Sākums Internets “Facebook” ir tikai viens cilvēks, kuru tu nekad nenobloķēsi!

“Facebook” ir tikai viens cilvēks, kuru tu nekad nenobloķēsi!

1 minūtes lasīšanai

Marks ir planētas piektais turīgākais cilvēks un visu laiku lielākā interneta sociālā tīkla “” dibinātājs. Cukerbergam, protams, ir savs “Facebook” profils, turklāt viņam ir īpaša privilēģija. Cukerbergs ir vienīgais cilvēks visā “Facebook”, kuru tu nevari nobloķēt.

“Facebook” līdzīpašnieki Dastins Moskovics, Edvardo Saverins un Kriss Hjūdžs, salīdzinot ar Cukerbergu, nav ieguvuši “Facebook” Dieva statusu. Trīs iepriekšminētos var nobloķēt ikviens sociālā tīkla lietotājs, kamēr Cukerbergs ir aizsargāts.

Tāpat, ja kādai Marka pielūdzējai dikti skauž, ka tieši Priscilla Čana ir ietekmīgā “Facebook” dibinātāja sieva, arī viņu ir iespējams nobloķēt. Savukārt, ja kādam ir iebildumi pašreizējo prezidentu Donaldu Trampu, arī viņu var nobloķēt bez jebkādām problēmām.

Nē, tā nav sistēmas . Cukerbergu nav iespējams bloķēt, jo amerikāņu miljardieris ik pa laikam piedalās dažādās kampaņās un publicē izmaiņas, kas saistītas ar “Facebook” lietošanu, kā arī ziņo par aktualitātēm. uzskata, ka viņa sniegto informāciju nedrīkst palaist garām neviens sociālā medija lietotājs.

Izmantotie resursi: https://tribune.com.pk/

 

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Internets
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

VID veidos jaunu mobilo lietotni ar plašāku pakalpojumu klāstu

Kā pirmais īstenojamais pasākums, lai katrs Latvijas iedzīvotājs sajustu, ka Valsts ieņēmu…