Sākums Stacionārie datori, monitori Brother MFC-J5720DW multifunkcionālās drukas iekārtas apskats

Brother MFC-J5720DW multifunkcionālās drukas iekārtas apskats

3 minūtes lasīšanai

Klāt ir jaunākais alksnis.eu apskats un šoreiz uz mūsu testu galda ir nonācis kompānijas Brother piedāvātais MFC-J5720DW multifunkcionālais tintes printeris, kurš spēj veikt A3 izdrukas.
Tā kā biroja tehnika pēc būtības nav gluži interesantākie gadžeti, tad prieks, ka Brother lielā daļā savu ierīču ir atteikušies no biroja tehnikas ierīcēm raksturīgās garlaicīgi pelēkās krāsās un ietērpuši šo iekārtu melnas krāsa korpusā, kas izskatās krietni elegantāk un glītāk.
Augšējā daļā ir novietots automātiskais dokumentu padevējs, kurš lieti noderēs tad, ja jāskenē vai jākopē vairāki dokumenti, izmērā līdz A4. Šajā dokumentu padevējā ietilpst līdz 50 loksnēm papīra un iespējama divpusējā skenēšana un kopēšana, kā arī, protams, printēšana.  Kad padevējs netiek izmantots, to iespējams aizvērt.
20151009_103114
Brother MFC-J5720DW multifunkcionālais tintes printeris ir aprīkots ar 9.3 centimetru diagonāles skārienjutīgu displeju, kura leņķi iespējams pielāgot. Displejs izmantojams kā ierīces sākotnējai iestatīšanai, tā arī mākoņservisu izmantošanai un pat attēlu apskatīšanai pirms izdrukāšanas. Pa kreisi no displeja novietotas USB un atmiņas karšu ligzdas – iespējams uzreiz drukāt no šiem datu nesējiem vai tajos saglabāt skenētos dokumentus.
20151009_103510
Printera apakšā novietotas divas papīra padeves kasetes, kurā katrā ietilpst 250 loksnes. Pēc vajadzības vienu no tām varam izmantot A4, bet otru A3 formāta papīram. Ja nepieciešams drukāt uz biezāka materiāla, piemēram fotopapīra, iespējams izmantot aizmugurē novietot manuālās padeves ligzdu.
Ja runājam par ierīces pieslēgšanu, tad varam izmantot klasisko USB kabeli vai kādu krietni ērtāku risinājumu – Brother MFC-J5720DW atbalsta WiFi bezvadu savienojumu, kas ļauj drukāt no un skenēt uz pat mobilajām ierīcēm, izmantojot Brother izstrādāto aplikāciju. Papildus tam Brother iekļāvuši dažādu populāru mākoņdatošanas servisu atbalstu, kā piemēram Dropbox. Evernote, OneDrive un Google Drive. Izmantojot printerī iestrādātās aplikācijas varam kā izdrukāt dokumentus no šiem servisiem, tā arī skenēt uz tiem. Tāpat arī tiek atbalstīti Apple AirPrint un Google Cloud Print servisi.
20151009_103842
Lai arī ierīce netiek pozicionēta kā fotoprinteris, mēs pārliecinājāmies, ka tā spēj veikt ļoti kvalitatīvas izdrukas uz fotopapīra gan A3, gan arī mazākos formātos. Jāņem gan vērā, ka attēla izdrukāšana uz fotopapīra būs diezgan ilgs process. Ja runājam par standarta druku, tad Brother MFC-J5720DW ātrajā režīmā spēj veikt līdz pat 35 melnbaltajām vai 27 krāsu izdrukām. Kā jau minējām, iespējama automātiskā divpusējā druka.
Brother MFC-J5720DW ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 268.99 eiro, turklāt līdz pat 31. novembrim spēkā ir akcija, šajā laika posmā iegādājoties šo vai kādu citu no Business Smart sērijas printeriem, dāvanā saņemsi īpaši ietilpīgo melnās tintes kasetni (2400 izdrukām), kuras cena ir standartā būtu 32 eiro.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Stacionārie datori, monitori
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

No šī gada 1. jūlija Bite Latvija sāks piedāvāt optisko internetu, izmantojot Baltcom infrastruktūru

2024. gada 1. jūlijā tiks pabeigta “Bite Latvija” un “Baltcom” apvienošana, kā rezultātā “…