6. jūlijs, 2016

Bezmaksas Skype tikšanās un video konferences maziem biznesiem

Vakar, 5.jūlijā, kompānija Microsoft uzsāka online tikšanās iespējas vietnē , kas piedāvā mazajiem biznesiem un HD konferences iespējas. Piedāvājumā ir iekļauta tikšanās kontrole, kurā organizētājs var citiem konferences dalībniekiem uzspiest mute, lai tiktu dzirdēts viņš pats, kā arī sadarbības rīkus kā vienlaicīga ziņu sūtīšana, dalīšanās ar PowerPoint prezentācijām, tāfeles un citas iespējas.

Skype konferences dod iespēju izveidot sanāksmi un dalīties ar saiti ar citiem dalībniekiem, lai tie varētu pievienoties konferencei. Serviss vien pieprasa datoru ar mikrofonu, skaļruni un kameru.

Pirmās 60 dienas virtuālās tikšanās būs iespējams sarīkot līdz 10 cilvēkiem. Pēc 2 mēnešiem šīs pašas tikšanās vairs būs pieejamas tikai līdz 3 cilvēkiem. Ar šādu stratēģiju Microsoft cer, ka mazie biznesi apsvērs iespēju vēlāk izmantot Skype savam biznesam, par to katram dalībniekam maksājot nepilnus 3 dolārus mēnesī.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.