24. novembris, 2015

Jauns pakalpojuma vietu un veikalu portāls Hallo.lv

Rūpes par jaunu klientu piesaistīšanu un attiecību uzturēšanu ar esošajiem, kā arī pārdošanas rezultātu uzlabošana ir nozīmīgākais ikviena uzņēmuma darbībā. Te palīdzēs Hallo.lv, kurā vienuviet būs pieejamas ikdienā nepieciešamās Latvijas pakalpojuma vietas un veikali.

Tas ir pirmais interneta portāls, e-platforma Latvijā, kurā ik viens uzņēmējs pats publicē savas pakalpojuma vietas vai veikala profilu, pats popularizē savas mārketinga aktivitātes un sazinās ar klientiem, izmantojot e-vides sniegtās iespējas. Hallo.lv ir pirmais portāls, kurā, lai ievietotu sava uzņēmuma aktualitātes ir vienkārši jāienāk portālā un tās jāpublicē, nav nepieciešams tērēt laiku ar kādu tiekoties, sarakstoties vai saskaņojot savas vēlmes.

“Esam gandarīti Latvijas uzņēmējiem piedāvāt inovatīvu interneta platformu – portā Hallo.lv ar kura palīdzību ikviens uzņēmējs pats var popularizēt savas preces un pakalpojumus. Esam pieejami 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā no jebkuras vietas pasaulē,” skaidro Elīna Krama, Hallo.lv mārketinga projektu vadītāja.

Vairāk kā 70 kategorijās portālā būs pieejama informācija par dažādiem veikaliem un pakalpojumu vietām visā Latvijā. Ikviens pats savā profilā ievieto savus piedāvājumus, cenas, fotogaleriju, rakstus, video, un atlaižu kuponus. Kā papildus profilā ir iespējams pievienot savu sociālo tīklu laika joslas no “Facebook” un “”, bez tam – var piesaistīt savai vietai sekotājus, kuri pirmie uzzinās par jūsu jaunumiem, kā arī tiem var sūtīt savus personalizētos piedāvājumus.

Hallo.lv pakalpojumi ir pieejami ikvienam uzņēmumam jau šodien. Atliek vien veltīt mazliet laika, ienākt Hallo.lv, samaksāt tiešsaistē ļoti nelielu gada abonēšanas maksu, lai dažu minūšu laikā izveidotu un publicētu unikālu savas pakalpojuma vietas vai veikala profilu. Tas ir ērti lietojams portāls, ar kura palīdzību katrs pats var sasniegt jaunas biznesa virsotnes.

Savukārt, lietotājiem Hallo.lv būs pārskatāms portāls, kurā vienuviet varēs atrast informāciju un īpašos piedāvājumus no labākajiem frizieriem, skaistāko somiņu veikaliem, zobārstiem, kvalitatīvākajiem kurpniekiem u.c. Tā nav uzņēmumu datu , bet gan pakalpojumu vietu un veikalu portāls, kur ērtā veidā atrast aktuālākos piedāvājumus, cenas, akcijas, atlaižu kuponus un jaunumus sociālajos tīklos. Jauns saziņas kanāls, kas saved kopā uzņēmējus ar viņu klientiem.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Avatar for Rūdis
Rūdis - 24. novembris, 2015

http://prospekts.lv > smukāks, vieglāks, mobilāks, bezmaksīgāks.

Avatar for abece
abece - 24. novembris, 2015

mūsdienās ir facebuks, kurpirkt.lv un tā pati google, tāpēc īpaša nepieciešamība pēc šī portāla nav.

    Avatar for ...
    ... - 24. novembris, 2015

    taisnība!

Avatar for anna
anna - 24. novembris, 2015

Šobrīd trūkst kvalitatīvu portālu, kas sniedz precīzu un korektu informāciju. Varbūt portāls Hallo.lv būs atraduši risinājumu un piedāvās mums to, kas ir nepieciešams.

Avatar for Aztec
Aztec - 25. novembris, 2015

Sviests, ne portāls

Avatar for Buu
Buu - 25. novembris, 2015

Neslikts koncepts. Mazajam uzņēmējam bez mārketinga budžetiem tas varētu darboties. Tikai pamaz to uzņēmumu vēl pagaidām.

Komentāri ir slēgti