6. jūlijs, 2016

Bezmaksas Skype tikšanās un video konferences maziem biznesiem

Vakar, 5.jūlijā, kompānija Microsoft uzsāka bezmaksas online tikšanās iespējas vietnē Skype, kas piedāvā mazajiem biznesiem un HD video konferences iespējas. Piedāvājumā ir iekļauta tikšanās kontrole, kurā organizētājs var citiem konferences dalībniekiem uzspiest mute, lai tiktu dzirdēts viņš pats, kā arī sadarbības rīkus kā vienlaicīga ziņu sūtīšana, dalīšanās ar PowerPoint prezentācijām, tāfeles un citas iespējas.

Skype konferences dod iespēju izveidot sanāksmi un dalīties ar saiti ar citiem dalībniekiem, lai tie varētu pievienoties konferencei. vien pieprasa datoru ar mikrofonu, skaļruni un kameru.

Pirmās 60 dienas virtuālās tikšanās būs iespējams sarīkot līdz 10 cilvēkiem. Pēc 2 mēnešiem šīs pašas tikšanās vairs būs pieejamas tikai līdz 3 cilvēkiem. Ar šādu stratēģiju Microsoft cer, ka mazie biznesi apsvērs iespēju vēlāk izmantot Skype savam biznesam, par to katram dalībniekam maksājot nepilnus 3 dolārus mēnesī.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda