4. augusts, 2016

Kaspersky Lab ar bug bounty programmu pārbaudīs, vai tā risinājumos nav ievainojamību

Kaspersky Lab informē, ka tiek uzsākta bug bounty programma ievainojamību meklēšanai uzņēmuma izstrādātajā programmatūrā. Iniciatīva paredz trešo pušu pētnieku piesaisti un atlīdzības izmaksu viņiem par būtisku trūkumu atklāšanu. Tādējādi uzņēmums plāno ne vien strādāt pie iekšējo ievainojamību novēršanas savos risinājumos, bet arī paplašināt mijiedarbības robežas un formas ar ārējiem informācijas drošības jomas ekspertiem. Kaspersky Lab sadarbības partneris ir populārā starptautiskā bug bounty programmu platforma HackerOne.
Programmas pirmais posms sākas 2016. gada 2. augustā un turpināsies sešus mēnešus. Šo laiku Kaspersky Lab paredz divu savu labāko risinājumu mājas un korporatīvajiem lietotājiem — Kaspersky Internet Security un Kaspersky Endpoint Security for Business — pārbaudei. Kopumā uzņēmums plāno izmaksāt pētniekiem, kas atradīs ievainojamības, 50 tūkstošus USD. Pēc pirmā posma Kaspersky Lab izvērtēs rezultātus un izlems, kādi papildu risinājumi tiks iekļauti programmas nākamajā posmā un kādi maksājumi tiks paredzēti par turpmāko pētniecību.
Screen Shot 2016-08-04 at 14.07.02
«Bug bounty programma lieliski papildinās visus tos pasākumus, ko mēs veicam, lai nepārtraukti uzlabotu savus izstrādājumus un paaugstinātu to uzticamību,» norādīja Kaspersky Lab pētniecības un izstrādes direktors Ņikita Švecovs. «Pašreizējos apstākļos, kad apdraudējumi kļūst jo dienas jo sarežģītāki, bet uzbrucēji izmanto arvien neikdienišķākus rīkus, uzņēmumiem, kas strādā kiberdrošības jomā, mūsuprāt, ir ciešāk jāsadarbojas ar ārējiem ekspertiem, izmantojot bug bounty programmas. Tas ir efektīvs veids un nepieciešams pasākums, lai saglabātu drošības risinājumu uzticamību un nodrošinātu lietotāju aizsardzību.»
«Ievainojamības ir neizbēgamas, un bug bounty programmas ir paredzētas tradicionālo programmatūras drošības paaugstināšanas paņēmienu papildināšanai ar prasmju un pieredzes ziņā ārkārtīgi daudzveidīgās hakeru kopienas piesaisti,» stāsta HackerOne tehniskais direktors un līdzdibinātājs Alekss Raiss. «Mēs ar prieku palīdzam Kaspersky Lab izmantot visas bug bounty priekšrocības, lai turpinātu aizsargāt lietotājus visaugstākajā līmenī.»
Sīkāka informācija par Kaspersky Lab bug bounty programmu ir pieejama, noklikšķinot uz saites https://hackerone.com/kaspersky.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Vieta komentāram

lvLatviešu valoda