13. septembris, 2016

IFA izstādē Berlīnē Acer laiž klajā Revo Base mini datoru

laida klajā Revo Base, kompaktu, taču jaudīgu ierīci, kas pievienojas kompānijas godalgotajai Revo datoru līnijai. Stilīgā 1 litra tilpuma ierīce sniedz gludu ikdienas datorlietošanas iespēju kompaktā struktūrā, kas noder kā ideāls multimediju centrs mājokļos, kur telpai ir svarīga nozīme. 
Mazāku izmēru un lielāku jaudu
Acer Revo Base ietver pārsteidzoši jaudīgu sniegumu kompaktā 1 litra korpusā. Tikai 5,3cm augstumā un ar 14cm x 14cm virsmas laukumu, šis pieejams ar procesoriem līdz pat Intel® Core i7 un līdz pat 8GB DDR3 operatīvās atmiņas, lai nodrošinātu gludu darbību, veicot intensīvus uzdevumus, kā, piemēram, augstākās kvalitātes multimediju informācijas dekodēšanu. Uz bāzētais Revo Base nāk komplektā ar integrētu Intel® HD grafiku un sniedz ļoti dzidru skaņu.
Revo Base atļauj vienlaicīgu saslēgumu ar diviem monitoriem caur HDMI un DisplayPort termināliem, kamēr un citas perifēriskās ierīces saslēdzamas caur datora četriem USB 3.1 Gen. 1 termināliem. Revo Base atbalsta arī 802.11ac tehnoloģiju, kas piedāvā līdz pat 3x ātrāku datu pārraides ātrumu, kā iepriekšējie standarti, ļaujot lietotājiem baudīt gludas straumēšanas un nepārtrauktas pārlūkošanas iespējas bez LAN kabeļa. Ar VESA savietojams stiprinājums ļauj to paslēpt vēl šaurākās vietās.
Revo Base ir ideāls izklaides centrs jūsu rīcībā jau esošo attēlu, video un mūzikas atskaņošanai. Tas piedāvā apjomīgu atmiņu ar līdz pat 2TB HDD vai papildus 256GB SSD, bet SD kartes termināls ļauj lietotājam pievienot līdz pat 256GB ārējās atmiņas. Vēl lielākai atmiņai ierīci iespējams viegli aprīkot ar ietilpīgākām HDD atmiņām un papildus operatīvo atmiņu.
Cenas & pieejamība
Revo Base būs pieejams EMEA reģionā gada nogalē ar cenām, sākot no €429.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.