Sākums Stacionārie datori, monitori Kā samazināt drukas izmaksas līdz pat 50 procentiem*

Kā samazināt drukas izmaksas līdz pat 50 procentiem*

7 minūtes lasīšanai

Šoruden, pērkot kādu no Brother tintes daudzfunkciju printeriem MFC-J5320DW, MFC-J5620DW vai MFC-J5720DW, saņem vienu lielo melnās tintes kasetni bez maksas. Šiem printeriem ir uzlabotas funkcijas, tajā skaitā iespēja skenēt tieši uz Office.
Cena parasti ir noteicošais faktors, iegādājoties kādu no daudzfunkciju drukas ierīcēm. Uzlabotām funkcijām un vienkāršām operētājsistēmām parasti netiek pievērsta tik liela uzmanība.
Brother sniedz iespēju saņemt vienu melnas tintes XL kasetni, iegādājoties MFC-J5320DW, MFC-J5620DW vai MFC-J5720DW drukas iekārtu, tādējādi parūpējoties gan par tiem pircējiem, kam cena ir noteicošā, gan par tiem, kas lielāku vērību piešķir kvalitātei un funkcijām. Šie trīs tintes printeri ir daudzfunkciju drukas ierīces, kas, papildus citām funkcijām, drukā arī A3 izmēra dokumentus.
Šīs drukas ierīces ir ar zemām ekspluatācijas izmaksām, bet papildus, pievienojot bezmaksas tonera kasetni, Brother palīdzēs samazināt drukas izmaksas līdz pat 50 procentiem*.
Funkcijas, kas ļaus tavai komandai vairāk koncentrēties uz veicamajiem darba uzdevumiem
Visi trīs Brother Business Smart sērijas daudzfunkciju printeri ir ar uzlabotām funkcijām, kas palīdzēs palielināt darba produktivitāti.
Viena no funkcijām, kas ir vairāk izceļama pārējo vidū ir iespēja skenēt uz Microsoft Office, kas ļauj labot Word un Excel formāta dokumentus pēc tam, kad tie ir noskanēti un nosūtīti uz datoru.
Brother lietotāji izceļ arī web connect funkciju citu vidū un raksturo to, kā īpaši ērtu, jo tā ļauj skenēt un uzglabāt savus dokumentus tieši “mākonī”, kur lielākajai daļai cilvēku jau ir savi serveri.
Un visbeidzot – printeri ir aprīkoti arī ar funkciju, kas ļauj iezīmēt konkrētu dokumenta teksta daļu, tādējādi liekot Brother printerim apstrādāt tieši iezīmēto teksta daļu.
Ātrums, daudzpusība un eko – draudzīgums
Brother MFC-J5320DW, MFC-J5620DW un MFC-J5720DW apvieno divpusējas drukas funkciju, lai palīdzētu ietaupīt papīru.
Atbilstoši modeļiem, printeri spēj drukāt krāsu A3 un A4 dokumentus ar drukas ātrumu līdz 22 attēliem minūtē. Šī ir ļoti noderīga funkcija, drukājot zīmejumus, brošūras, attēlus un izklājlapas.
Visi trīs printeri drukā, kopē, skenē un sūta pa faksu krāsainus dokumentus. Tiem ir gan tīkla, gan tīkla un tie tiek darbināmi ar lielu, skārienjūtīgu ekrānu, kas atrodas ierīces priekšā.
Brother iPrint & Scan aplikācija nodrošina efektīvu savienojumu ar , Android un ierīcēm.
Kā lielākā daļa Brother produktu, Brother daudzfunkciju printeri ir eko-draudzīgi un energoefektīvi. Šīs ierīces ir veidotas atbisltoši ENERGY STAR, Blue Angel un Nordic Swan apkārtējas vides aizsardzības prasībām.
Cenas un pieejamība
Brother MFC-J5320DW cena 179.00 € (iesk. PVN)
Brother MFC-J5620DW cena 199.00 € (iesk. PVN)
Brother MFC-J5720DW cena 239.00 € (iesk. PVN)
Brother piedāvājums ar bezmaksas melnu XL tintes kasetni ir pieejams no šī gada septembra līdz novembra beigām.
Vairāk informāciju meklējiet šeit:
http://www.brother.lv/brothermeansbusiness
Tāpat kā abi pārējie Business Smart sērijas modeļi, MFC-J5320DW ir aprīkots ar tādām uzlabotām funkcijām, kā iespēju skenēt tieši uz Microsoft Office, kas ļauj ērti labot savus Word vai Excel dokumentus.
*Izmaksas par lapu ir aprēķinātas no izdrukas ar tintes kasetni LC121, drukājot ar DCP-J132W, salīdzinājumā ar Business Smart sērijas modeļu LC229XL/LC225XL tintes kasetnēm.

Ielādēt vairāk rakstus
Load More By Jānis Alksnis
Load More In Stacionārie datori, monitori
Comments are closed.

Iesakām izlasīt šādus rakstus

Revolut laiž klajā Robo digitālo padomu platformu Latvijā, lai automatizētu ieguldījumus

revolut ir laidusi klajā savu Robo digitālās padomu platformas pakalpojumu Latvijā. Jaunai…