4. augusts, 2016

1Password pāriet uz abonementu sistēmu, servisa cena būs 2.99 ASV dolāri mēnesī

Pieaugot dažādu tiešsaistes servisu un kontu apjomam, ir grūti atcerēties atcerēties visas paroles. Šeit talkā var nākt dažādi servisi, kuri palīdz šīs paroles iegaumēt.
1password-640x244
Viens no populārākajiem paroļu glabāšanas servisiem ir 1Password, kas piedāvā kā Windows, tā arī OS X, iOS un darbinātām ierīcēm. 1Password datus ir iespējams sinhronizēt ierīču starpā. Ja līdz šim aplikācija bija pieejama par vienreizēju maksu, tad nu 1Password ir pārgājuši uz abonementu sistēmu, kas ilgtermiņā noteikti izrādīsies ienesīgāka.
1Password nu pieejams par 2.99 dolāriem mēnesī, tiesa jānorēķinās uzreiz par gadu. Abonentam pieejamas visas 1Password aplikāciju versijas, turklāt pirmo reizi abonējot servisu, 6 mēneši tiek piešķirti bez maksas.
Jāpiezīmē, ka 1Password nav vienīgais paroļu uzglabāšanas rīks. Pieejamas arī dažādas alternatīvas, kā piemēram Lastpass, kam gan nav sinhronizācijas iespējas un citas.
 

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

lvLatviešu valoda