20. oktobris, 2015

Kā samazināt drukas izmaksas līdz pat 50 procentiem*

Šoruden, pērkot kādu no Brother tintes daudzfunkciju printeriem MFC-J5320DW, MFC-J5620DW vai MFC-J5720DW, saņem vienu lielo melnās tintes kasetni bez maksas. Šiem printeriem ir uzlabotas funkcijas, tajā skaitā iespēja skenēt tieši uz Microsoft Office.
Cena parasti ir noteicošais faktors, iegādājoties kādu no daudzfunkciju drukas ierīcēm. Uzlabotām funkcijām un vienkāršām operētājsistēmām parasti netiek pievērsta tik liela uzmanība.
Brother sniedz iespēju saņemt vienu bezmaksas melnas tintes XL kasetni, iegādājoties MFC-J5320DW, MFC-J5620DW vai MFC-J5720DW drukas iekārtu, tādējādi parūpējoties gan par tiem pircējiem, kam cena ir noteicošā, gan par tiem, kas lielāku vērību piešķir kvalitātei un ierīces funkcijām. Šie trīs tintes printeri ir daudzfunkciju drukas ierīces, kas, papildus citām funkcijām, drukā arī A3 izmēra dokumentus.
Šīs drukas ierīces ir ar zemām ekspluatācijas izmaksām, bet papildus, pievienojot bezmaksas tonera kasetni, Brother palīdzēs samazināt drukas izmaksas līdz pat 50 procentiem*.
Funkcijas, kas ļaus tavai komandai vairāk koncentrēties uz veicamajiem darba uzdevumiem
Visi trīs Brother Business Smart sērijas daudzfunkciju printeri ir ar uzlabotām funkcijām, kas palīdzēs palielināt darba produktivitāti.
Viena no funkcijām, kas ir vairāk izceļama pārējo vidū ir iespēja skenēt uz Microsoft Office, kas ļauj labot Word un Excel formāta dokumentus pēc tam, kad tie ir noskanēti un nosūtīti uz datoru.
Brother lietotāji izceļ arī web connect funkciju citu vidū un raksturo to, kā īpaši ērtu, jo tā ļauj skenēt un uzglabāt savus dokumentus tieši “mākonī”, kur lielākajai daļai cilvēku jau ir savi serveri.
Un visbeidzot – printeri ir aprīkoti arī ar funkciju, kas ļauj iezīmēt konkrētu dokumenta teksta daļu, tādējādi liekot Brother printerim apstrādāt tieši iezīmēto teksta daļu.
Ātrums, daudzpusība un eko – draudzīgums
Brother MFC-J5320DW, MFC-J5620DW un MFC-J5720DW apvieno divpusējas drukas funkciju, lai palīdzētu ietaupīt papīru.
Atbilstoši modeļiem, printeri spēj drukāt krāsu A3 un A4 dokumentus ar drukas ātrumu līdz 22 attēliem minūtē. Šī ir ļoti noderīga funkcija, drukājot zīmejumus, brošūras, attēlus un izklājlapas.
Visi trīs printeri drukā, kopē, skenē un sūta pa faksu krāsainus dokumentus. Tiem ir gan tīkla, gan bezvadu tīkla savienojums un tie tiek darbināmi ar lielu, skārienjūtīgu ekrānu, kas atrodas ierīces priekšā.
Brother iPrint & Scan aplikācija nodrošina efektīvu savienojumu ar Apple, Android un Windows ierīcēm.
Kā lielākā daļa Brother produktu, Brother daudzfunkciju printeri ir eko-draudzīgi un energoefektīvi. Šīs ierīces ir veidotas atbisltoši ENERGY STAR, Blue Angel un Nordic Swan apkārtējas vides aizsardzības prasībām.
Cenas un pieejamība
Brother MFC-J5320DW cena 179.00 € (iesk. PVN)
Brother MFC-J5620DW cena 199.00 € (iesk. PVN)
Brother MFC-J5720DW cena 239.00 € (iesk. PVN)
Brother piedāvājums ar bezmaksas melnu XL tintes kasetni ir pieejams no šī gada septembra līdz novembra beigām.
Vairāk informāciju meklējiet šeit:
http://www.brother.lv/brothermeansbusiness
Tāpat kā abi pārējie Business Smart sērijas modeļi, MFC-J5320DW ir aprīkots ar tādām uzlabotām funkcijām, kā iespēju skenēt tieši uz Microsoft Office, kas ļauj ērti labot savus Word vai Excel dokumentus.
*Izmaksas par lapu ir aprēķinātas no izdrukas ar tintes kasetni LC121, drukājot ar DCP-J132W, salīdzinājumā ar Business Smart sērijas modeļu LC229XL/LC225XL tintes kasetnēm.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for ASD
ASD - 20. oktobris, 2015 Atbildēt

3x ieliek analogaas tintes vai tonerus un printeris atmaksājas.

Avatar for Tas pats Jānis
Tas pats Jānis - 21. oktobris, 2015 Atbildēt

Labāk būtu normalizējuši cenas uz izejmateriāliem!
Raksts balansē uz robežas starp reklāmrakstu un joku!

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda