20. oktobris, 2015

Huawei ienāk datu uzglabāšanas tirgū

Ķīnas informācijas tehnoloģiju un telekomunikāciju kompānija plāno ienākt datu mākoņuzglabāšanas tirgū ar plašu produktu klāstu.

Jau vairāk nekā gadu piedāvā datu uzglabāšanas sistēmas Ķīnas tirgum, kur pieprasījums pēc kvalitatīviem datu uzglabāšanas centriem aizvien pieaug. Samazinot izmaksas un piedāvājot produktu paketes, kurās iekļauti serveri, uzglabāšanas ierīces un tīklošanas sistēmas, Huawei spēj klientiem piedāvāt konkurētspējīgu cenu.

Lai gan ir labāk zināmi kā tīklošanās sistēmu piegādātāji pasaulē lielākajiem telekomunikāciju centriem, kompānija vēlas sevi parādīt tirgū arī kā uzglabāšanas un serveru produktu ražotāju. Šāds lēmums pieņemts, jo aizvien palielinās datu virzīts un mobilie pakalpojumi visās industrijās.

uzglabāšanas produktu mārketinga direktors Džefs Dzjians (Jeff Jiang) par jauno pakalpojumu saka: “Mūsu un klientu vēlmes mainās. Ir nepieciešams apgūt jaunas tirgus nišas, tai pat laikā klientiem piedāvājot pilnu pakalpojumu paketi. drīzumā plāno piedāvāt publisku mākoņtehnoloģiju datu uzglabāšanai.”

Šogad ir palielinājuši savu pētniecības un attīstības centru darbinieku skaitu par tūkstoš personām tieši datu uzglabāšanas produktu nodaļā. Kompānija plāno arī piedāvāt liela mēroga datu glabāšanas sistēmas.

Šobrīd galvenais tirgus serveriem un uzglabāšanas tehnoloģijām ir Ķīna. Pēc pētījumu kompānijas Gartner datiem, 2014.gada pirmajā pusgadā kompānija kļuva par Ķīnas trešo lielāko ārēji kontrolēto bāzes datu glabāšanas sistēmu piegādātāju ar 11% tirgus daļu. Pēc veiksmīga gada Ķīnā, Huawei plāno paplašināties arī ārpus Āzijas tirgus.

Lai gan Huawei iepriekš sadarbojās ar bāzētu kompāniju Symantec, paplašināšanās ārpus Āzijas tirgus notiks bez šīs kompānijas līdzdalības. Iepriekš kompānijas sadarbojās 2008 gadā, lai pārdotu datu glabāšanas sistēmas pasaules tirgū, tai skaitā Ziemeļamerikā. Taču šogad Huawei izpirka atlikušās Symantec daļas kopīgajā kompānijā. Darījums notika, lai Huawei veiksmīgāk varētu apvienot produktus pakās, tai skaitā tīklošanās sistēmas, serverus un datu glabāšanas sistēmas, lai varētu apvienotas visas klientu vēlmes vienā piedāvājumā.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda