4. februāris, 2016

Konferencē Riga Dev Day 2016 uzstāsies 45 pasaulē vadošie programmatūras izstrādātāji

No . gada 2. līdz 4. martam Rīgā notiks Baltijā lielākā programmatūras izstrādātāju konference Riga Dev Day 2016, kurā praktiskas lekcijas par šobrīd nozarē aktuālākajām tēmām sniegs vairāk nekā 45 starptautiski atzīti lektori no Eiropas Savienības, Šveices, Norvēģijas, Baltijas valstīm un Krievijas.

Rīga Dev Day 2016 lektoru komandā ir arī tādi starptautiski atzīti lektori kā ACE direktors Mark Rittman no Lielbritānijas, kas ir viens no vadošajiem Oracle lektoriem pasaulē un Java Champions programmas pārstāvji Dalibor Topic no Vācijas un Juergen Hoeller no Austrijas, kas ir atzīti līderi Java jomā, kā arī Robert Nyman (, Zviedrija), Simon Ritter (Azul Systems, Lielbritānija), Jessica Rose (DreamFactory, Lielbritānija), Oleg Anastasyev (Odnoklassniki.ru, ), Andres Almiray (Canoo Engineering AG, ), Anton Arhipov (ZeroTurnaround, Igaunija), Claus Ibsen ( Hat, Zviedrija) un daudzi citi.

Dmitrijs Buzdins, Riga Dev Day 2016 organizators: IT nozare attīstās ļoti strauji, katru gadu šajā jomā notiek nozīmīgas izmaiņas un uzlabojumi. Lai Latvijas programmētāji saglabātu konkurētspēju tirgū un sasniegtu pasaules līmeni, nepieciešams savas prasmes nemitīgi uzlabot, lai strādātu vēl ātrāk un efektīvāk. Ikviens IT profesionālis aicināts apmeklēt Riga Dev Day 2016, jo tā ir iespēja kopā ar vadošajiem nozares speciālistiem mācīties, programmēt un pārrunāt IT pasaulē notiekošo. Latvijā joprojām ir neizmantots potenciāls tieši programmēšanas jomā. Nav nozīmes, kurā pasaules valstī strādā profesionālis, ja viņš seko līdzi pasaules tendencēm un tehnoloģiju jaunumiem, viņš var konkurēt starptautiskajā tirgū – darba devēji talantīgus programmētājus meklē visā pasaulē.

Konferences Riga Dev Day 2016 vadmotīvs ir Nāc. Skaties. Izstrādā. (Come. See. Develop.) un to rīko trīs Latvijas aktīvākās lietotāju grupas Google Developer Group Riga, Java User Group Latvia un Oracle User Group Latvia. Konferences saturs būs aktuāls plaša spektra programmatūras izstrādātājiem, kas ļaus trīs dienu laikā saņemt aktuālāko pasaules līmeņa informāciju par tādām tēmām kā mobilo ierīču aplikāciju izstrāde, Java/JVM, JavaScript jaunumiem, Oracle datu bāzes risinājumiem un modernākajām tehnoloģijām.

Ar Riga Dev Day 2016 programmu un lektoru komandu iespējams iepazīties konferences interneta vietnē: http://www.rigadevday.lv. Reģistrācija konferencei pieejama saitē: http://goo.gl/xdvcvE.

Pirmās divas konferences dienas norisināsies “Kino Citadele”, 13. janvāra ielā 8, savukārt trešajā dienā notiks praktiskās meistarklases viesnīcā “Mercure Riga Centre”, Elizabetes ielā 101.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Avatar for oracle
oracle - 5. februāris, 2016

Amazing