8. augusts, 2016

Google atradinās tevi no paroļu ievadīšanas

Kad runa ir par parolēm, mudina lietotājus tām attiekties pat ar nelielu vienaldzību. Tas nenozīmē, ka tagad jāmet pie malas piesardzība un visiem jādod savas paroles.

Meklēšanas gigants ir apvienojies ar paroļu menedžēšanas Startup kompāniju Dashlane, lai izveidotu atvērtās pieejas API projektu iztrādātājiem, kas ļauj trešajai personai piekļūt tavām parolēm. Tas nozīmē, ka lietotājiem būtu iespēja ieiet savā paroļu menedžera kontā, lai iegūtu pieejas savām aplikācijām.

Paroļu menedžeris saglabā ielogošanās detaļas noteiktam skaitam aplikāciju, kas atvieglo lietotāju pieeju savām, iespējams, sen aizmirstām aplikācijām. Cik tālu no realitātes ir šī projekta ideja, mēs pagaidām nevaram pateikt. Atliek vien gaidīt, kad kompānijas nāks klajā ar savu jauno kopproduktu, lai paši izmēģinātu šīs idejas noderīgumu.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda