12. aprīlis, 2017

”Google” padara zīmēšanu daudz vienkāršāku ar jauno ”AutoDraw”

Par daļu no Google jaunās A.I. Experiments kolekcijas ir kļuvusi jauna lietotne , kas ir kaut kas ļoti līdzīgs vecajam, labajam Microsoft . Tas parastus skricelējumus pārveido mākslas darbā (vai vismaz saprotamā zīmējumā).

darbojas? Tā mēģina uzminēt to, ko esi centies uzzīmēt un piedāvā dažādas šī zīmējuma alternatīvas, kuras pēc tam katrs zīmētājs var izvēlēties atbilstoši savām vēlmēm un vajadzībām.

Pats Google dēvē par “zīmēšanas rīku mums visiem pārējiem…”, kas, visticamāk, ir cilvēki, kuri nav piedzimuši ar dizainera vai gleznotāja talantu. Tas spēj atpazīt pat ļoti neveiksmīgus tortes zīmēšanas mēģinājumus un pārvērst to par zīmējumu, kuru “drīkst rādīt cilvēkiem.”

izmanto to pašu tehnoloģiju, kas atrodas citā zīmēšanas rīkā – QuickDraw, kur arī min to, ko tu mēģini uzzīmēt. Kaut arī nav profesionāla programmēšanas programmatūra, tas ir kā intuitīvi ātrs un vienkāršs veids, lai izveidotu, piemēram, kartiņas vai bukletus.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda