13. februāris, 2017

Jaunais ''Philips Moda'' displejs jau februārī par 219 EUR

MMD, vadošā tehnoloģiju kompānija un Philips Monitors zīmola licences partneris paziņo par “Moda” dizaina sērijas jauno 24 collu displeju. 245C7QJSB displejs ir ne tikai plānākais no Philips Monitors jebkad sniegtā monitoru klāsta, tas piedāvā arī ļoti šauru slīpo malu apskatei no malas līdz malai, samazinot traucējumus un palielinot koncentrāciju. Ar Full HD izšķirtspēju un MMD Ultra Wide Color tehnoloģiju šis displejs sniedz lietotājiem ļoti detalizētus attēlus ar paplašinātu krāsu diapazonu spilgtiem attēliem.

Izskaidrojot, ar ko izceļas jaunais displejs, Artjoms Khomenko, MMD Philips monitors Europe produktu menedžeris pauda: “Šis ir pirmais jaunās līnijas displejs mājām, lai apvienotu eleganto “Moda” izskatu ar Ultra Wide Color tehnoloģiju. Lielākā daļa mājas lietotāju izmanto savu displeju gan produktīvam darbam, gan izklaidei – un jaunais 24 collu displejs piedāvā labāko no abiem. Tas izskatās labi viesistabā vai darba vietā, kā arī nodrošina lielisku skatīšanās pieredzi ar krāsu atveidi, kas ir reālāka nekā jebkad agrāk.”
moda-philips-displejs
Izskatās lieliski – ieslēgts un izslēgts
Jaunais displejs noteikti lepojas ar elegantu izskatu. “Moda” dizaina sērijas plānā displeja sānu biezums ir tikai 5,2 mm. Tā minimālisma izskatu papildina ultra-šaurais rāmis: ārējā slīpā mala no trim pusēm nav biezāka par 2,5 mm. Līdztekus uzlabojot izskatu, bez rāmja dizains padara jauno 245C7QJSB par labāko izvēli lietotājiem, kuru prātā ir izklaide, jo tas ļauj skatītājiem pilnībā koncentrēties uz ekrāna saturu, un arī ir ideāli piemērots, lai izveidotu vairāku displeju uzstādīšanu ar vairākiem monitoriem, vienu blakus otram.
Precīza skatīšanās ar Ultra Wide Color, Full HD un uzlabota savienojamība
Jaunā 24 collu displeja Ultra Wide Color tehnoloģija nodrošina plašāku krāsu spektru daudz spožākam attēlam, ar dabiskākiem zaļajiem, spilgtiem sarkanajiem un dziļākiem zilajiem toņiem, lai atdzīvinātu mediju izklaidi, attēlus un pat produktivitāti. Šī tehnoloģija sasniedz savu ietekmi, izmantojot aparatūras uzlabojumus, nevis tikai ar precizējošiem krāsu iestatījumiem, izmantojot programmatūru. Monitora IPS panelis atbalsta 178 grādu platu skata leņķi.
Ar 1920 x 1080 Full HD izšķirtspēju šis displejs pastāvīgi nodrošina detalizētu skaidrību, lai papildinātu krāsu precizitāti un Ultra Wide Color plašu klāstu. Nemirgojoša tehnoloģija (regulējot spilgtumu vienmērīgākam attēlam), SmartContrast un SmartImage (kas automātiski pielāgo ekrāna iestatījumus attēlotajam saturam) – viss tas strādā kopā, lai padarītu mājas multividi valdzinošāku. Displejs ir aprīkots ar HDMI, kā arī ar DisplayPort ievadi ātrgaitas datu pārraidei.
Moda-displejs-philips
”Moda” raksturo:

  • plānāks nekā jebkad dizains;
  • trīspusīgs bezrāmju ietvars;
  • plaša krāsu gamma spilgtiem attēliem.

Jaunais Philips 245C7QJSB C – līnijas displejs būs pieejams 2017. gada februārī. MSRP (ražotāja ieteicamā mazumtirdzniecības cena) ir 219 €.
Tehniskās specifikācijas: https://www.download.p4c.philips.com/files/2/245c7qjsb_00/245c7qjsb_00_pss_lavlv.pdf

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram

lvLatviešu valoda