Sākums Programmatūra Huawei ienāk datu uzglabāšanas tirgū

Huawei ienāk datu uzglabāšanas tirgū

2 minūtes lasīšanai

Ķīnas informācijas tehnoloģiju un telekomunikāciju kompānija Huawei plāno ienākt datu mākoņuzglabāšanas tirgū ar plašu produktu klāstu.

Jau vairāk nekā gadu Huawei piedāvā datu uzglabāšanas sistēmas Ķīnas tirgum, kur pieprasījums pēc kvalitatīviem datu uzglabāšanas centriem aizvien pieaug. Samazinot izmaksas un piedāvājot produktu paketes, kurās iekļauti serveri, uzglabāšanas ierīces un tīklošanas sistēmas, Huawei spēj klientiem piedāvāt konkurētspējīgu cenu.

Lai gan Huawei ir labāk zināmi kā tīklošanās sistēmu piegādātāji pasaulē lielākajiem telekomunikāciju centriem, kompānija vēlas sevi parādīt tirgū arī kā uzglabāšanas un serveru produktu ražotāju. Šāds lēmums pieņemts, jo aizvien palielinās datu virzīts internets un mobilie pakalpojumi visās industrijās.

Huawei uzglabāšanas produktu mārketinga direktors Džefs Dzjians (Jeff Jiang) par jauno pakalpojumu saka: “Mūsu bizness un klientu vēlmes mainās. Ir nepieciešams apgūt jaunas tirgus nišas, tai pat laikā klientiem piedāvājot pilnu pakalpojumu paketi. Huawei drīzumā plāno piedāvāt publisku mākoņtehnoloģiju datu uzglabāšanai.”

Šogad Huawei ir palielinājuši savu pētniecības un attīstības centru darbinieku skaitu par tūkstoš personām tieši datu uzglabāšanas produktu nodaļā. Kompānija plāno arī piedāvāt liela mēroga datu glabāšanas sistēmas.

Šobrīd Huawei galvenais tirgus serveriem un uzglabāšanas tehnoloģijām ir Ķīna. Pēc pētījumu kompānijas Gartner datiem, 2014.gada pirmajā pusgadā kompānija kļuva par Ķīnas trešo lielāko ārēji kontrolēto bāzes datu glabāšanas sistēmu piegādātāju ar 11% tirgus daļu. Pēc veiksmīga gada Ķīnā, Huawei plāno paplašināties arī ārpus Āzijas tirgus.

Lai gan Huawei iepriekš sadarbojās ar ASV bāzētu kompāniju Symantec, paplašināšanās ārpus Āzijas tirgus notiks bez šīs kompānijas līdzdalības. Iepriekš kompānijas sadarbojās 2008 gadā, lai pārdotu datu glabāšanas sistēmas pasaules tirgū, tai skaitā Ziemeļamerikā. Taču šogad Huawei izpirka atlikušās Symantec daļas kopīgajā kompānijā. Darījums notika, lai Huawei veiksmīgāk varētu apvienot produktus pakās, tai skaitā tīklošanās sistēmas, serverus un datu glabāšanas sistēmas, lai varētu apvienotas visas klientu vēlmes vienā piedāvājumā.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Programmatūra
Komentāri ir slēgti

Iesakām izlasīt šādus rakstus

MikroTik un Tet nodrošinās zinātniekiem 400 gigabitu savienojumu cīņai

Latvijas tehnoloģiju inovāciju uzņēmumi MikroTik un Tet izveidojuši jaunus lieljaudas…