4. februāris, 2016

Konferencē Riga Dev Day 2016 uzstāsies 45 pasaulē vadošie programmatūras izstrādātāji

No 2016. gada 2. līdz 4. martam Rīgā notiks Baltijā lielākā programmatūras izstrādātāju Riga Dev Day 2016, kurā praktiskas lekcijas par šobrīd IT nozarē aktuālākajām tēmām sniegs vairāk nekā 45 starptautiski atzīti lektori no Eiropas Savienības, Šveices, Norvēģijas, Baltijas valstīm un Krievijas.

Rīga Dev Day lektoru komandā ir arī tādi starptautiski atzīti lektori kā Oracle ACE direktors Mark Rittman no Lielbritānijas, kas ir viens no vadošajiem Oracle lektoriem pasaulē un Java Champions programmas pārstāvji Dalibor Topic no Vācijas un Juergen Hoeller no Austrijas, kas ir atzīti līderi Java jomā, kā arī Robert Nyman (Google, Zviedrija), Simon Ritter (Azul Systems, Lielbritānija), Jessica Rose (DreamFactory, Lielbritānija), Oleg Anastasyev (Odnoklassniki.ru, Latvija), Andres Almiray (Canoo Engineering AG, Šveice), Anton Arhipov (ZeroTurnaround, Igaunija), Claus Ibsen (Red Hat, Zviedrija) un daudzi citi.

Dmitrijs Buzdins, Riga Dev Day organizators: IT nozare attīstās ļoti strauji, katru gadu šajā jomā notiek nozīmīgas izmaiņas un uzlabojumi. Lai Latvijas programmētāji saglabātu konkurētspēju tirgū un sasniegtu pasaules līmeni, nepieciešams savas prasmes nemitīgi uzlabot, lai strādātu vēl ātrāk un efektīvāk. Ikviens IT profesionālis aicināts apmeklēt Riga Dev Day 2016, jo tā ir iespēja kopā ar vadošajiem nozares speciālistiem mācīties, programmēt un pārrunāt IT pasaulē notiekošo. Latvijā joprojām ir neizmantots potenciāls tieši programmēšanas jomā. Nav nozīmes, kurā pasaules valstī strādā profesionālis, ja viņš seko līdzi pasaules tendencēm un tehnoloģiju jaunumiem, viņš var konkurēt starptautiskajā tirgū – darba devēji talantīgus programmētājus meklē visā pasaulē.

Konferences Riga Dev Day vadmotīvs ir Nāc. Skaties. Izstrādā. (Come. See. Develop.) un to rīko trīs Latvijas aktīvākās lietotāju grupas Google Developer Group Riga, Java User Group Latvia un Oracle User Group Latvia. Konferences saturs būs aktuāls plaša spektra programmatūras izstrādātājiem, kas ļaus trīs dienu laikā saņemt aktuālāko pasaules līmeņa informāciju par tādām tēmām kā mobilo ierīču aplikāciju izstrāde, Java/JVM, JavaScript jaunumiem, Oracle datu bāzes risinājumiem un modernākajām tehnoloģijām.

Ar Riga Dev Day programmu un lektoru komandu iespējams iepazīties konferences interneta vietnē: http://www.rigadevday.lv. Reģistrācija konferencei pieejama saitē: http://goo.gl/xdvcvE.

Pirmās divas konferences dienas norisināsies “Kino Citadele”, 13. janvāra ielā 8, savukārt trešajā dienā notiks praktiskās meistarklases viesnīcā “Mercure Riga Centre”, Elizabetes ielā 101.

Padalies ar šo ziņu sociālajos tīklos

Jānis Alksnis

Esmu moderno tehnoloģiju entuziasts ar ilggadēju un plašu pieredzi dažādās informāciju tehnoloģiju jomās, ar savu skatījumu uz lietu kārtību.

Spiediet šeit, lai atstātu komentāru

Avatar for oracle
oracle - 5. februāris, 2016 Atbildēt

Amazing

Vieta komentāram


Piedāvātais serviss ietver diskusijas un komentārus, kas atļauj mijiedarboties lietotājiem. Vietnes autors nekontrolē ziņojumus, informāciju un failus, kas tiek piegādāti ziņojumu dēlim. Lietojot šo servisu Jūs piekrītiet sekojošiem noteikumiem:

  • Jūs nedrīkstat traucēt citus lietotājus, saskaņā ar LR civillikumu.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt jebkāda veida nelikumīgu, draudošu, aizskarošu, apmelojošu, neslavu ceļošu, neķītru, vulgāru, pornogrāfisku, zaimojošu un piedauzīga rakstura informāciju t.s. bildes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt informāciju, programmas vai jebkāda veida materiālus, kas aizsargāti ar LR likumu par autortiesībām.
  • Aizliegts nosūtīt, publicēt datus, kas var saturēt datorvīrusus vai arī datus, kas var saturēt kaitīgas komponentes.
  • Jūs nedrīkstiet nosūtīt, publicēt materiālus, kuriem ir komerciāls raksturs, ja tā nav iepriekš saskaņota ar vietnes autoru.
  • Vietnes autors neatbild par rakstu komentāru saturu un aicina lasītājus būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas.
  • Vietnes komentāros ir aizliegta jebkāda veida politiskā reklāma un aģitācija. Šī noteikuma neievērošanas gadījumā var tikt liegta iespēja pievienot komentāru uz nenoteiktu laiku.

Noteikumu neievērošanas gadījumā:

  • Bloga autors patur tiesības dzēst lasītāja komentārus un liegt pieeju blogam, kā arī bloga autors patur tiesības izmantot komentāru saturu pēc saviem ieskatiem.

Ja netiek ievēroti augstāk minētie lietotāju noteikumi, tiek uzskatīts, ka ir pārkāptas autora tiesības un atkarībā no pārkāpuma rakstura vai sekām pārkāpējs saucams pie likumā noteiktās administratīvās vai kriminālās atbildības.

lvLatviešu valoda