Sākums Sakaru pakalpojumi ''Shortcut Box'' piedāvā paplašināt sava televizora iespējas

''Shortcut Box'' piedāvā paplašināt sava televizora iespējas

2 minūtes lasīšanai

Šodien Lattelecom sāk piedāvāt jaunu TV risinājumu – Shortcut Box, kas ikvienam mūsdienu televizora īpašniekam televīzijas skatīšanās pieredzi padarīs bagātāku un aizraujošāku. Ierīce darbojas visos interneta tīklos, un tā nodrošina visas filmu, seriālu un tiešraižu lietotnes Shortcut un Google Play priekšrocības arī vecākas paaudzes televizoros, tādējādi ievērojami paplašinot televizora līdzšinējās iespējas.
Pirmajiem interesentiem Lattelecom nodrošinās iespēju to izmēģināt veselu mēnesi bez maksas un ilgtermiņa saistībām. Shortcut Box ir aprīkota ar jaunāko Google Android Nougat operētājsistēmu un tikko saņēmusi Google sertifikāciju ASV un garantē izcilu veiktspēju un ērtu lietošanu. Tiešsaistes straumēšanas ierīce darbosies visā Latvijā, un ir piemērota TV ekrāniem ar HDMI savienojumu, piešķirot interaktivitāti arī vecākas paaudzes televizoriem (iespēju skatīties saturu pēc savas izvēles, ērti izmantot dažādas Google Play lietotnes, piemēram, YouTube u.c.).
Shortcut Box ir piemērots tiem, kuri vēlas baudīt plašu un kvalitatīvu saturu uz lielā mājas ekrāna, nepielāgojot savu ikdienu tradicionālajai TV programmai. Turklāt Shortcut ir vienīgā lietotne Latvijā ar tik plaša satura piedāvājumu visās ierīcēs – sākot ar kulta seriāliem un filmām, īsi pēc to pasaules pirmizrādēm, un beidzot ar tiešraidēm no dažādiem nozīmīgiem sporta notikumiem Latvijā un pasaulē. Tagad arī TV ekrānā!” skaidro Lattelecom biznesa attīstības direktore Inga Alika-Stroda.
Ar Shortcut Box palīdzību ikviens varēs TV ekrānos ērti un netraucēti – bez kanālu programmu noteiktajiem laika ierobežojumiem – skatīties iecienītākos seriālus, filmas vai tiešraides. Papildus nepieciešams tikai interneta pieslēgums – jebkura operatora, vada vai bezvadu, WiFi vai 4G. Turklāt ar savu izveidoto Shortcut kontu, kam pieslēgts arī telefons vai dators, ierīce nodrošinās iespēju filmu vai seriālu jebkurā brīdī turpināt skatīties arī telefonā, datorā vai planšetdatorā.
Shortcut Box šobrīd pieejama ierobežotā skaitā, un pirmo mēnesi to var izmēģināt bez abonēšanas maksas un ilgtermiņa saistībām. Jaunā Shortcut Box iekārta tiek piedāvāta kopā ar lietotni Shortcut – tūkstošiem filmu un seriālu, kā arī apmēram 50 skatītāju iecienītākos TV kanālus –, to kopējā abonēšanas maksa būs 14,99 eiro mēnesī. Pieteikties iekārtas saņemšanai iespējams www.shortcut.lv/box, zvanot 177 un tuvākajās dienās arī Lattelecom veikalos.

Shortcut Box tehniskā specifikācija

OperētājsistēmaAndroidTVTM 7.0
CPUARM Cortex-A53 quad core @ 1.5GHz
GPUVivante 7000XS 800MHz
RAM2GB DDR4 2400MHz
Atmiņa8 GB eMMC flash, iespējams palielināt ar MicroSD karti
Wi-Fi2×2 802.11ac 2.4GHz/5GHz dual-band
BluetoothV4.2
SavienojumiHDMI 2.0
USB 3.0
SPDIF
RJ-45 Ethernet port 10/100 base-T
12V DC input
Enerģijas patēriņšMaksimālais 18W
Skatoties HD saturu 6.5W
Gaidīšanas režīmā 1.9W
Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Sakaru pakalpojumi
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…