no jebkuras vietas pasaulē,” skaidro Elīna Krama, Hallo.lv mārketinga projektu vadītāja.

Vairāk kā 70 kategorijās portālā būs pieejama informācija par dažādiem veikaliem un pakalpojumu vietām visā Latvijā. Ikviens uzņēmums pats savā profilā ievieto savus piedāvājumus, cenas, fotogaleriju, rakstus, video, akcijas un atlaižu kuponus. Kā papildus profilā ir iespējams pievienot savu sociālo tīklu laika joslas no “Facebook” un “Twitter”, bez tam – var piesaistīt savai vietai sekotājus, kuri pirmie uzzinās par jūsu jaunumiem, kā arī tiem var sūtīt savus personalizētos piedāvājumus.

Hallo.lv pakalpojumi ir pieejami ikvienam uzņēmumam jau šodien. Atliek vien veltīt mazliet laika, ienākt Hallo.lv, samaksāt tiešsaistē ļoti nelielu gada abonēšanas maksu, lai dažu minūšu laikā izveidotu un publicētu unikālu savas pakalpojuma vietas vai veikala profilu. Tas ir ērti lietojams portāls, ar kura palīdzību katrs pats var sasniegt jaunas biznesa virsotnes.

Savukārt, lietotājiem Hallo.lv būs pārskatāms portāls, kurā vienuviet varēs atrast informāciju un īpašos piedāvājumus no labākajiem frizieriem, skaistāko somiņu veikaliem, zobārstiem, kvalitatīvākajiem kurpniekiem u.c. Tā nav uzņēmumu datu bāze, bet gan pakalpojumu vietu un veikalu portāls, kur ērtā veidā atrast aktuālākos piedāvājumus, cenas, akcijas, atlaižu kuponus un jaunumus sociālajos tīklos. Jauns saziņas kanāls, kas saved kopā uzņēmējus ar viņu klientiem.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Programmatūra

6 komentārs

 1. Avatar for Rūdis

  Rūdis

  24. novembris, 2015 at 11:23

  http://prospekts.lv > smukāks, vieglāks, mobilāks, bezmaksīgāks.

 2. Avatar for abece

  abece

  24. novembris, 2015 at 11:29

  mūsdienās ir facebuks, kurpirkt.lv un tā pati google, tāpēc īpaša nepieciešamība pēc šī portāla nav.

  • Avatar for ...

   ...

   24. novembris, 2015 at 12:27

   taisnība!

 3. Avatar for anna

  anna

  24. novembris, 2015 at 12:46

  Šobrīd trūkst kvalitatīvu portālu, kas sniedz precīzu un korektu informāciju. Varbūt portāls Hallo.lv būs atraduši risinājumu un piedāvās mums to, kas ir nepieciešams.

 4. Avatar for Aztec

  Aztec

  25. novembris, 2015 at 10:48

  Sviests, ne portāls

 5. Avatar for Buu

  Buu

  25. novembris, 2015 at 16:51

  Neslikts koncepts. Mazajam uzņēmējam bez mārketinga budžetiem tas varētu darboties. Tikai pamaz to uzņēmumu vēl pagaidām.

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…