13. februāris, 2017

Jaunais ''Philips Moda'' displejs jau februārī par 219 EUR

MMD, vadošā tehnoloģiju kompānija un Philips Monitors zīmola licences partneris paziņo par “Moda” dizaina sērijas jauno 24 collu displeju. 245C7QJSB displejs ir ne tikai plānākais no Philips Monitors jebkad sniegtā monitoru klāsta, tas piedāvā arī ļoti šauru slīpo malu apskatei no malas līdz malai, samazinot traucējumus un palielinot koncentrāciju. Ar Full HD izšķirtspēju un MMD tehnoloģiju šis displejs sniedz lietotājiem ļoti detalizētus attēlus ar paplašinātu krāsu diapazonu spilgtiem attēliem.

Izskaidrojot, ar ko izceļas jaunais displejs, Artjoms Khomenko, MMD Philips monitors Europe produktu menedžeris pauda: “Šis ir pirmais jaunās līnijas displejs mājām, lai apvienotu eleganto “Moda” izskatu ar tehnoloģiju. Lielākā daļa lietotāju izmanto savu displeju gan produktīvam darbam, gan izklaidei – un jaunais 24 collu displejs piedāvā labāko no abiem. Tas izskatās labi viesistabā vai darba vietā, kā arī nodrošina lielisku skatīšanās pieredzi ar krāsu atveidi, kas ir reālāka nekā jebkad agrāk.”
moda-philips-displejs
Izskatās lieliski – ieslēgts un izslēgts
Jaunais displejs noteikti lepojas ar elegantu izskatu. “Moda” dizaina sērijas plānā displeja sānu biezums ir tikai 5,2 mm. Tā minimālisma izskatu papildina ultra-šaurais rāmis: ārējā slīpā mala no trim pusēm nav biezāka par 2,5 mm. Līdztekus uzlabojot izskatu, bez rāmja dizains padara jauno 245C7QJSB par labāko izvēli lietotājiem, kuru prātā ir izklaide, jo tas ļauj skatītājiem pilnībā koncentrēties uz ekrāna saturu, un arī ir ideāli piemērots, lai izveidotu vairāku displeju uzstādīšanu ar vairākiem monitoriem, vienu blakus otram.
Precīza skatīšanās ar , Full HD un uzlabota savienojamība
Jaunā 24 collu displeja nodrošina plašāku krāsu spektru daudz spožākam attēlam, ar dabiskākiem zaļajiem, spilgtiem sarkanajiem un dziļākiem zilajiem toņiem, lai atdzīvinātu mediju izklaidi, attēlus un pat produktivitāti. Šī tehnoloģija sasniedz savu ietekmi, izmantojot aparatūras uzlabojumus, nevis tikai ar precizējošiem krāsu iestatījumiem, izmantojot programmatūru. Monitora IPS panelis atbalsta 178 grādu platu skata leņķi.
Ar 1920 x 1080 Full HD izšķirtspēju šis displejs pastāvīgi nodrošina detalizētu skaidrību, lai papildinātu krāsu precizitāti un plašu klāstu. Nemirgojoša tehnoloģija (regulējot spilgtumu vienmērīgākam attēlam), SmartContrast un SmartImage (kas automātiski pielāgo ekrāna iestatījumus attēlotajam saturam) – viss tas strādā kopā, lai padarītu multividi valdzinošāku. Displejs ir aprīkots ar HDMI, kā arī ar DisplayPort ievadi ātrgaitas datu pārraidei.
Moda-displejs-philips
”Moda” raksturo:

 • plānāks nekā jebkad dizains;
 • trīspusīgs bezrāmju ietvars;
 • plaša krāsu gamma spilgtiem attēliem.

Jaunais Philips 245C7QJSB C – līnijas displejs būs pieejams 2017. gada februārī. MSRP (ražotāja ieteicamā mazumtirdzniecības cena) ir 219 €.
Tehniskās specifikācijas: https://www.download.p4c.philips.com/files/2/245c7qjsb_00/245c7qjsb_00_pss_lavlv.pdf

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

 • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
 • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
 • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
 • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
 • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

 • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda