6. jūlijs, 2016

Jūrmalā notiks starptautiska telekomunikāciju konference Telco Trends 2016

No 2016. gada 17. līdz 19. augustam, Jūrmalā norisināsies 6. Starptautiskā telekomunikāciju konference un izstāde TELCO TRENDS 2016, kas ir lielākā izstāde Baltijas valstīs. Tā apvienos labākos nozares ekspertus, kuri runās par situāciju un tendencēm Eiropas telekomunikāciju tirgū: tiks apspriests arī autortiesību jautājums, OTT-pakalpojumu un maksājuma tehnoloģiju attīstība, kā arī stāstīts par jaunākajiem tehniskajiem risinājumiem.
1200x628px_TT_2016_ENG
Tradicionāli, šajā nozīmīgajā pasākumā pulcējas speciālisti gan no Eiropas Savienības, gan NVS valstīm: tiek apspriestas nozīmīgākās problēmas un rasti kopsaucēji. Ik gadu apmeklētāju skaits pieaug. Šogad mēs gaidām ierodamies aptuveni 400 speciālistu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Zviedrijas, Lielbritānijas, Francijas, Dānijas, Nīderlandes, Polijas, Izraēlas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas, Turcijas, Azerbaidžānas, Armēnijas, Gruzijas, Kazahstānas, Uzbekistānas un citām valstīm.
Organizatori ir sagatavojuši bagātīgu un interesantu programmu, kas aptver aktuālākos jautājumus tirgus dalībniekiem elektronisko sakaru jomā. Iepazīties ar programmu ir iespējams šeit:
http://www.telcotrends.eu/lv/konference/konference-2016
Šobrīd Eiropas Savienība īsteno vienotā digitālā tirgus stratēģiju. Tā ir izstrādāta, lai kļūtu par spēcīgu stimulu ekonomikas attīstībai un izskaustu digitālās plaisas: tiek veidota platjoslas infrastruktūru, mainīta tiesiskā vide un spēles noteikumi. Uzņēmējiem ir nepieciešams pielāgoties jaunajiem apstākļiem un jābūt gataviem arī turpmākai metamorfozei. Latvijas sekretāra IKT jautājumos vietnieks, Edmunds Beļskis, dalīsies jaunākajās ziņās no Briseles: kā realizējas programma “Digitālā Eiropa”, un kādas ir prioritātes turpmākajiem gadiem.
Savukārt Polijas Elektronisko sakaru palātas (PIKE) prezidents Jerzy Strashevski stāstīs, kāda ietekme uz Polijas uzņēmējdarbības vidi ir jaunajiem spēles noteikumiem. Savos iespaidos dalīsies Lietuvas Kabeļtelevīzijas asociācija un lielākais Latvijas operators Lattelecom.
Gaidāmas karstas debates raidorganizāciju forumā. Kompleksais ģeopolitiskais stāvoklis un informācijas kari sāpīgi skar biznesu. Arī ir nonākusi uz frontes līnijas: kanāli tiek atslēgti, tiek pieņemti stingri politiskie lēmumi. Kā tas viss ietekmē uzņēmējus, un kas notiks tālāk? Kā nekā mūsdienu tehnoloģijas nestāv uz vietas: jebkuru aizliegumu ir viegli pārkāpt, pieslēdzoties vēlamajam saturam Internetā. Debatēs piedalīsies pārstāvji no organizācijām un operatoru pārstāvjiem.
Telco Trends organizatori ir parūpējušies arī par interesantu analītiku. Pirms dalībniekiem uzstāsies Televīzijas un satura J’ son & Partners Consulting” direktors Dmitrijs Koļesovs (Дмитрий Колесов) ar runu par: “Maksas TV operatori un OTT pakalpojumi. Starptautiskā tirgus dinamikas analīze”.
Īpašais foruma viesis – Viktors Dostovs (Виктор Достов), asociācijas “Elektroniskā nauda” (“Электронные деньги”) prezidents. Viņš stāstīs par attīstību un evolūciju maksājumu sistēmās, kas operatoriem ļaus saņemt maksājumus no klientiem ātri, ērti un droši.
Akūta tēma, kas skar visus likumpakļāvīgos operatorus: cīņa ar pirātiskajiem resursiem. Paneļdiskusijā, tirgus dalībnieki apspriedīs efektīvus līdzekļus cīņai ar nelegālo saturu, kā arī uzzinās, kādi jauni noteikumi tiek izstrādāti Briselē.
Tiks apspriesti arī citi tehniskie, tiesiskie un ekonomiskie jautājumi, kas saistīti ar attīstību un tehnoloģiju konverģenci. Tradicionāli, foruma ietvaros norisināsies informatīvu un tehnisku novitāšu izstāde: televīzijas un multimediju risinājumi no pasaules vadošajiem ražotājiem
Pasākums tiek plaši atspoguļots plašsaziņas līdzekļos: “Telco Trends” sadarbības partneri ir vadošie izdevumi – ComNews, “Кабельщик”, “Телеспутник”, “Mediasat”, ICT-Online.ru. Forumā ieradīsies ES un NVS nozares apvienību vadītāji, galvenie redaktori un žurnālisti no specializētajiem medijiem.
Paredzētas arī individuālas tikšanās un pārrunas: patīkama atmosfēra, priežu aromāts, viegla vēja brīze un klusā daba veicina lietderīgus kontaktus un līgumu slēgšanu.
Un vakarā, tradicionāli, TELCO TRENDS viesus gaida piesātināta izklaides programma: kokteiļu ballīte jūras krastā, jautrs pludmales turnīrs un citi neaizmirstami pasākumi.
Darba valodas: krievu un angļu valodas. Nodrošināts sinhronais tulkojums.
Iegūt plašāku informāciju un reģistrēties pasākumam varat “Telco Trends” oficiālajā mājas lapā www.telcotrends.eu

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda